Bol mi zaslaný tovar, ktorý už bol zrejme používaný, krabička pozliepaná lepiacou páskou a v stave ako keby išla pešo a tovar poškodený - zohnutá štelovacia skrutka. Otrasné !

Tovar mi vobec nebol zaslany a teda ho nemam.Neviem ci hladat ine svetlo ci cakat na objednane.Musim kontaktovat spolocnost telefonicky.

Je veľký výber tovru a preto sa v ňom predajca stráca. Objednal som dva hodinové strojčeky s ponúknutou sadou ručičiek. Nepasovali. Musel som ich pracne upravovať. Iný človek bez možnosti úpravy by musel zbytočne administrovať a behať po pošte,...

Objednali sme tovar 12.10.2020 s doručením do 5 dní. Tovar nebol doručený, ani nám nebol zaslaný oznam o zdržaní. Po telefonickej urgencii dňa 26.10.2020 nám bolo oznámené, že tovar "by mal byť naskladnený" cca 4.11.2020 a dodaný do 5 dní....

Obchod nereagoval na zrušenie objednávky.

dlhe vybavovanie obj.

Dobry den, rada by som sa podelila s Vami o moju skusenost s Vasou firmou. Chcela sa objednat mojmu muzovi na meniny darcek rezacie klieste na kable a bocne odizolovacie klieste. Prisiel mi balik a po otvoreni rezacie klieste pekne v krabicke zabalene a odizolovacie cele zapatlane bez krabicky a vyzerali ako pouzivane. Po volani k Vam a Vasej kontrole vystupnych fotiek balika sme sa dohodli ze mi zaslete nove odizolovacie klieste a dali Ste mi na vyber zvoz tych kliesti naspat alebo zlavu na dalsi tovar. Vybrala som si zvoz a dohodli sme den svozu. V den svozu nik neprisiel a klieste tiez nedorazili. Volala som znova. Zistilo sa ze s Vasej strany doslo zase ku chybe a ze opat zadavate svoz a ze posielate tie odizolovacky. V den svozu zase nikto neprisiel a dnes dorazil od Vas balik. Po otvoreni som zistila ze mi dosli rezacie klieste a nie odizolovacky. Takze opat som k Vam volala tento krat som si povedala ze Vasmu svozu uz neverim a zaslem Vam tie zbytocne naradia ja postou a ze Vy mi poslete do tretice tie odizolovacie klieste. Skoda ze o dakej kompenzacii z Vasej strany nebola uz rec. Myslim si ze slusna firma si ceni zakaznika ci si objedna za 1 euro alebo za 1000 eur a bude pristupovat k nemu rovnako a tym padom mu daku kompenzaciu ponukne. Napriklad ten tovar co ste poslali zle bud si uz nechat kedze ste uz 2 krat si prenho neprisli alebo daky iny tovar ponukli zadarmo hoci co.... Takto mam 2 tyzdne nervy, tvrdla som doma uz 2 krat a cakala na kuriera ktory neprisiel a to nevravim ze teraz musim zaplatit dalsie postovne a ucet za telefon a stale nemam svoj tovar... Prajem Vam pekny den a ak Vam zalezi na zakaznikoch snad s tym daco urobite. Moravcikova

Nieje čo hodnotiť.

• Až po týždni mi napísali že tovar nie je skladom a že mi bude dodaný o ďalšie dva týždne.

• tovar je nekvalitny nelieta

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

bez slovenskeho navodu, nefukcny a navise doskrabany displej

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, mrzí nás Vaša skúsenosť. SK návody dodávame na požiadanie.
    Bežne je však návod súčasťou dodávky výrobku, obvykle vo zväzku listov formátu A4 s faktúrou a dodacím listom vo Vašej zásielke.
    Návody sú tiež k dipozícii na stiahnutie na našich stránkach www.conrad.cz. Vyhľadajte si Vami zakúpený produkt a pokračujte do sekcie "Na stiahnutie". Slovenský návod vo formáte PDF má ikonu českej vlajočky.

Vzhľadom k rozsiahlosti sortimentu a neustálemu zakladanie noviniek pre Vás, našich zákazníkov, môže napriek všetkej snahe občas nastať situácia, kedy si prevezmete výrobok, ktorého návod nebol do SK ešte preložený, teda nie je v zásielke a ani k stiahnutiu. V takom prípade nás prosím kontaktujte na e-maile: [email protected]. Plne si uvedomujeme našu zákonnú povinnosť a zabezpečíme čo najrýchlejšie dodanie predmetného návodu na Vašu fyzickú či emailovú adresu (podľa dohody). Žiadosť o zaslanie návodu na produkte.

• po objednani tovaru ziadna komunikacia obchodu

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, mrzí nás Vaša skúsenosť. Smieme vedieť, čo by Vás zaujímalo? Spojte sa s nami na +421 220 812 508 alebo nájdite potrebné informácie na https://www.conrad.sk/napoveda. Budeme sa tešiť! Conrad

• uviedla som v texte

Objednala som si odpudzovač na mačky a poslali mi odpudzovač na mravce,tak som tovar obratom zaslala po telefonickej reklamácii spať.Okrem toho nebol ani priložený návod v slovenskom jazyku.Bola som velmi sklamaná.....Nevýhoda je v tom ,že objednávate v českej republike a reklamácie si máte uplatniť v Košiciach.

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Jedná sa o nefunkčnú skladačku, resp. s veľmi malou citlivosťou prímača ( t.z.v . šumienka). Krištálka by bola lacnejšia a rovnako úspešná. Za tieto peniaze je možné kúpiť funkčné rádio. Stratiť čas a spôsobiť sklamanie začínajúcemu amatérovi je u nás asi koniec pre takéto skladačky.
    Vrátim sa 40 rokov dozadu a budem vnuka učiť podľa červeného AMATÉRSKEHO RÁDIA :)

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• Z celej objednavky 10produktov nic nedali na vyexpedovanie..na e-shope napisane skladom a v objednavke napisane ze nic nemaju!! Otrasne nieco!
    • A ked som im napisal ani mi neodpovedali!

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• cena bola výhodnejšia ako inde
    • obchod neposkytol korektné informácie o predpokladanom dátume naskladnenia
    • predpokladaný dátum naskladnenia sa neustále menil: najprv 9.5., potom 14. 5. a teraz až 19.5. (pričom tovar bol objednaný1.5.), to je dôvodom negatívnej recenzie, pokladám to za nekorektný prístup

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Z prístupu obchodu som veľmi sklamaný.
    - žiadna komunikácia
    - žiadne informácie o dôvode storna mojej objednávky

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• Lis ma sklicka prisiel obity mal poskodeny lak a v sacku bola hrdza okolo struny .
    • Kufrik mal ošuchanu rucku a neda sa dobre zavret lebo guma vo vnutry kufrika ktora vytvara tapaciring sa lepi. Prilepeny bol aj vrchny plastovy dekel ktory kryje nastroje kufrika . Nastroje som este nevyskusal cas ukaze . Za aku venu sa to predava je prevedenie priemerne . Nastroj na skracovanie remienka hodiniek je z plastu .

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Prečítajte si viac o našom eshope a službách, ktoré oceňujú zákazníci po celej Európe. Bohužiaľ nepredvídateľná situácia spojená s protipandemickými opatreniami vlád skomplikovala situáciu na medzinárodnom trhu, čo sa neblaho podpísalo aj na dočasnej nemožnosti dokončiť všetky objednávky. Vďaka spoločnému úsiliu sme však najhoršie prekonali a ďalej pre vás rastieme.

Odpoveď žiadna, potvrdenie o kúpe a zaslanie na mail žiadne, keď som písala na mail do predajne ci majú moju objednávku odpoveď žiadna... Ani tovar zatiaľ nemám....

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• Požadovaná platba dopredu a nie pri prevzatí tovaru.