Som spokojná - všetko dodali v poriadku.

• Nekomunikativnost
    • Nekomunikatívnosť

Nespokojnost nespokojnost nespokojnost clovek chce nakupit, napise na chat, ktory samozrejme nie je, potom pošle mail odpoved podla stranky pride do 24 hodin no mne nedorazila 4 dni asi poslali holuba ,potom prisiel mail ako chcem platit a zasa nic, volala som nedvihali,nevolali,takze pozor aby sa vam nestalo ze nakupite a ked bude problem nemate kam volat

• neviem
    • obchod deklaroval uvedený tovar doručiť do 48 hod a aj tak som si ho musel ísť vyzdvihnúť do prepravnej spoločnosti, aby som ho mal aspoň do 5dní, zlá logistika, resp. spolupráca s prepravnými spoločnosťami
    • Strašne dlho čakám na sedačku a nemám žiadne info o tom kedy príde a ci vobec

• Dobrý výber, vcelku rýchle dodanie.

Prehľadnosť web stránok, rýchle dodanie objednaného tovaru.

• ešte neviem posúdiť, nakoľko objednávka doposiaľ nebola vybavená.

Veľmi sa mi páčilo, že má kontaktovali a zhrnuli sme si objednávku a dohodli sme si aj dodanie podľa našej potreby. Tovar zatiaľ nemám ale som spokojná.

• Objednala som komodu z masívu poľského výrobcu Drewmax. Doba dodania uvedená na stránke bola 3 - 6 týždňov. Po recenziách, ktoré som si prečítala na heureke, som vôbec nečakala, že svoj tovar dostanem v predstihu. Navyše nebol v demonte ako uvádza predajca na stránke. Za mňa veľká spokojnosť.
    • Výborná komunikácia - na kontaktný formulár som poslala otázku, v akom stave je moja objednávka a ešte v ten istý deň som dostala aj odpoveď.
    • Jedinou nevýhodou je, že obchod neposiela potvrdzujúci e-mail, keď urobíte objednávku. Treba si zapísať číslo objednávky, aby ste sa mohli informovať o jej stave.

Určite odporúčam.

• Ziadne info o termine dodania...

Zatiaľ my tovar ešte neprišiel, ale doterajšia komunikácia bola dobrá.

• od potvrdenia objednávky žiadne informácie
    • nedodržali dobu dodania,aj keď mali už tovar na sklade
    • veľmi zlá komunikácia so zákazníkom

• doba dodania

Ochota

Dlhocizne cakanie

• prehlad

nič

Žiadná komunikácia

• jednoduchá a dobrá komunikácia

zatiaľ žiadne pripomienky, tovar mi zatiaľ nebol vyskladnený

zatial nemozem hodnotit tovar este nemam

• ochota som spokojny