• Rozličný tovar

Nie je úplne jasné uvedené kam poslať vrátenie tovaru sú tam 2 rozličné adresy

• Predávajú poškodený tovar
    • Žiadna komunikácia

Absolútne neodporúčam, tovar prišiel deravý,flakaty a poškodený. Za takú cenu vyzerá ako lacný šmejd. Čo v podstate aj je. A čo ma zarazilo najviac, že na moju sťažnosť neprišlo žiadne ospravedlnenie, iba vygenerovaný mail, aby som postupovala podľa reklamačného poriadku. Žiadna úcta k zákazníkovi, nič .. Tu si prosím nič nekupujte, nestojí to vážne za to!!!

• Objednávka aj doručenie bez problémov
    • Dopátrať sa tel.kontaktu pobočky na Slovensku je nemožné

Chcete poslať zakúpený tovar späť cez GLS a zistiť tel.číslo na OlzaLogistic D-TEX Súľov 46?Je to nemožné aspoň mne sa to nepodarilo

• Komunikácia
    • Nedodržiavanie zákonov

Obchod určite neodporúčam. Objednala som si bundu, vrátila som ju späť podľa zákonov Slovenskej republiky a EÚ. Poslala som mail o vrátení tovaru. Obratom mi prišla odpoveď,že som nedodržala obchodné podmienky - obchod žiadal poslanie tovaru späť na ich adresu, nie na poštu. Toto zákon neprikazuje. Pozor nikto z Vás im to tak nemusí posielať a tým platiť drahšie poštové ;-) V maily mali uvedené aj číslo zásielky. Balík prebrali po 13 dňoch. Z môjho pohľadu zámerne predlžovanie. Info o vyzdvihnuti balíka som mala na základe sledovacieho čísla. Poslali mi mail,že v balíku nebola pribalená faktúra ani formulár na odstúpenie od zmluvy.Prvý obchod asi z 300 co ma o niečo také žiadal. Tento mail som však prehliadla informovala ma o ňom až pracovníčka, keď som sa na asi 5 pokus konečne dovolala. Pani ma presviedčala,že ja som pochybila, keď som balík poslala nesprávne na poštu nie na ich adresu. Podľa zákona irelevantné. Potom skúšala nieco v tom zmysle,že mi to bolo vrátené späť. Atď... Komunikácia nepríjemná, obchodné podmienky nie úplne totožné so zákonom, vrátenie tovaru komplikované, vrátenie sumy za tovar po 14 dňoch od prebratia nepoškodeného tovaru, raz vyskúšaneho a zabaleného, trčiaceho na pošte 13 dní...takže skoro mesiac objednávka za 70€ nevybavena. Dakujem už nikdy viac :-)

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme za vystavenie recenzie. Vaša komunikácia od začiatku písania emailov bola nepríjemná, vedome ste zásielku posielali, aby sa uložila na pošte a nebola doručená k nám na adresu ako to máme uvedené v obchodných podmienkach. Nedali ste sie žiadnu námahu s oboznámením sa s obchodnými podmienkami. Ak by ste boli radšej venovali čas prečítaním si len bodu, v ktorom je uvedené ako postupovať pri vrátení zásielky, určite by sa Vaša požiadavka na vrátenie peňazí spracovala oveľa skôr. V balíku ste nepriložili ani faktúru ani sprievodný list. Dôležité je, že Vy viete aké ma obchod povinnosti, ale aké má povinnosti zákazník beriete na ľahkú váhu a potom sa rozčuľujete a vypisujete recenzie. Peniaze Vám boli vrátené. Skúste sa prosím zamyslieť nad svojim konaním.

Dstreet

• kvalitný tovar
    • dlžka dodania

je to dobrý obchod s kvalitným tovarom

Ďakujeme za hodnotenie

• Aj napriek tomu, že tovar nemaju na sklade tovar prezentujú a ponukaju na internetovej stránke ako aj na iných sociálnych sietach....

Neodporúčam ! Minulý rok som objednávala veci a časť z nich mi neprišla nakolko dany tovar nemali na sklade. Brala som to ako náhodu. No tento rok som si 2x objednavala veci pre manžela, stracala som čas s meraním a hladaním vhodnej velkosti a ked som tovar objednala, prvýkrát aj druhýkrát mi objednávaku zrušili že tovar nemaju na sklade..... Príde mi nefer voči zákazníkom, že ponukaju niečo čo realne ani nemaju a ludia stracaju čas s objednávkami, meraním velkosti atd......

Reakcia obchodu dstreet.sk

mrzí nás to, že Vaše objednávky boli stornované, ale ak nám tovar nie je potvrdený na centrálnom sklade, objednávku musíme stornovať. Pri tovaroch máme uvedenú dodaciu dobu 3 - 7 pracovných dní a nie text, že tovar je skladom. Ďakujeme za pochopenie.

• Pestrá ponuka

• Kabáty došli pokrčené.

Ďakujeme za hodnotenie

Objednala som kabat ktoreho velkost bola udana ze je...odpisali mi ze ju zial nemaju..objednala som vacsiu velkost ktora tiez bola udana ze je..a opat mi odpisali ze ju nemaju..takze tak...

Reakcia obchodu dstreet.sk

mrzí nás to, ale tovar do Vašej objednávky nebol potvrdený, preto sme museli objednávku stornovať.

• Tovar ktorý ponúkajú vyzerá v reále inak ako na obrázkoch. Tovar nemajú priamo na sklade.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. S tovarom ste nebola spokojná a bezproblémovo Vám boli vrátené peniaze. Pri tovaroch máme prehľadne uvedené či je tovar skladom, alebo s dodacou dobou.

• Čo sa týka vybavenia a doručenia tovaru tak všetko prebehlo v poriadku. Vytkol by som ale stav tovaru - objednával som si kabát. Naskladany, natlaceny.no hrôza. Bol neskutočne dokrceny. Podarilo sa ho vyžehliť až na niekoľký pokus. Objednával som si aj pred rokom kabát a ten bol pekne zabalený,aby sa čo najmenej pokrcil. Ale inak som spokojný.

• neviem
    • zavadzajúce rozmery pri veľkostiach ...konkrétne mikinka veľkosť L/XL písaná veľkosť 102-114cm a reálna veľkosť je ledva 99cm ....takže úplne zle ...som sklamaná :(

neviem

• prehľadné usporiadanie sortimentu
    • nemá

fajn tovar, za prijateľnú cenu, pružnosť, rýchlosť dodávateľa

• NEMUSIM CHODIT PO KAMENNYCH OBCHODOCH
    • ZATIAL IBA POZITIVNE SKUSENOSTI

OBRAQZOK S REALITOU SA UPLNE ZHODOVAL AJ VELKOST SEDI

Ďakujeme za hodnotenie

• nakupovanie z pohodlia domova
    • problém všetkých eshopov - mnohokrát tovar na monitore vyzerá oveľa lepšie ako v skutočnosti; kvôli tomu tovar častokrát musím vrátiť

Ďakujeme za hodnotenie

• Ponúka to čo som hľadal
    • V skutočnosti to čo ponúkal nemal.

Meh. Aspoň ponúkli alternatívny tovar. Ešte uvidím či bude taký ako som dúfal.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)

spolahlivy

Reakcia obchodu dstreet.sk

Ďakujeme za odporúčanie :)

• Siroky sortiment
    • Gls ? Nizka cena = nizka kvalita.

Tovar som koli velkosti vratil. Ak peniazky vratia bez zbytocneho predlzovania urcite odporucim dalej.

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme za hodnotenie. Peniaze Vám budú vrátené po obdržaní tovaru najneskôr do 14 dní.

• Pekné a kvalitné veci.

Odporúčam.

Reakcia obchodu dstreet.sk

Ďakujeme za odporúčanie :)

Bola mi zaslana mikina o cislo vacsia ako som si objednala. Aj tu hore v objednavke mam "mikina (kod) S" a prislo mi M. Tovar vracat nebudem lebo sa mi s tym nechce babrat a nieje to hrozny rozdiel.

Reakcia obchodu dstreet.sk

ďakujeme za hodnotenie, tovar môžte do 14 dní vymeniť, vrátiť.