• dobrý výber
    • cenovo dostupný
    • spoľahlivý

S obchodom som spokojná, tovar prišiel v poriadku, dodacia doba 3 dni,
    odporúčam ostatným , lebo je spoľahlivý, výrobok je kvalitný.

Nakupoval som v obchode prvý raz cez internet a bol som nad mieru spokojný. pri iných obchodoch dodanie tovaru je horšie to sa týka dĺžky dodania upozorňovanie na stav objednávky v emailoch.Ste dobrí.

• dobre ceny niektorych produktov
    • ...

dobry obchod

• pohodlie
    • Presnejšie informácie o výrobkoch

• prístupne ceny a rýchla dodávka tovaru

• -informovanosť o priebehu

-dobrá cena

• Ochota personálu komunikovať
    • dobrá cena
    • ústretovosť
    • rýchlosť

doporučujem pre veľkú ústretovosť a dobré ceny

• cena, tovar skladom, dobra komunikacia

• cena tovaru

spokojnosť

• bezplatný dovoz tovaru
    • manipulacny poplatok 1€ pri osobnom odbere a aj pri doprave kurierom. tak som radsej zvolil kuriera za tu istu cenu

zrusit poplatok pri osobnom odbere

• Jedine vy ste mali ten tovar na sklade
    • Ochota pomôcť zákazníkovi
    • Komunikatívnosť

Dobrý obchod.
    Dodajú, vyriešia.

Rýchly a prehľadný,100% spokojnosť

Veľmi dobrý obchod

Prišlo mi zariadenie, ktoré fungovalo 2 hodiny. Tovar som poslal späť, "za odmenu" mi strhli 1,50€ za batérie, ktoré som si neobjednal a 2€ za "reset" prístroja. Obdivuhodný prístup - v obchode už nenakupujem.

Reakcia obchodu DOMOSS

Dobrý deň p. Brachna,

ďakujeme za recenziu, ale v tomto prípade nás mrzí Váš názor. Zakúpili ste si u nás tovar. ktorý ste vrátili do 14 dní, ako je zákonom ustanovené za možnosť pri internetovom predaji v prípade, že tovar je v poriadku. Taktiež ste mali možnosť výmeny tovaru kus za kus, alebo výmeny za iný tovar v rámci 14 dní. Vybrali ste si možnosť vrátenia tovaru, ale balenie nebolo v poriadku. Bol poškodený vonkajší obal, použité batérie (ktoré sú súčasťou balenia - nedávali sme ich tam my, ale sú originál od dodávateľa v balení) a tovar mal už určité nastavenia z Vašej strany. S kolegyňou, s ktorou ste situáciu riešili, Vás oboznámila, že pokiaľ tovar vrátite, nebude Vám vrátená plná suma a bude ponížená o batérie a reset - s týmto ste plne súhlasili. Tiež som Vám to potvrdil aj ja mailom, kde som uviedol, že minimálne batérie Vám budú účtované. Váš názor nás mrzí aj z toho dôvodu, že ste pri uzatváraní kúpnej zmluvy súhlasili s obchodnými podmienkami a spomeniem bod 3 a bod 6.4, ktorý citujem:
    "V prípade, že spotrebiteľ odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou hodnotou, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, uhradí spotrebiteľ predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu."....
    "Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je: predaj spotrebného materiálu, ktorý je balený v ochrannej fólii ako napr. všetky typy primárnych baterií a akumulátorov.

Pekný deň.

• Vecné a rychlé jednanie
    • Rychlé dodanie
    • nie sú mi známe

Tovar som obržal s vybitými baterkami a bez ochrannej fólie na baterkách. Po dlhšom uvažovaní túto skutočnosť som tlf.oznámil na kontaktné číslo.Jednaním som bol milo prekvapený a poštou mi boli zaslané funkčné baterky. Ďakujem.

Moje skúsenosti s Domoss sú zatiaľ len pozitívne.

• rychlost
    • neviem

odporucam

• rychlost dodania tovaru
    • podla mna ziadne

dobry obchod ktory doda tovar nacas a v poriadku

• Nebola ochota pracovníka kamenného obchodu dať minimálne informácie o kupovanom výrobku.Dokonca bola z jeho strany zlá inf., že daný tovar nie je vhodný na požadovaný účel.Čo sa nepotvrdilo. Komunikacia s predajcom internetového obchodu bola 100%.

Doporučujem , ale radšej si sami zistite všetky dostupné inf. o tovare.

Reakcia obchodu DOMOSS

Dobrý deň p.Učňová,

ďakujeme za Vašu recenziu. Čo sa týka informácií o výrobku, tak skutočne Vami objednaný prijímač nemusí splnať požadovaný účel do budúcna, pretože prijímač je určený iba pre staré karty SKYLINK(Skylink do serie 428.. resp. SKYLINK ICE) nie však na karty Skylink irdeto M7.

Pekný deň

• nákup z domu, bezpečné a pomerne rýchle dodanie

Doporučujem !