• - Dobre ceny
    • - Vydaj zahradneho a hobby tovaru pri osobnom odbere je priamo na pobocke kde predavaju zahradnu techniku a vedia vam aj ochotne poradit
    • - aj ked pridete v piatok 5 minut pred zavaerecnou, tak vas s ochotou vybavia (cakal som uz zavreny obchod)
    • - parkovisko hned vedla odboreneho miesta
    • - tovar bol doruceny hned na druhy pracovny den, aj ked mali na stranke, ze je skladom nedostupny
    • - Eshop potrebuje trochu doladit nejake detaily, ako napr. dostupnost na sklade
    • - nenasiel som informaciu, ze sa este plati 1EUR ako manipulacny poplatok pri preberani tovaru

Tento obchod som si vybral preto, ze mali dobru cenu za tovar, ktory som tu kupoval a osobny odber v Piestanoch mi vyhovoval.
    Urcite tu budem aj nabuduce nakupovat. S tymto obchodom mam dobre skusenosti, hlavne z kamennej predajne.
    Odporucam aj ostatnym nakupovat v DOMOSSe.
    Ak zvolite osobny odber v Piestanoch, tak si este aj viete pripadne nieco dokupit, kedze tam maju velku predajnu.

• výhodné ceny

• kvalita
    • rýchlosť
    • spolahlivosť
    • nič som nenašiel zatial

Doporučujem

• Cena tovaru

• dobrý servis
    • rýchla zásielka

• Pomerne dobrý prehľad tovaru.
    • Majú produkty, ktoré sa niekedy ťažko zháňajú v iných obchodoch.
    • neviem o žiadnych

Dobrý obchod, obsahuje pomerne dosť produktov, ktoré sa inde ťažko zháňajú-

• V budove predajne DOMOSS v Piestanoch je problem sa vyznat.

• Cena - kvalita

neviem

• Dobrá cena, rýchle dodanie tovaru

Odporúčam

• - pohodlnosť
    • - rýchlosť
    • - spoľahlivosť

dodržané podmienky, dobrá cena

• Komunikácia veľká NULA

Kupovala som sat. prijímač, ktorý mi po vyskúšaní nevyhovoval, tak som ho hneď vrátila.
    POZOR !!! ak balík rozbalíte, vyskúšate a budete ho chcieť v zákonnej lehote 14 dní vrátiť už platíte - nikdy Vám plnú sumu nevrátia. Ak má tovar baterky nerozbaľujte ich a fólie nedávajte dolu, baterky použite svoje lebo pri vrátení tovaru Vám to všetko zaúčtujú. Mne chýbal v balení HDMI kábel-telefonická komunikácia - NULA, reakcia na mail-NULA a dôvod prečo nevrátili plnú sumu za tovar- NULA. V DOMOSS už nikdy nič nekúpim a obchod by som nedoporučila ani svojmu nepriateľovi.

Reakcia obchodu DOMOSS

Dobry den p.Jostičova,

ďakujeme za recenziu,len pre Vašu informáciu, zakliknutím SÚHLASIM S OBCHOD.PODMIENKAMI v plnej miere súhlasíte s podmienkami kde píšeme(je to odobrené aj SOI)

Kúpna zmluva, odstúpenie od kúpnej zmluvy

...bod 6

Odstúpením spotrebiteľa od kúpnej zmluvy sa zmluva od začiatku zrušuje, pričom predávajúci je povinný prevziať tovar späť a vrátiť spotrebiteľovi cenu zaplatenú za tovar alebo preddavok, ktorý spotrebiteľ uhradil za tovar vrátane nákladov, ktoré spotrebiteľ vynaložil v súvislosti s objednaním tovaru, a to v lehote 14 dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy a doručenia tovaru predávajúcemu bezhotovostným prevodom na účet, ktorého číslo uvedie spotrebiteľ v odstúpení od kúpnej zmluvy. V prípade, že spotrebiteľ odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou hodnotou, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, uhradí spotrebiteľ predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu.
    Ak spotrebiteľ odstúpi od zmluvy, bude znášať náklady na vrátenie tovaru

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je:

...predaj spotrebného materiálu, ktorý je balený v ochrannej fólii ako napr. všetky typy primárnych baterií a akulumulátorov.

Čo sa týka emailu, tak žiaľ žiaden od Vás neprišiel...inak by sme reagovali...každopádne prijímač CRYP600mini nemá v balení HDMI kábel resp. všetky CRYPTOBOXy nemajú HDMI v balení.
    Všetko sú to body kt. hovoria o tom, že prečo Vám bola vrátená na účet zníženina suma.(v takomto stave vrátený tovar sa automaticky ponúka ako 2.trieda za zníženú cenu).

Pekný deň

• dobre ceny, dodacia lehota
    • hlavne vela krokov v objednavkovom procese,
    • dalej cez telefon som mal problem s vyplnenim vsetkych povinnych policok, par krat som si nevsimol jedno z poli, nasledne som musel vyplnat opat niektore udaje a nasledne mi obchod zamrzol. dost ma to vytacalo :) keby som to nekupoval pre stareho otca, po 3 pokuse sa na to vykaslal.
    • podla mojho nazoru, zjednodusenim krokov nakupneho procesu, by obchod mal urcite menej opustenych kosikov :)

nie je to zle

Reakcia obchodu DOMOSS

ďakujeme za Vašu recenziu. Čo sa týka vylepšenia košíka tak v súčasnosti sme už spustili našu novú stránku eshopu, kde sme počet krokov zúžili na 2, takže objednávať by ste už teraz mohli oveľa jednoduchšie - www.domosseshop.sk. Pekný deň

odporucam

• spolahlivost a ochota

Odporúčam tento obchod

• Dobrá cena, vrátane zadarmo HDMI kabel.
    • Dobrá dodacia lehota.
    • Doprava zadarmo.
    • Pri prvom zaslaní zásielky došlo pri odosielaní k chybe vo faktúre, preto som zásielku odmietol prevziať.
    • Opakovaná zásielka po reklamácii a komunikácii s obchodom už bola v poriadku.

Odporúčam tento obchod aj ostatným pre horeuvedené klady.

• rychlost...vybavenia objednavky

všetko ok...

• dobrá cena, rýchle dodanie
    • žiadne som neobjavila

objednavala som od nich wifi router, mal najlepšiu cenu oproti ostatným obchodom a do 3 dní som ho už mala aj doma. Zatial funguje bez problémov.

• Rychlost, spolahlivost
    • Zatial nemam

Odporucam tento obchod

• rýchlosť dodania tovaru
    • dobrá cena tovaru
    • komunikácia so zákazníkom

Tento obchod odporúčam. Kupovala som tu tovar, ktorý bol cenovo najvýhodnejší spomedzi ostatných obchodov a tovar mi bol dodaný vo veľmi krátkej dobe.

• Výhodná cena
    • Nenašiel som

Bez problémový,tovar momentálne nebol na sklade,dostal som o tom info,po dvoch dňoch bol tovar na predajni.Maličký nedostatok je v systéme obchodu,nedostatočne označené miesto preberania tovaru.Ale to iba pri osobnom preberaní,predajcovia milí,ochotní !