• Nákup s domova

Výhoda

Objednal som si halogenovu lampu s regulaciou svetla a bola mi dodana vzhladovo rovnaka lampa v prevedeni LED bez regulacie svetla. Na viac tovar bol nedostatocne zabaleny a neoznaceny ako krehky tovar a preto som ho dostal v poskodenom stave. Nerezovy kryt bol preliaceny. Nestalo sa mi to prvy krat, ze som si nieco objednal a pride nieco podobne ale nie to co som potvrdil.
    Nemam cas a ani energiu to reklamovat, tak sa musim zmierit s tym, co mi poslali.

Reakcia obchodu Domnabytku.sk

Dobry den,

velmi nas mrzi, ze nastali problemy s Vasim tovarom.

Prosim kontaktujte nase reklamacne oddelenie [email protected] aby sme vyriesili situaciu k Vasej spokojnosti.

Dakujeme

• rýchle vybavenie objednávky
    • tovar prišiel v poriadku

všetko OK

• Dlhá čakacia doba

• Super kvalita za super cenu
    • Dodanie gauča 7 týždňov

Úplne krásny gauč Maríno ,pevný a veľký za super cenu. Dopravca veľmi ochotný pán ,ktorý mi ho pomohol aj odniesť

• Obchod ponúka tovar, ktorý nie je schopný dodať.

Reakcia obchodu Domnabytku.sk

Dobry den,
    doba dodania na Vas tovar je 1-4 tyzdne. Dorucili sme Vam ho do 3 tyzdnov.

• Zatiaľ sa neviem vyjadriť ,dnes ja 10ý deň a stolik ešte nemám....

Nakupujem prvykrat

• Dobrá komunikácia s obchodom
    • Po zaslaní objednávky, telefonicky nás kontaktovali, potvrdili prijatie objednávky, informovali o najbližšom možnom termíne dodania
    • Fotografie produktu neskresluju, čo je veľká výhoda pri nákupe online

Žiadna

tovar ešte nemám, ale výhodou je, že som si ho objednal cez internet a objednávku mi potvrdili telefonicky.

• prehľadný eshop a uloženie košíka
    • nedostal som mail s potvrdením o prijatí zálohy

Celkovo dobrý obchod zatiaľ.

• rýchle vybavanie a dodanie

???

• Som spokojná s tovarom. Je presne taký ako som si objednala a hlavne v poriadku.

• Nevidím žiadne
    • Objednávka s dohodnutým termínom dodania 4 týždne, nedoručená ani po 9 týždňoch. Komunikácia nulová, kým sa zákazník sám po 8 týždňoch nedomáha termínu dodania.

Nikdy viac nebudem nič kupovať cez túto stránku

• Pomale vybavenie objednavky

Nedodali mi led osvetlenie

• dodacia doba
    • bez možnosti dohody o doručení

Sedačka objednaná 6.1.2019 Doba dodania 6-8 týždňov.Po 9 týždňoch bez informácie, som napísal email a až potom som dostal informáciu o meškaní.Dodaná bola po necelých 14 týždňoch.Nemal som to súrne,tak som to až tak neriešil. Čo sa mne ale najviac nepáčilo, bol prístup pri informácii o dodaní. Dňa 10.4.2019 o 14:38 zavolali že zajtra 11.4.2019 o 14:00 dodajú tovar. Ja chápem že toho môžu mať veľa, ale človek pracuje a nie je také jednoduché už z domu vybavovať voľno(veď som si neobjednal žehličku ale 160kg nábytok). Tak som ich poprosil o dodanie o 15:00. To obchod odmietol,z dôvodu časového rozvrhu dodávok.Čakal som aspoň túto malú ústretovosť keď už meškali 6 týždňov. Tak som po X telefonátoch našiel niekoho kto za mňa zastúpil. Samozrejme sedačku doručili pár minút pred 15:30. A tak arogancia obchodu vybabrala so mnou druhý krát keď som vybavil kamaráta od 13:00 do 15:00 potom musel ísť do práce. Veľmi veľa ale vyžehlil šofér. Tak férový človek my ešte nikdy nič nepriniesol. Napriek tomu obchod odporúčam, ale dávam málo hviezdičiek.

Komunikácia žiadna, na vratenie penazi čakám uz 2 týždne

• Kúpil som stolík Stilo cez internet. Tovar bol doručený kuriérom, balík bol riadne zabalený a neboli viditeľné žiadne poškodenia.Večer som stolík zložil, a vytešoval som sa z dobrého obchodu.Ráno , pri dennom svetle, som na vrchnej doske pri pohľade z boku zbadal škrabance.Informoval som obchod a bolo mi odpovedané, že mám poslať fotky. Nemám profesionálny fotoaparát a pri poslaní fotografií som upozornil, že to nie je dobre vidiťeľné na fotke, ale vyznačil som to a pri zväčšení fotky to vidno. Pri pohľade z boku na stolík je to dosť viditeľné a tiež prvá návšteva si to okamžite všimla. Fotky som poslal 20.3. 2019 . Od vtedy sa obchod neozval. Ja sa naučím žiť s poškrabaným stolíkom, ale už takýto obchod cez internet neurobím!