• NIKDY VIAC
    • Zla skusenost

takeho predajcu treba vazne len hladat..je drzy a arogantny, vobec si nevazi zakaznika. Chcel som reklamovat tovar, no napisal som ze mu to posielam...a nic odpoved ziadna !!! PODVODNIK POZOR !!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Ziaden Matej Kolesar u nas nikdy nic nekupoval, o com svedci aj to, ze nie je OVERENY ZAKAZNIKl!!!
    Takze PODVODNIK ste tu vy!!!
    PS: Myslel som, ze vas to uz preslo, vy zbabelci z krachujucej konkurencie, ale vidim, ze nie, tak nech sa paci!

• lacne

Kupoval som druhy krát a bol som veľmi spokojný môžem len odporučiť,, alias fanušik elektrocentra"

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• promptna reakcia na vyjadrenu nespokojnost
    • ochota vyriesit problem k spokojnosti zakaznika
    • nasledne zabezpecenie dopravy tovaru (zdarma)
    • problem najst odberne miesto - odporucam dat na web fotografiu
    • problem dovolat sa na uvadzane telefonne cisla

10.9.2013 som objednala tovar
    16.9.2013 mi prisiel mail informujuci,ze tovar je pripraveny k odberu
    18.9.2013 sa manzel zastavil cestou na sluzobku na odbernom mieste, ale nevedel to na uvedenej adrese najst, nevedel sa tam ani dovolat, ludia v okoli obchodu, ktorych sa pytal potvrdili, ze nie sme jedini, ktori mali problem a tak sme skonstatovali, ze ide asi o fiktivny obchod
    20.9.2013 som dostala mail vyzyvajuci k ohodnoteniu obchodu a tovaru (ako som sa neskor dozvedela zaslany automaticky po 10 dnoch z Heureky)
    22.9.2013 som si precitala tento mail a nahnevana som poslala negativnu recenziu s tym, ze ide o fiktivny obchod a v ziadnom pripade neodporucam nakupovat v nom.

Nasledne mi zavolal majitel obchodu a vysvetlili sme si nedorozumenie, ktore vzniklo. Velmi ochotne navrhol, ze mi tovar zasle kurierskou sluzbou a vcera mi tovar naozaj dosiel.

Mrzi ma, ze som v nahnevanosti zaslala tak negativnu a neobjektivnu reakciu. A hneva ma, ze uz tuto recenziu neviem zmazat, upravit, doplnit. Nepaci sa mi, ze ktokolvek moze hadzat spinu na obchod, s ktorym asi nema ani osobnu skusenost. Tento system recenzovania dokonca dovoluje konkurencii ociernovat svojich konkurentov. Ide podla mna o neferovu hru a naozaj nerozumiem, preco niekto toto robi.

Preto som sa rozhodla pridat tuto recenziu priamo. Mozno nebudem mat znacku "Overeny zakaznik" ale verte, ze vsetko sa udialo tak ako som napisala.

Majitelovi radim, aby lepsie oznacil odberne miesto a reagoval na zmeskane hovory na cisle, ktore uvadza ako kontaktne pre vsetkych zakaznikov. Zelam mu, aby mal vela spokojnych zakaznikov a aby mu neprajnici nemohli kazit meno neferovym ociernovanim. S tym by asi neco mala robit samotna Heureka, ktora tento system hodnotenia zabezpecuje!

• dobrá cena
    • neviem

spokojnosť

Dakujeme
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Zla komunikacia
    • Isiel som osobne do elektrocentra no nikde sme nenasli podla mna je to naozaj fiktivny obchod. Kontakt no nic...

Neodporucam ..fiktivny obchod nech nam tento sluzobnicek neskutocny arogant nafoti svoju prevadzku ci sklad ci ako to nazyvate.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vazeny, to radsej navzdy ostanem arogantny, ale nikdy nebudem zbabelec co sa skryva za anonymom ako Vy! Ak chcete vidiet fotky nasej prevadzky, tak sa v prvom rade podpiste a dajte tu svoju fotku, aby sme vsetci videli kto ste a aky ste uboziak, ze dokazete napisat taketo KLAMSTVA!
    Na adrese uvedenej na nasej stranke sme kazdy pracovny den od 9.00 do 16.00 a ked Vy v dnesnej dobe navigacii neviete najst nasu prevadzku, tak sa vratte do jaskyne z ktorej ste vysiel a prestante nas tu poskodzovat!

• nízka cena
    • úroveň komunikácie 0
    • klamú, že je tovar skladom
    • klamú, že je doprava zdarma

NAKUP V OBCHODE URČITE NEODPORÚČAM !!!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Hlboko sa Vam Vazeny pan zakaznik ospravedlnujeme, hlavne za to, ze ste u nas nic nekupil a ze ste nas takto vynimocne ohodnotil. Prosime Vas, aby ste sa ku nam vratil aj ked NEKOMUNIKUJEME, AJ KED KLAMEME, ZE MAME TOVAR SKLADOM A KLAMEME, ZE MAME DOPRAVU ZDARMA, ponukame Vam, za to nase neskutocne pochybenie voci Vam, zlavu na dalsi nakup 99%.
    S pozdravom Vas sluzobnicek ELEKTROCENTRUM
    PS: super uz ste stihol 4 co pride dalej?

• úroven komunikacie
    • zavádzanie zakaznika
    • nespolahlivý predajca

Lákajú na lacné ceny a pri veľa položkách píšu, že to majú na sklade. Ako môžete vidieť aj pri mnohých ďalších recenzujúcich - toto často nie je pravda! Nemaju uvedeny telefonicky kontakt, neodpovedajú na email - osobná skúsenosť.

Jedine pozitivne reakcie mate sam od seba.....da sa to velmi jednoducho zistit, ak aj by isiel napisat nejaky spokojny zakaznik a precita si co ste vlastne zac - hrubý a arogantný predajca, ktoremu ide len o zisk a nie o spokojnost, tak radsej ani nenapise a bude sa obavat ako dopadne jeho reklamacia. K tomu este aj musi mat pod postelou schovane stare krabice, lebo vy vobec nerespektujete zakony SR a podla vas zakaznik musi posielat tovar aj s 2 rocnou krabicou. A silne pochybujem ze budete vasim spravanim fungovat aj o 2 roky. Radsej NEKUPOVAT, lebo potom aj keby ste chceli reklamovat nebudete mat KDE!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Hlboko sa Vam Vazeny pan zakaznik ospravedlnujeme, hlavne za to, ze ste u nas nic nekupil a ze ste nas takto vynimocne ohodnotil a upozornil nas na to, ze porusujeme zakon. Prosime Vas, aby ste sa ku nam vratil aj ked SI SAMI PISEME POZITIVNE REAKCIE A NUTIME VAS K NAM POSIELAT TOVAR V 2 ROCNEJ KRABICI, KTORU MUSITE MAT POD POSTELOU, ponukame Vam, za to nase neskutocne pochybenie voci Vam, zlavu na dalsi nakup 99%.
    S pozdravom Vas sluzobnicek ELEKTROCENTRUM
    PS: Som zvedavy kolko este postrehov napisete. Uz tu bol jeden co napisal 6, tak dufam, ze ho tromfnete. Vy ste uz stihol napisat 3 a 1 do diskusie.

• bomba cena
    • rýchlosť vybavenia objednávky

Objednával som v piatok, za 15 minút mi prišiel e-mail o tom, že objednávku spracovali. Dnes mi prišiel e-mail o tom, že tovar už majú na sklade a že ho zajtra posielajú. Fakt skvelá komunikácia a nič viac mi k životu netreba. Absolútne seriózny a korektný obchod.

Inak musím podotknúť, že mi reakcie Elektrocentra vôbec neprídu agresívne alebo nevhodné. Keby môj obchod takto špinavo poškodzovala konkurencia, pretože aj úplný idiot pochopí, že to nie sú zákazníci obchodu, tak by som bol omnoho omnoho arogantnejší, pretože si títo chudáci nič iné nezaslúžia. Podľa mňa by to malo byť na heureke tak, ako je to napr. na ebay, že hodnotiť má právo len ten, kto reálne niečo kúpil a nie každý chudák, primitív, úbožiak, závistlivec alebo len obyčajný okoloidúci, ktorému v daný deň niekto ukrivdil a svoju zbabelosť si vybíja len tak za klávesnicou tým, že uráža ľudí, ktorých nepozná a obchody, kde nenakupoval, teda nemá nijakú reálnu skúsenosť s prebehnutou objednávkou.

P.S: Všetci úbožiaci, ktorých sa toto týka, vy ktorí píšete tieto nezmyselné recenzie a očierňujete tento obchod si prosím radšej opäť zapnite Vaše obľúbené TV noviny a nechajte si ďalej vymývať mozog. A potom si zvoľte toho nášho červeného Vodcu, Führera, Duceho, admirála, generála, spirituálneho vodcu, neomylného a dokonalého človeka za prezidenta.

A konkurencia, prosím Vás za tento obchod ako aj za všetky morálne cnosti tohto sveta, začnite sa radšej venovať svojmu biznisu a skúste sa aspoň priblížiť k cenám, ktoré ponúka Elektrocentrum a nenechajte sa už ďalej zožierať tou úbohou závisťou, ktorá Vás núti správať sa takto úboho.

OBCHOD ODPORÚČAM VŠETKÝM!!!!!

• všetko

toto je čistý ofaj,keď príde k reklamácii ani Vám nepreberú tovar je to banda oje..... cena je dobrá, ale čo z toho

Reakcia obchodu elektrocentrum

Hlboko sa Vam Vazeny pan zakaznik ospravedlnujeme, hlavne za to, ze ste u nas nic nekupil a ze ste nas takto vynimocne ohodnotil. Prosime Vas, aby ste sa ku nam vratil aj ked sme BANDA OJE...... a ponukame Vam, za to nase neskutocne pochybenie voci Vam, zlavu na dalsi nakup 99%.
    S pozdravom Vas sluzobnicek ELEKTROCENTRUM

• vobec neospoveda na emaily
    • chyba telefonicky kontakt co je v rozpore so zakonom

Po precitani vsetkych recenzii si normalny zakaznik urcite nic neobjedna. Svedci to aj to, ze nema telefonicky kontakt na svojej stranke. Chcel by len prijimat objednavky bez akehokolvek kontaktu so zakaznikom. Ku zakaznikom je hruby a uraza. Uvedomte si ze zakaznik je vas pan!!! Ak vam zakaznik napise nejaky mail ohladom otazky a uvazuje nad kupou a vy vobec nemate snahu mu odpisat tak to povazujem za velmi podradný ci dokonca fiktovny obcchod.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Hlboko sa Vam Vazeny pan zakaznik ospravedlnujeme, hlavne za to, ze ste u nas nic nekupil a ze ste nas takto vynimocne ohodnotil a upozornil nas na to, ze porusujeme zakon. Prosime Vas, aby ste sa ku nam vratil aj ked sme PODRADNY CI DOKONCA FIKTOVNY OBCCHOD a ponukame Vam, za to nase neskutocne pochybenie voci Vam, zlavu na dalsi nakup 99%.
    S pozdravom Vas sluzobnicek ELEKTROCENTRUM

• Rozhodol som sa v tomto obchode nakupiť hlavne kvôli cene.
    • Bola to chyba...
    • DODANIE!!!

12 dní a stále nič...Ani snaha obbchodu o akúkoľvek komunikáciu....

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dnes je presne 7den a dnes to k nam dojde. Tie dni sa pocitaju PRACOVNE, aj to mame dost vyrazne napisane a pise to aj Heureka:
    "Dostupnosť tovaru do týždňa
    Do týždňa znamená, že obchod je schopný naskladniť tento tovar do 7 dní a odoslať zákazníkovi.
    Podľa skúseností zákazníkov je priemerná doba dodania s dostupnosťou do týždňa z elektrocentrum 5,9 dňa."
    Takze pri rozhodovani od koho to objednat ste o dodacej dobe bol viac ako dostatocne informovany!
    Komunikacia: boli Vam odoslane 2 info mailom a den pred dorucenim(dnes) dojde dalsi mail a kurier v den dorucenia bude telefonovat. Aku dalsiu komunikaciu pozadujete?
    Znova ziadam zakaznikov, aby respektovali nas termin dodania!

odporúčam- serióznosť

• ide iba o fiktivny obchod, odberne miesto realne neexistuje, tovar sa ku mne nikdy nedostal

NENAKUPJTE A HLAVNE NEPLATTE VOPRED!!!
    JE TO PODFUK!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vsimnite si tych TUPCOV z konkurencie, ako po tejto recenzii zacali pouzivat frazu FIKTIVNY obchod. Su to neskutocne ovce, ktore uz kopiruju aj poskodzovanie.

• spoľahlivosť a cena

100% spokojnosť

• mal som problem sa telefonicky spojit
    • lákajú nízkymi cenami
    • žiadna komunikácia so zákazníkom

Nakupujem cez internet už niekoľko rokov, no prvý krát som sa stretol s e-shopom ktorý nemá žiadny záujem komunikovať so zákazníkom! Tovar som objednal 09. 09. 2013. Keďže sa mi po týždni nikto neozval, snažil som sa kontaktovať ELEKTROCENTRUM telefonicky aj e-mailom niekoľko krát, no stále žiadna odozva. Až keď som 20. 09. 2013 napísal e-mail kde som žiadal jasné info k mojej objednávke a ak sa neozvú tak nech považujú moju objednávku za zrušenú, mi za päť minút volal niekto z ELEKTROCENTRA a ešte sa ma snažil na drzovku poúčať hlúpymi rečami! Nech už na túto recenziu reaguje e-shop ako chce, ja už odpovedať určite nebudem, pretože tento obchod mi za to nestojí. Určite obchod nikomu NEODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nemozem pochopit, preco zakaznici dokazu v recenziach takto klamat.
    Zakaznikovy sme sa snazili vysvetlit, ze sa oneskorime s dodavkou tovaru o 2 dni od slubeneho terminu.
    Pre zaujimavost jeho mail z ktoreho si mozte vytvorit obraz kto koho poucal:
    "Poprosím vás o info k objednávke č. 2868. Faktúra mi prišla 09. 09. 2013 a od vtedy ma nikto nekontaktoval čo je s objednávkou. Doručenie máte písané od 3 do 7 dní. Pokiaľ sa mi ešte dnes neozvete telefonicky alebo e-mailom, objednávku ruším! Kupujem cez internet veľa tovaru, ale takúto ignoráciu zo strany predávajúceho som ešte nikdy nezažil! Načo si otvárate E-shop ktorý je nefunkčný! Ďakujem za pochopenie."

• Nemal som žiadny problém okrem dopravcu,ktorý bol milý,ale nie dosť fyzicky zdatný .

Ja osobne môžem len odporučit:-)

• komunikácia,
    • ústretovosť,
    • rýchlosť dodania tovaru,
    • cena najlepšia na slovenskom trhu,
    • príjemný personál,
    • rýchle odovzdanie tovaru,
    • hodil by sa trochu väčší sortiment tovaru,

Odporúčam všetkým rozumým ľuďom. Mám už od nich televízor, žehličku a idem kupovať rúru a varnú dosku.

Debilkovia, ktorí tomuto obchodu dávajú negatívne hodnotenia sú iba nenažratí darmožráči, ktorí sa nevedia zmieriť s tým, že niekto ponúka rovnaký výrobok za oveľa lepšiu cenu ako oni a nepotrebujú mať rabat 30 % a viac.

Pred inteligentov, ktorí nevedia nájsť predajňu, pýtajte sa aj ľudí naokolo kde je areál Chemostavu, tam je aj predajňa Elektrocentrum Poprad.

• nakup bez problemou priamo z domu
    • dost dlhe dodacia doba

spokojnosť doporučujem,