• Komunikácia
    • Nedodržiavanie zákonov

Obchod určite neodporúčam. Objednala som si bundu, vrátila som ju späť podľa zákonov Slovenskej republiky a EÚ. Poslala som mail o vrátení tovaru. Obratom mi prišla odpoveď,že som nedodržala obchodné podmienky - obchod žiadal poslanie tovaru späť na ich adresu, nie na poštu. Toto zákon neprikazuje. Pozor nikto z Vás im to tak nemusí posielať a tým platiť drahšie poštové ;-) V maily mali uvedené aj číslo zásielky. Balík prebrali po 13 dňoch. Z môjho pohľadu zámerne predlžovanie. Info o vyzdvihnuti balíka som mala na základe sledovacieho čísla. Poslali mi mail,že v balíku nebola pribalená faktúra ani formulár na odstúpenie od zmluvy.Prvý obchod asi z 300 co ma o niečo také žiadal. Tento mail som však prehliadla informovala ma o ňom až pracovníčka, keď som sa na asi 5 pokus konečne dovolala. Pani ma presviedčala,že ja som pochybila, keď som balík poslala nesprávne na poštu nie na ich adresu. Podľa zákona irelevantné. Potom skúšala nieco v tom zmysle,že mi to bolo vrátené späť. Atď... Komunikácia nepríjemná, obchodné podmienky nie úplne totožné so zákonom, vrátenie tovaru komplikované, vrátenie sumy za tovar po 14 dňoch od prebratia nepoškodeného tovaru, raz vyskúšaneho a zabaleného, trčiaceho na pošte 13 dní...takže skoro mesiac objednávka za 70€ nevybavena. Dakujem už nikdy viac :-)

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme za vystavenie recenzie. Vaša komunikácia od začiatku písania emailov bola nepríjemná, vedome ste zásielku posielali, aby sa uložila na pošte a nebola doručená k nám na adresu ako to máme uvedené v obchodných podmienkach. Nedali ste sie žiadnu námahu s oboznámením sa s obchodnými podmienkami. Ak by ste boli radšej venovali čas prečítaním si len bodu, v ktorom je uvedené ako postupovať pri vrátení zásielky, určite by sa Vaša požiadavka na vrátenie peňazí spracovala oveľa skôr. V balíku ste nepriložili ani faktúru ani sprievodný list. Dôležité je, že Vy viete aké ma obchod povinnosti, ale aké má povinnosti zákazník beriete na ľahkú váhu a potom sa rozčuľujete a vypisujete recenzie. Peniaze Vám boli vrátené. Skúste sa prosím zamyslieť nad svojim konaním.

Dstreet

• Aj napriek tomu, že tovar nemaju na sklade tovar prezentujú a ponukaju na internetovej stránke ako aj na iných sociálnych sietach....

Neodporúčam ! Minulý rok som objednávala veci a časť z nich mi neprišla nakolko dany tovar nemali na sklade. Brala som to ako náhodu. No tento rok som si 2x objednavala veci pre manžela, stracala som čas s meraním a hladaním vhodnej velkosti a ked som tovar objednala, prvýkrát aj druhýkrát mi objednávaku zrušili že tovar nemaju na sklade..... Príde mi nefer voči zákazníkom, že ponukaju niečo čo realne ani nemaju a ludia stracaju čas s objednávkami, meraním velkosti atd......

Reakcia obchodu dstreet.sk

mrzí nás to, že Vaše objednávky boli stornované, ale ak nám tovar nie je potvrdený na centrálnom sklade, objednávku musíme stornovať. Pri tovaroch máme uvedenú dodaciu dobu 3 - 7 pracovných dní a nie text, že tovar je skladom. Ďakujeme za pochopenie.

Objednala som kabat ktoreho velkost bola udana ze je...odpisali mi ze ju zial nemaju..objednala som vacsiu velkost ktora tiez bola udana ze je..a opat mi odpisali ze ju nemaju..takze tak...

Reakcia obchodu dstreet.sk

mrzí nás to, ale tovar do Vašej objednávky nebol potvrdený, preto sme museli objednávku stornovať.

• Tovar ktorý ponúkajú vyzerá v reále inak ako na obrázkoch. Tovar nemajú priamo na sklade.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. S tovarom ste nebola spokojná a bezproblémovo Vám boli vrátené peniaze. Pri tovaroch máme prehľadne uvedené či je tovar skladom, alebo s dodacou dobou.

• Ponúka to čo som hľadal
    • V skutočnosti to čo ponúkal nemal.

Meh. Aspoň ponúkli alternatívny tovar. Ešte uvidím či bude taký ako som dúfal.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)

• ziadne
    • zla komunikacia

pri vrateni neposkodeneho a nenoseneho tovaru vam nevratia plnu sumu a ani za postovne neodporucam tu nakupovat

Reakcia obchodu dstreet.sk

uvádzate klamlivú recenziu. Vrátili ste tovar, z ktorého bola odstránená visačka. V obchodných podmienkach máte zreteľne uvedené, že tovar sa má vrátiť:
    - nepoužívaný
    - nepoškodený
    - kompletný (vrátane príbalového letáku a pod.)
    - v pôvodnom obale
    Vy ste obchodné podmienky nedodržali. Náklady za poštovné Vám predsa boli vrátené, tak nerozumieme, prečo klamete a zavádzate svojou recenziou.

Dstreet

• Tričko som si objednala v hnedej farbe prišlo mi v sivej, mikina vôbec nebola olemovaná proste katastrofa,kardigan tak isto

Ponuka na internetovaj stránke a v skutočnosti sa vôbec nestotožňuje.

Reakcia obchodu dstreet.sk

je nám to ľúto, že uvádzate klamlivú recenziu. Objednali ste si šedé tričko, šedé tričko Vám bolo doručené a v objednávke ste predsa žiadnu mikinu nemali. Ak nie ste s tovarom spokojná, môžte ho do 14 dní vrátiť.

• V

nerozumieme Vášmu hodnoteniu.

Dstreet

• Nedostupnost tovaru skladom.Zla kvalita materialov.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Ak Vám tovar nevyhovuje, môžte ho do 14 dní vrátiť.

• velky vyber tovaru
    • Tovar som si objednal na dobierku a namiesto toho som len dostal email ze mam zaplatit predom ze, Ta de sme. ja ten tovar som chcel aj ho chcem ale som ho nedostal takto sa biznis nerobi

stranky su dobre v pohode prehladne jednoduche. Ale kedze som tovar nedostal tak nemozem byt spokojni.

Reakcia obchodu dstreet.sk

v obchodných podmienkach máme uvedené, že pri objednávke nad 100 EUR je potrebné vykonať platbu vopred. O danej skutočnosti Vás informovala pracovníčka emailom, na ktorý ste nereagovali. Následne sme Vás kontaktovali aj telefonicky, kde Vám bolo objasnené za akých podmienok môže byť Vaša objednávka spracovaná keďže nešlo o malú čiastku. Opätovne Vám bol ešte zaslaný email. Do dnešného dňa sme z Vašej strany neobdržali ani odpoveď a ani platbu, takže predpokladáme, že skutočný záujem ste o objednávku nemali, preto Vaša objednávka nebola spracovaná.

Dstreet

• Na stranke je uvedene,ze tovar je na sklade,objednam si a az po case mi zavolaju,ze nie je ani overal a ani saty a mam bud pockat alebo si zrusit objednavku ? Objednam si tovar zo zahranicnych stranok a pride do 3 pracovnych dni a ked si objednam zo slovenskej stranky tak je uvedene do 10 pracovnych dni co je sialene ale ok tovar sa mi paci tak pockam,potom pride email,ze nie su,potom volaju ze nie su a budu az buduci tyzden,uz si od vas nic neobjednam.som sklamana.

Reakcia obchodu dstreet.sk

na stránke máme uvedené pri tovare dodanie 3 - 7 dní. Po odoslaní objednávky k nám obdržíte email o tom, že objednávka bola prijatá, následne, že objednávka bola spracovaná a čakáme za naskladnením. Pracovníčka Vás včas kontaktovala o tom, že tovar nebol na centrálnom sklade naskladnený a ponúkla Vám možnosť iného výberu.
    Objednávka s dostupným tovarom Vám bola doručená v rámci dodacej doby.

Dstreet

• kvalita výrobkov nezodpovedá tomu čo sme videli na záberoch v ponuke a nesedia vôbec veľkosti.
    • Skutočnosť vyzerá ako lacný fejk z poľského alebo čínskeho trhoviska.

som sklamaný

Reakcia obchodu dstreet.sk

pre výber správnej veľkosti je potrebné sa riadiť veľkostnou tabuľkou uvedenou pri produktoch. Zo záberov sa nedá posúdiť kvalita výrobkov, preto máme v popisoch uvedené materiálové zloženie výrobkov. Tovar môžte do 14 dní vrátiť.

DSTREET

• nebol dodaný všetok objednaný tovar, iba časť čo mali na sklade

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme za hodnotenie o danej skutočnosti sme Vás informovali emailom.

Dstreet

webová stránka veľmi pekná a prehľadná ale kvalita veci úplne podradná ešte som sa nikdy nestretla s tak nekvalitnými vecami ako s tohoto obchodu. ani tie veci nebudem nosiť lebo je to hrozné

Reakcia obchodu dstreet.sk

ak nie ste s tovarom spokojná, môžte ho do 14 kalendárnych dní vrátiť.

DSTREET

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Dlha doba dodania. Uvadzaju 3-7 dni. Cakam 2 tyzdne

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme pekne za hodnotenie, emailom sme Vás odo dňa 18.5 vyzývali na uskutočnenie platby vopred na účet (podľa obchodných podmienok). Platbu ste zrealizovali dňa 23.5, následne mohla byť objednávka spracovaná, takže mrzí nás to, ale nie našou vinou sa dodanie tovaru predĺžilo.

DSTREET

• neinformovanost o dalsej moznej zasielke

Reakcia obchodu dstreet.sk

o objednávke sme Vás informovali emailom, na ktorý sme však neobdržali z Vašej strany odpoveď :(

Dstreet

Veci krásne, ale nepotešil ma môj prvý nákup. Veci nemám, pretože ich nemali. Sklamaná z prvého nákup.

Reakcia obchodu dstreet.sk

o nedostupnosti tovaru ste bola informovaná zaslaným emailom.

Dstreet

• oblecenie sa mi zda dost nekvalitne, velkost XS je mi stale o trosku vacsia, material nekvalitny

Prvy a posledny nakup v Dstreet

Reakcia obchodu dstreet.sk

v objednávke ste nemali žiadnu veľkosť XS, my v ponuke ani takúto veľkosť nemáme. Ak Vám tovar nevyhovuje, môžte ho do 14 dní vrátiť/vymeniť.

DSTREET

• Farba tovaru na ilustračnom obrázku sa vôbec nezhoduje s dodaným tovarom

Reakcia obchodu dstreet.sk

ak Vám tovar nevyhovuje, môžte ho do 14 dní vrátiť.