Hoci bol výrobok podľa info na e-shope označený ako tovar na sklade, ukázalo sa, že to tak nie je. Kvôli tomu som ho objednala, lebo som ho v náväznosti na prácu majstrov súrne potrebovala.

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

• Peniaze chceli vopred, keď som peniaze poslala, prestali komunikovať
    • Dávajte si pozor, peniaze chcú vopred, potom už nekomunikujú!pozor!!!

Tovar pri objednávaní bol označený "skladom" 5 ks, po objednaní mi prisiel mail na druhý deň že nie je skladom. Príde mi to dosť zavádzajúce

• Sklad maju v Nemecku, tovar nedodali lebo sa tak v Nemecku rozhodi.

• Výrobok nemá priložený slovenský ani český manuál na montáž a obsluhu, čo je porušovaním obchodného zákonníka na SK!

• Zavádzanie v každom emaily

Reakcia obchodu Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, mrzí nás Vaša skúsenosť. Smieme vedieť, čo by Vás zaujímalo? Spojte sa s nami na +421 220 812 508 alebo nájdite potrebné informácie na https://www.conrad.sk/napoveda. Budeme sa tešiť! Conrad

Kupil som spinacie hodiny s odpocitavanim. Viem, ze som si mal skontrolovat, ze ich nezapojim do nasej zastrcky a musim dokupit adapter. Ale nenasiel som pred kupou ziadne upozornenie. Teraz tu mam vyrobok, ktory nikam nezapojim, adapter dokupovat nebudem, lebo to potrebujem na zapojenie 600W radiatora, a bojim sa aby sme nevyhoreli. Vratit sa to neoplati, lebo postovne je drahsie ako vyrobok. Pomohla by mi rada ci neexistuje nejaka alternativa pre nas trh.

• Zla dodavatelska firma na SVK

Tovar mi nedodali. Vybrali ste si najhorsiu dodavatelsku firmu na SVK.

tovar mi bol doručený ale je nefunkčný

dobry den tovar nedorazyl čakam dva tyždne nie som spokojny zla skusenost

• žial odpudzovač nefunguje holuby veselo vysedávajú na parapete desať centimetrom od odpudzovača, zapojený na baterky, testovač reaguje

tovar som doteraz nedostala, je zaplateny. ale objednavka prebehla ok. obchod ma vyborne ceny, ale kebyze viem, kolko budem cakat, tak urcite nenakupim.

• neskutočne dlhá doba dodania tovaru, 12 dní a tovar ešte nie je dodaný
  • Dobrý deň po týždni mi dali vedieť že doručenie objednávky bude trvať 10 dni keby som to vedel pri objednávaní nebol by som to objednal . Chcel som to ako darček na Vianoce.? Spozdravom Pekarčík Peter

• Uz raz reklamovany tovar a ajtak doskrabany poslali znova

• vyslovene dopredu dohodnuta platba kartou, nedalo sa, kurierovi nakoniec iba v hotovosti
    • dorucenie cca 11 dní
    • neinformovanie o takej dlhej dodacej dobe
    • tovar oznaceny "skladom" nie je naozaj skladom

• Podmieňujete dotazník len dvoma možnosťami, odporúčaním a neodporúčaním, takže zatiaľ v rámci takého nátlaku budem neodporúčať a pritom to s tovarom alebo službami nemá nič spoločné a to si vybavte s tým čo vás toto naučil.

Nedodany navod na pouzivanie v slovensko,alebo v českom jazyku !!!!!!

Objednala som deťom karaoke rádio a prišiel mi vadný kus, po zaslaní druhého rádia znova vadný kus. Vôbec niesom spokojná s kvalitou výrobkov.