• Zdala sa mi dobrá cena
    • ***
    • kvalita podpriemerná

Za sveter som zaplatila vyše 20 eur a neunúvali sa ani len odstránit pôvodnú cenu z vysačky 10eur!!!!!
    Hanba ako sa chcú nabaliť na lacnom tovare

- tovar mi bol dodaný za cca 10 dní (keďže nemajú tovar skladom, ale objednávajú od dodávateľa)
    - fotografie tovaru (farba) na stránke e-shopu nezodpovedali skutočnosti a kvôli nedostatočnému popisu tovaru na stránke to zistí človek až pri dodaní tovaru
    - vysvetlenie zo strany e-shopu bolo, že retušovanie fotografií tovaru je úplne normálne (človek si bežne nepotrebuje zisťovať farbu tovaru, lebo v každom inom normálnom e-shope to majú v popise riadne uvedené)
    - po reklamácii tovaru (žiadala som výmenu za iný, kde mi telefonicky potvrdili skutočnú farbu výrobku) mi prišiel bez akejkoľvek inej komunikácie email, že moja objednávka bola vytvorená (musela som si overiť, či to vôbec súvisí s mojou reklamáciou)
    - neskôr som musela volať, kde sa môj tovar nachádza a bolo mi povedané, že sa práve expeduje a príde mi kuriérom do dvoch dní
    - následne mi prišiel o dva dni email, že mi bol tovar vyexpedovaný a nasledujúci pracovný deň mi bude doručený kuriérom
    - keďže mi tovar stále neprišiel, tak som na ďalší deň volala, že kde tovar je a bolo mi povedané, že tovar sa už u ich dodávateľa nedá objednať, je vypredaný!!!!! a že mi dajú vedieť po novom roku (asi po mesiaci od pôvodnej objednávky), či sa tovar dá znovu objednať
    - po novom roku som znovu musela volať a tovar už bol k dispozícii na objednanie.
    - už som nemala silu ďalej čakať a v rámci reklamácie som si vyžiadala vrátenie peňazí vrátane prepravného. Peniaze mi boli do pár dní pripísané na účet.
    - celý tento prípad ma odradil čokoľvek si v budúcnosti cez tento e-shop objednať.

• Pekné veci
    • Informmácie o ponuke ktoré sa javia ako dostupné a teda skladom, zďaleka niesu také pravdivé.

Chcelo by to častejšie obnovovanie stavu veci na skladoch a hlavne ich dodávanie v univerzálnejších číslach a ešte by bolo fajn keby ste z tých krajších kusov čo predávate konkrétne saká ktoré sa javili ako obstojné tak sa nachádzali len v jednom čísle a takýchto prípadov bolo celkom dosť.

velkosť nezodpovedala objednávke

• poslali ste mi cierny kabat bez gombiku a nahradny tam nie je. tie dva pulovre su omyl objednal som si ine
    • neserioznost

jednoducho slabe, zakaznik je ako vzsy na poslednom mieste

Reakcia obchodu dstreet.sk

ak Vám bol doručený poškodený tovar, zašlite ho na našu adresu máte nárok na reklamáciu. V sprievodnom liste uveďte čo k nám zasielate a ako požadujete vybaviť reklamáciu.

DSTREET

• Objednal som si koselu 18.12.2014 dnes je 29.12.2014 a kosela nikde strasny pristup! Pokazila sa mi aj radost stej kosele!

Reakcia obchodu dstreet.sk

v obchodných podmienkach je stanovené, že expedovanie tovaru je v čo najkratšom termíne, obvykle v lehote 7 – 10 pracovných dní. Vašu objednávku sme spracovali ešte v deň jej prijatia, ale nakoľko boli dni pracovného pokoja, objednávku expedujeme dnes t.j. 30.12.2014. Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

DSTREET

• Veľa zmätkov, keby som si niekoľkokrát nepreverovala stav objednávky telefonicky, tak by mi tovar, napriek ubezpečeniu zo strany obchodu, že príde do Vianoc, dodnes neprišiel. A podotýkam, že mikina prišla len jedna, i keď v piatok 19.12.2014 mi tvrdili, že prídu obidve. Ináč by neprišlo do Vianoc nič.

Dúfam, že tie zmätky na strane obchodu boli len súhrou blbých náhod, avšak pre istotu vianočné darčeky objednávajte do polovice novembra :-) Asi. Ale tovar je OK.

• Velký sortiment.
    • Špatná komunikace.

Nedoporučuji, nabídku si prohlédněte, ale nakupujte jinde.

Reakcia obchodu dstreet.sk

ak by ste si prečítali obchodné podmienky, konkrétne bod 8.5 kde sa uvádza, že tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky, predišli by sme zbytočným nedorozumeniam.

• žiadne...
    • negativne...

neodporučam vám!

Reakcia obchodu dstreet.sk

mrzí nás Vaša recenzia, snažili sme sa, aby Vaša objednávka bola vybavená v čo najkratšom čase. Objednávku sme vyexpedovali do 5 dní. Ak sa Vám tovar nepáči, máte nárok na jeho vrátenie do 14 kalendárnych dní.

DSTREET

Podla merania veľkosť nesedí.

Svojvolne z objednavky vymazali jeden z objednanych produktov, bez uvedenia dovodu, neodpovedali na otazku v maili,iba poskytli cislo objednavky.

• Pekný tovar
    • Komunikácia, nemožnosť objednať dve rôzne veľkosti pre jeden tovar a nedodržanie zákona o možnosti vrátenia tovaru.

Neprofesionálny prístup pri riešení objednávky.

Reakcia obchodu dstreet.sk

kontaktovali sme Vás so žiadosťou, aby ste si vybrali tovar v jednej veľkosti. Je potrebné sa odmerať podľa veľkostnej tabuľky uvedenej pri produkte, tie tabuľky tam nie sú len na okrasu. Nie sme skúšobná kabínka ako je to v kamenných predajniach, kde si tovar vyskúšate a vrátite. Vy sama ste nás hneď požiadali o storno objednávky, Vašej žiadosti sme vyhoveli, takže žiaden zákon porušený nebol.

• Velky vyber tovaru
    • ponukaju produkty ktore ani nemaju na sklade.
    • Nebol mi tovar este doruceny

Nie preto lebo my este neprišiel tovar ktorý som si objednala dost dávno

• na stranke su uplne ine farby a tovar mi prisiel zjavne iny ako bol na fotkach .
    • cakala som ze kosela bude z inaksej a kvalitnejsiej latky

• Elegantné a kvalitne veci na obrazkoch a fotografiach.
    • Obchod uvadza veci skladom,pritom to sami ibjednavaju z dalsieho miesta o ktorom nemajú informacie o stave ks, takze som si musel 2x objednavat bundu a 2x mi napisali ze ju nemajú pritom bolo skladom na ich eshope.

Osovne neodporučam.Objednavku som telefo icky zrusil a aj tak mi ju doniesli.Sveter L bol veljosti XXL a kosela ktora stala 50eur nemala hodnotu ani 5e.Hrozne spracovanie poriadne ani presita nebola,mnozstvo chyb, na tovar sa nedalo ani pozerat,tak som im ho zaslal hned obratom a vratili mi peniaze.

• Dlha dodacia lehota :(

• to čo maju tu za 30 na aliexpres je za 8, ale ked nechcem čakat mesiac tak si to objednam s tadeto, tu mi to možno pride aj po troch tyzdnoch
    • na stranke je uvedene že maju tovar skladom, po štyroch dnoch mi napisu že tovar nemaju a ani mat nebudu. no nekup to

už som tu nakupoval, bolo to ok, ale teraz to bolo naposledy

Reakcia obchodu dstreet.sk

objednali ste si v našom eshope jednu mikinu v hodnote 21,50 EUR a nie v sume 30,00 EUR ako uvádzate. Vaša objednávka bola vybavená do 4 pracovných dní, prikladáme aj históriu spracovania objednávky.

História stavov objednávky:
    Dátum zmeny Stav objednávky