DOMOSS

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 98 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod DOMOSS získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie DOMOSS

Majky

Pridané: 23. júna 2016

• Klamlive informacie o produkte.

Radsej si vyberte iny obchod

Reakcia obchodu DOMOSS

Dobrý deň p.Majtán,

kúpili ste u nás príjimač AMIKO HD8150...skúste konkretizovať v čom uvádzame klamlivé informácie..tento produkt sa predáva každý deň a nik nemal pripomienku k zlému popisu produktu...update softwaru sme Vám posielali 17.6.2016 emailom s popisom(nikde v popise táto informácia nie je, že robíme úpravu softwaru..ak máte na mysli)

Pekný deň

Zolo

Pridané: 20. júna 2016

• prijatelná cena a dobré služby

Doteraz som nič nekupoval v tomto obchode. Ich cena bola najnižšia a doprava zadarmo, tak som to vyskúšal. Som maximálne spokojný.

ICO TT

Pridané: 20. júna 2016

• predlžená záruka v cene tovaru

henry

• dostupnosť a vzdialenosť
  • Nevedeli mi predať ten istý tovar v kamennej predajni, tak som tam musel ísť viac krát.

mikospy

Pridané: 18. júna 2016

• Problematicka komunikacia s obchodom, slecna na linke len mlela svoje, bolo jej problematicke vysvetlit ze potrebujeme vynesenie tovaru a ze vzhladom na nas zdravotny stav a aj rozmerovo bytove pomery treba dvoch na donesenie. chladnicku trosku dotlkli, ale vzhladom na kvalitne lakovanie to nie je vidiet, dopravca nakoniec prisiel len jeden a aj ten otravoval susedov ci mu nepomozu, nepriniesol si ani naradie a zlomil mi nozik co som mu dal na rozbalenie, lebo musel davat dole polystyreny... a to ani nehovorim ze za takuto vynasku som musel zaplatit navyse 20 eur... a cela komunikacia ako s obchodom tak aj priamo s dopravcom bola katastrofalna. Dufam ze tovar vydrzi a nebudem musiet reklamovat. Vzhladom na to ze aj v obchode aj prepravca vedel ze sme telesne postihnuti komunikovali s nami tak ako by sa dalo v slovenskych pomeroch cakat. Toto je hlavny dovod preco odporucam obchod z velkym oblukom obist

Su to typicki "slovenski" podnikatelia, a vzhladom na problemovu komunikaciu a neschopnost zabezpecit hladko taku trivialnu vec ako vynesenie tovaru za nemaly poplatok ... neodporucam nikomu nic s tymto obchodom riesit. Ak zmazu tento prispevok budem kontaktovat priamo heureku. Tovar vracat nebudem nakolko straty (jemne otlcenie a zlomeny nozik) su akceptovatelne

Peter

Pridané: 15. júna 2016

• Cena,rýchlosť
  • Neviem

Dobrý nákup za dobrú cenu

Milan

Pridané: 13. júna 2016

ZMENIL SOM ADRESU A ZA 10 DNÍ NEBOLI SCHOPNÍ TÚTO ZMENU ANI PO DVOCH TELEFONÁTOCH REGISTROVAŤ A TOVAR DORUČIŤ

Luboš

• Cena,rychlost dodania,kvalita