• Veľmi milá pani reaguje na správy vysvetlí všetko bola milá

nakupova som tu len raz a zatial som spokojny

Skvelý obchod.Veľmi dobré ceny.Rýchle dodanie.A obchod telefonicky zavolá potvrdiť objednávku ,takisto keď je vybavená objednávka. Rozvozár v ten deň zavolá,že približne kedy príde.Takže to čo som čítala recenzie a čo písali,že obchod neinformuje veci zákazníkom tak to vôbec neno tak.Maximálna spokojnosť!

Dosť zlá skúsenosť, objednali sme si gauč, 2 krát sme im museli volať a pripomínať aby kompletizovali objednávku. Keď nám bol gauč konečne doručený, po rozbalení sme zistili že je tam zlomená drevená časť. Hneď sme to dali na reklamáciu a po pár mesiacoch sme nedostali žiadnu spätnú väzbu. Určite už z tohto obchodu nikdy nič nekúpime.

• Rychle dodanie

• Komunikacia - Objednavku mi telefonicky potvrdili a den pred dorucenim ma kontaktovali o pribliznom case
    • Rychlost dorucenia
    • S kvalitou som spokojna
    • Ceny

• Príjemná slečna, ochotná,rýchlo vybavená objednávka

Tovar dorazil za 1 mesiac

Veľká spokojnosť!
    Objednali sme manželskú posteľ,.je perfektná! Tovar nám došiel dokonca skôr,ako bola doba doručenia.
    Ďakujeme a obchod určite odporúčame!

zatiaľ nemôžem ohodnotiť, až ked mi príde sedačka,ale komunikácia s obchodom dobrá

• Kvalitna sedacka
    • V pripade potreby komunikacie s obchodom nie je ziaden problem, da sa dovolat, pani ochotne odpovie na vsetky otazky
    • Ceny
    • Prehladnost webu
    • Tovar vyzera v reale ooovela krajsie ako na obrazku
    • Okej, neda mi to, musim spomenut komunikaciu s panom rozvozarom ktory je ak dobre dedukujem firemny rozvozar, v situacii ked som sa slusne informovala ohladom mozneho prelozenia rozvozu v pripade ak by priatela nevedeli pustit z prace na prevzatie dovezenej sedacky. Z pana vyliezla zaujimava veta, ze “len kvoli mne do daneho mesta chodit nebude” (to som vsak ani neziadala). Fajn, to sa da pochopit, avsak bolo by fajn to odkomunikovat normalne a profesionalnejsie. :-) toto keby si ja dovolim povedat vo svojej praci, tak uz ju nemam.

No posteľ prišla ale prečo je medzera na jednej strane posteli to neviem

• Dodanie bolo veľmi rýchle

• Velmi dobra komunikacia

• Predajca telefonicky overil objednávku a upresnil čas dodania

Dotazník na spokojnosť je príliš skoro pri dlhší časoch dodania ako je pri sedačkách čo potom skresľuje hodnotenie, odporúčam upraviť pravidlá na zasielanie tohto dotazníka ;)

Tovar bol objednaný ale chýba mi spätná väzba ohľadom stavu v akom časovom horizonte sa nachádza nie len tovar ale aj jeho dovoz zákazníkovy.Strohe vyjadrenie o tom že sú nejaké dovolenky u výrobcov mi jednoducho nestačí.Podnikateľská sféra na slovensku takto funguje.Česť výnimkám.S pozdravom zákazník.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchlosť doručenia
    • Tovar skvelé zabalený

Skvelá komunikácia,rýchlosť doručenia,tovar riadne zabalený odporúčam všetkým

SUPER

Tovar, ktorý bol v ponuke som si objednala sa už nevyrábal!!!

• Dovoz
    • Odborny pristup