Objednany kavovar, po polroku nefunguje, eshop zruseny, kde ho reklamovat??

• kto mi posled sidlo tejto firmy z faktury??? Dakujem

potrebujem udaje firmy, eshop uz nefunguje

Reklamoval som tovar, posielal som ho na adresu, ktorú majú uvedenú v reklamačných podmienkach s upozornením, že iba pri zaslaní tovaru na túto adresu bude zásielka akceptovaná. Reklamovaný tovar neprevzali a vrátil sa na poštu môjho trvalého bydliska. Komunikácia s obchodom zostáva dlho alebo úplne bez odozvy.

• Nedoručenie tovaru
    • Nereagujú na urgencie

Tovar bol objednaný 22.01. a ani po 14 dňoch mi nebol doručený, zo strany predajcu žiadna reakcia na moje urgencie.

• Nie je . Je dosť iných a lepších obchodov
    • Skoro žiadna komunikácia. Nedôveryhodný obchod . Neodporúčam.

Vsetko OK

• 11- sty deň od objednania tovaru, žiadna reakcia na mail, sms, mobil,...

• Obchod má najnižšie ceny
    • Škoda však,že som nečìtala recenzie,syn ma iba nahovoril pred rokom na objednanie notebooku za podotýkam za svoje usporené peniaze.Notebook sme museli však po 10mesiacoch reklamovať.Tu je kameň úrazu,posielala som ho 7.9.2017,dnes je už 5.12.2017 a ešte stále ho nemám.Najprv ho vyše mesiaca nemohli nájšť a vyhovárali sa,že som ho poslala na inú adesu ako som mala( popritom majú jasne uvedenú adresu pod ktorou majú uvedenú,že žiadnu inú neakceptujú).Teraz ma naťahujú,že už sa zázračne našiel a uż vyše mesiaca čakajú na vyjadrenie servisu.Hm a úsmevne a zároveň trápne,radi by mi vynahradili stratený čas.Keby mali chrbtovú kosť už dávno mi vrātia peniaze,pošľú aspoň darček za všetky tie nervy.Mám uloženú všetku komunikáciu s nimi,manžel ma presviedča,aby som to dala už policajtom,ešte však zázračne dúfam,že do týždňa príde :-(.Ľudia,prosìm Vás majte rozum a neobjednävajte odtiaľto!!!Radšej dajte o pár eur viac a choďte do nay,andrea shop,okay atď,kde nie je problém s reklamáciou.

Ozaj zvážte kúpu v tomto obchode!!!!

• Maju nizsie ceny oproti inym obchodom
    • Ako ospravedlnenie za dlhe cakanie darcek
    • V mojom pripade bola dosť dlhá dodacia lehota. Objednali sme 9.11. Do 20.11. sa vobec neozvali ze tovar maju/nemaju a pod. 20.11. napisali,že na objednavke intenzivne pracuju, aby sme mali strpenie.30.11. som ich kontaktoval,že ako to vyzera. Myslim,že na nás zabudli, lebo po mojom dopyte tovar urychlene prisiel 2.11.(sobota) a dostali sme aj darcek.

Dal by som tomu obchodu este sancu, ale mohli by viac komunikovať, do e-mailov sa podpisovať (boli by doveryhodnejsi) a skratiť dodaciu lehotu.

• cena, ktorá bola bezkonkurenčná
    • Nesplnenie dodacej lehoty, na stránke napísané 3 - 10 dní , u dodávateľa na sklade
    • Objednávali sme 9.11.17 a dnes je 29.11.17 t.j. 20 dní a ešte nemáme tovar

Nevýhoda - iná je doba doručenia na stránke a iná v skutočnosti,
    My čakáme 20 dní a tovar ešte nemáme

Dodanie presne podľa harmonogramu. Výber obchodu som preferoval kôli cene ktorá bola bezkonkurenčná. Doprava zdarma, čo je obrovská výhoda.

• Bezpečné doručenie
    • Rýchlosť doručenia
    • Nemám žiadne

Tovar mi bol doručený kuriérom,platil som dobierkou.Tovar bol neporušený,riadne zabalený.Som spokojný.

Iná je doba doručenie na stránke a iná v skutočnosti. Základné pravidlá akejkoľvek komunikácie vrátane mailovej je podpis pracovníka, respektíve centra, zodpovedajúceho za danú komunikáciu. Ako Vás ako spoločnosť vôbec napadlo písať maily a nepodpísať sa, nenapísať telefón na ktorý sa môže zákazník obrátiť v prípade potreby, či doplňujúcich informácií...

• Rýchle vybavenie
    • Spolupráca s lajdackou kuriérskej spolocnostou

ide o to že tovar bol doručený do dvoch dni ale na odoslanie som čakal dva a pol týždňa.

• expresná reakcia na objednávku vrátanie doručenia
    • nepoznám

bez obáv nakupujte :=D

• Tovar uz nebol

S pozdravom dakujem uz som nakupil inde.

• skvela cena
    • snažili sa mi dodať tovar čo najskôr keď som ich poprosil že mi to súri
    • rýchla reakcia na e-mailovu otázku
    • privítal by som trocha širší výber tovaru

Reakcia obchodu ello24

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na ello24

• Zavádzanie.

24.8 bjednané.
    25.8 tovar prijatý na sklad...že ešte dnes sa tovar pokúsia poslať.
    25.8 neskôr...tovar prebrala kurierska sluzba...že vraj.
    V priebehu 1-2 dní ma bude kontaktovat kurier...že vraj.
    4.9 Žiadna služba ma nekontaktovala do dnes..

Reakcia obchodu ello24

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Tovar prebrala kuriérska spoločnosť tak ako sme vás o tom informovali , zdržanie nastalo z ich strany keďže nemôžeme kontrolovať dodanie každej zásielky osobitné sme o probléme nevedeli stačilo nás len kontaktovať buď na email alebo telefonicky. Tovar vám bol v deň písania recenzii ale doručený. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na ello24

Tovar bol dodaný tak ako som si ho objednal za veľmi dobrú cenu.
    Zatiaľ spokojnosť. Odporúčam.