• Tovar mi bol dodaný do troch dní a za 0,20kg ťažký balíček,ktorý bol poslaný zo Slovenska som platil cez 8E poštovné, akože je to z Českej republiky.Objednaný tovar som nikde nenašiel tak som bol nútený kúpiť z Conrad Electronic.Predražený tovar,predražené poštovné za jednotnú sumu bez možnosti výberu

Velmi zlá skúsenosť s prepravnou spoločnosťou. Neochota a arogancia. Z troch objednaných materialov filamentov vhodná len biela aj keď som objednával originálne náplňe Renkforce. Drevo sa farebne úplne líši od zobrazeného a je strašne tmavé v skutočnosti a spolu s brondzovým filamentom sú na tlač skoro nepoužitelné. Bielu tlačí perfektne a tieto dalšie dve nedržia, retrakcia sa nedá nastaviť, podpory padajú a ťahajú sa za nozlou a bronz sa po tlači ešte v zavádzacom boudene rozpadne na kúsky. Tento výrobok by som z predaja úplne stiahol lebo sú to vyhodené peniaze

Doteraz som s touto firmou nemal žiadne skúsenosti. Predstavoval som si ju však, ako firmu solídnu, spoľahlivú a promptnú v doručovaní zakáziek. Som sklamaný, že do dnešného dňa mi moja zakázka doručená nebola. Nemám k tomu viacej slov.

• dla dodacia lehota

Problemy s fakturaciou

• pri prvom použiť krive koleso

• Tovar absolútne neplní funkciu akú by mal.
  • Zaťiaľ mi tovar ne bol dodany - prečo to ponukate, keď ho v obchode nemate - Jozef

• nedostatočný technický popis produktu
  • Bolo napisane ze tovar mate skladom no bohuzial to nebola pravda !

vyrobok doslova nebol dokonceny,chybali spojovacie srouby cize vyrobok nebol skompletovany,ale sak co je to vyrobene v nemecku a pre vychodny blok to staci,ze? okrem toho vyrobok nemal ani cz ani sk navod na o pouzitie,takze sa porusuje zakon o dovoze tovaru.

Postovne 8,8€ za par kusov suciastok???? Obchod ok ale to postovne !

• Nie je možné nakupovať na firmu bez registrácie.
    • Na stranke Conrad.sk nie je jasne, že ide CZ firmu = problem s DPH.

• Tovar vyzera uplne inak ako na obrazku

• Nemajú tovar, ktorý prezentujú na stránke

• Je to srot.

Súčiastka s rozmerom 10mm*10mm mi bola zaslaná v obale formátu A4 s hrúbkou 5cm. Stačilo použiť vystuženú obálku za pár centov. Tak som zaplatil za súčiastku necelých 2,20 eur a dopravu cez 8 eur. Bol to síce jediný obchod, kde súčiastku som našiel, ale už viac si neprosím.
    Som stredoškolák s maturitou a netreba mi ani vysokú školu , aby som vedel poslať balík čo najvýhodnejšie.
    Ďakujem.
    Matúš.

• Neúplné informácie o produkte

• Na sklade sa ukazalo ako nenaskladnene. Po 10 dnoch no info o doruceni produktu.

• Ve+mi dlhá čakacia doba
    • nie a nie sa dočkať výrobku

som sklamaný z dodacej doby tovar ešte nemám ani po Vianociach!!!!!!