Nákup cez heureka.sk
    Obchod má na portáli neaktuálne informácie.
    Tovar nemajú skladom a jeho dostupnosť nieje dostatočne zrozumiteľne komunikovaná.

Reakcia obchodu CKD market.sk

P.Jakub,objednavka na tovar s vyznacenou dostupnostou,info v obchode,ihned ste boli kontaktovany,vasa otazka kde je to uvedene,predsa v dostupnosti!!!Ak by bol tovar skladom,je tam uvedene ,Skladom,,pomerne logicke.Nasledne ste objednavku zrusili .Objednavka s nedele ,okamzita odpoved ,ale Vy ste chceli tovar ,ktory je ihned skladom ,ale aj na Heureke stalo,info v obchode.Mozno staci len citat s porozumenim. S pozdravom Danis ,ckdmarket.sk

Kosacka po pol hodinovej prevádzke prestala uplne fungovať

Reakcia obchodu CKD market.sk

P.Orbanova ,kosacka nie je obchod.Vami objednana kosacka,podotykam Vami,Vam bola dodana.To za prestala fungovat moze obchod len tazko ovplivnit.To co sme spravili ,vyplnili sme Vse prianie,kosacku sme dodali a ked ste sa rozhodli ,uplne opravnene,odstupit od zmluvy ,vratili sme Vam plnu kupnu cenu.Zato si zasluzime nas oznacit,,Nedoporucujem obchod,,.Verte,ze nas to mrzi,ale firma sa pozna az vtedy,ked nastane problem....S pozdravom Danis ,ckdmarket.sk

• Tovar objednávajú len po zadaní objednávky,žiadne že do 24 hodín. Dva týžde až mesiac.

Po pár dňoch od prijatia objednávky som dostal telefonát,že chladničku mi dodajú za dva týždne,či súhlasím. Povedal som že áno. Odpoveď- fajn, tak ju ideme objednať.Hlavná vec,že to majú tak ošetrené na ich stránke ako keby ju mali,a okamžite ju posielali. OMYL.

Reakcia obchodu CKD market.sk

P.Gogo,objednali ste tovar s vyznacenou dostupnostou ,,Na otazku,,.ihned po objednavke sme Vas aj telefonicky kontaktovali,vysvetlili rozdiel medzi dostupnostou, Skladom,a ,,Na otazku,ponukli alternativu dodavku ihned.komunikacia prebehla s pani,recenziu pise pan,takze neviem,kde zlyhava komunikacia a kohoj e to omyl.S pozdravom ckdmarket.sk Danis

na stránce k dispozici a po objednání zavolají, že tovar není. proč ho nabízejí?

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den ,Vami objednany tovar mal vyznacenu dostupnost ,,Na otazku,nie skladom,to by tam stalo SKLADOM. K Vasej spokojnosti staci niekedy aj citat prilozeny text. S pozdravom ckdmarket.sk Danis

Ponúka tovar ktorý nemá!

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dodry den p. Stefan,z Vasej strany objednany krb z vyznacenou dostupnostou ,,Na otazku,to znamena ze momentalne nie je na sklade,to by tam stalo Skladom.Neponukali sme Vam tovar,ktori nemame,ale Vy ste si presne taky objednali s predpokladanou dostupnostou ,cca 90 dni.Ihned po vytvoreni Vasej objednavky sme Vas tel.kontaktovali s objasnenim terminu dodavky.Urobi sme vsetko aby sme Vas pravdivo a co najrychlejsie informovali,ale na druhej strane musi niekto citat s porozumenim,to ovplivnit nevieme. S pozdravom ckdmarket.sk Danis

• Na stranke maju tovar ktorý nemajú a ani nevedia kedy budu mať.
    Zbytočná strata času robením objednávky

Reakcia obchodu CKD market.sk

Pani,na stranke mame tovar,ktory ma vyznacenu dostupnost,predpokladame,ze ten kto pouziva internet, vie citat,nepozera len obrazky.Pri produke ,,NA OTAZKU ,,neznamena ze je ,,SKLADOM,,to by bol oznaceny Skladom.Ak v takomto pripade pochybyme,nasleduje ospavedlnenie s malym darcekom.Toto nie je Vas pripad.S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• 1.4.2022 ste mi poslali faktúru za dobierku, ktorú so do dnešného dňa neobdržal teda, tovar nemóžem ohodnotiť.
    Ďakujem
    Budem čakať
    Pekný deň

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,Vasa objednavka od nas odisla 1.4,spolu s fakturou na Vas e-m,platba na dobierku pri prebierke tovaru,dnes 7.4,tovar stale nedoruceny,Vasa negativna recenzia,po prevereni tovar u kuriera doruceny 7.4 po 16 bod.Ak nastal problem tak,na strane kuriera v Helpe a stacilo dat vediet a problem bol vyrieseny .Pokial od nas tovar odisiel,a k Vam nedorazil,zistime to az pri zuctovacich platbach,co je cca 10 dni od Vasej platby. S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• Žiadna komunikacia
    • Žiadna platobná brána
    • Balík poslány inam

Musel som si sám volať aby som zistil či bol balík zaslány . Zistil som že ano , ale inam.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den p.Lukas,pockal som s reakciou az na dorucenie Vasej zasielky eterickych olejov,to bolo 7.12,objednavka vytvorena 26.11,stav pri objednani,,Na objednavku ,, nie skladom.Po objednani e-m,telefonat,vysvetlenie,ze tovar je na objednanie a pod,v pisomnej i telefonickej podobe,kolegyna nakoniec zaslala objednany tovar s inej prevadzky a tam nastala zrada,kurier oznacil vasim stitkom iny balik ,bohuzial v takomto pripade sa to da zistit az pri reklamacii a to sa sj stalo.Okamzite sme jednali,Kontaktovali Vas,poslali maly darcek s ospravedlnenim,aj na ten ste reagovali ,ze ste si objednali nieco ine...,7. 12. Vase zaplatene oleje dorazili k Vam .Bohuzial nastala ludska chyba,sme ludia a taketo chyby robime ale ,ze nekomunikujeme ,tak to absolutne vylucunem.Niekedy staci len citat s porozumenim a taktiez pocuvat co vravi aj druha strana. S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• Tovar stále nebol doručený.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den p. Rastislav,v case Vasej objednavky tovar uvedeny ,Na otazku,nie skladom,aj dnes 18.11 stale nedostupny,oznaceny ,Na otazku, preto nie je dodany.S pozdravom ckdmarket.sk Danis

Nečakajte pozdrav od predávajúceho, miesto pozdravu na vás vybliakne aby ste si dali náhubok. Kde je tá stará škola, náš zákazník, náš pán.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den p. Prekop,ani po 1.5 roku obmedzeni,4 mesiacoch uzatvorenych prevadzok niekomu stale nedoslo,ze prevadzky musia dodrziavat pravidla UVZ pod sankcou uzatorenia prevadzky,pokutou 20000 eur,prejdete okolo inf.tabuly,nic,oznam na dverach nic, oznam v prevadzke nic,ustne upozornenie nic.Pridete cele rodina,nik nema rusko a napriek upozorneniu ,ze len tak Vas mozme obsluzit,si rusko nasadi len Vasa pani,Vy nie,lebo hrdina,ostatny su somari. Pozdravili sme Vas uplne standardne,Dobry den,ako kazdeho zakaznika,ale asi nechcete pocut normalnost ,ale vyvolat konflikt , ako vidno podarilo sa. Personal ma tiez svoje prava,spytali ste sa ,ci niekomu nevadi,ze Vy nemate rusko,nie ,lebo Vy ste ten pan vsemocny,asi nadradeny,jedinecny,naj,naj. Nikto od vas neziadal test,Op,ockovanie,osobne udaje,len praobycajne rusko,ktore taki aziati nosili davno pred koronou zo zodpovednosi voci druhym a v poslednom rade na ochranu seba.S pozdravom pekneho dna zostava Danis ckdmarket.sk

Zaplatila som celú sumu dobierky kuriérovi ale v obálke bol len jeden výrobok (ten lacnejší - filter), druhý výrobok chýba.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,stala sa chyba,mali odist 2 balicky,oznacenie 1-2,dorazil,len jeden,obratom Vam bol druhy doruceny,chyba kuriera sa v tomto pocita ako nasa chyba.Ako ospravedlenie zasielame maly darcek. S pozdravom ckdmarket.sk Dsnis

• Objednal som tri decke stolicki a jedna prisla zlomena ttak ze nesom spokojni

Reakcia obchodu CKD market.sk

Vazeny nespokojny zakaznik,vase detske stolicky odisli od nas v poriadku,prebierka s vasej strany bez vyhrad,vsetko Ok,to ze mate poskodenu,zlomenu ,stolicku sa dozvedam s vasej recenzie.Ak vam ide o riesenie,tak ho trba hladat v obchodnych podmienkach,alebo napisat kratku spravu o probleme.Ako sa hovori ,nememu ani vlastna mama nerozumie. S pozdravom ckdmarket.sk Danis

• Siroky vyber tovaru do domacnosti
    • Predali mi tovar v poskodenej krabicke obalu. Potom som mal problem pri vrateni tovaru
    • Pan ktory ma obsluhoval bol neochotny a tvaril sa akoby mu uleteli vceli slusne povedane. Bol som v obchode 3x behom mesiaca, stale mal rovnaku naladu. Kazi meno obchodu.
    • Upravuju cenu tovaru pri kupe cez internet a jeho osobnom vyzdvihnuti. Cena za ktoru ste ho kupili cez internet neplati

Obchod je svojim sirokym vyberom tovaru super, no obsluha kazi dobry pocit z nakupu. Preto davam nizke hodnotenie.
    Pri mojej poslednej navsteve som odisiel z obchodu s tym ze som tam bol naposledy.

Desať dní od objednania sa neviem dostať k informácii kedy bude kanvica skladom a bude mi doručená napriek tomu,že pri objednávke bolo písané,že je skladom.

• V obchode sa dobre nakupovalo, bol dobrý výber tovarov
    • Tovar doposiaľ nebol doručený

Chystám sa overiť, či bol tovar skutočne kúpený, pretože ho už dlho očakávam.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den p.Enna,objednavku ste Vy zrusili,respektive ste si nevedeli spomenut ci ste ju robili.Na zaklade Vasej zvlastnej recenzie ,obchod nedoperucujete ale date mu 90 percent a dobre sa Vam nakupovalo ,som to dal preverit a objednany chladiaci box ste chceli,takze nakoniec obchod dopadol dobre a ta recenzia..... s pozdravom Ckdmarket.sk Danis

ponukaju tovar ,ktory sami ani nemaju resp,nevedia zohnat aj napriek tomu ho stale maju v ponuke ,nestiahnu z ponuky tovarov

Reakcia obchodu CKD market.sk

Vazeny overeny zakaznik,objednal ste si vyzinac alko ktory je, a aj v case objednavky bol,uvedeny na dotaz,nie je skladom. Boli s te o tom ihned informovany. V ponuke je stale preto ,lebo je to stale aktualny model,ktory sa po naskladneni objavi ako dostupny ,,skladom.Je uvedeny aj v aktualnom katalogu,co ,mame ho odtial vystrihnut a ked pride opat nalepit alebo nieco podobne...Predpokladam,ze ani Vy,pokial idete z domu ,bytu, prec neodstranite zvoncek,lebo teraz nie ste doma,alebo ano....Stava sa ze je uvedeny vyrobok ,,Skladom,, a nie je,to je ina kapitola,tam nasleduje ospravedlnenie+ maly darcek,lebo to je nasa chyba.Vo Vasaom pripade to tak nie je,proste objednate nieco, co nie je aktualne dostupne a Vy to dodajte aj ked to nemate a to hned teraz,lebo ....S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• Obchod ponúka na stránke to, čo nevie dodať zákazníkovi.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Vazeny zakaznik,uvedeny vyrobok aj dnes ponukame ako pred 10 dnami s dostupnostou na otazku,to znamena ze nie je okamzite k dispozicii,to by tam svietilo,skladom,niekedy k spokojnosti staci aj citat. S pozdravom Danis ckdmarket

Objednávku som zrušila, pretože až po objednaní a telefonáte mi bolo oznámené že výrobok bude dostupný o mesiac a pol.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Vazena pani, Vami objednany tovar uvedeny na dotaz ,nie skladom,okamzite po prijati Vasej objednavky sme Vas informovali o danej skutocnosti telefonicky i e- m,co sama aj uvadzate.Neviem ako inac by sme to vedeli zabezpecit lepsie. Mozno staci citat pripadne pocuvat s porozumenim,tovar ktory nie je skladom,mat zajtra nebudete,ak je dodavka za 45 dni,tak je to asi mesiac a pol.S poruzumenim ckdmarket.sk Danis

• Poslali zlý rozmer zaisťovacej skrutky a nedá sa im dovolať

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den p.Vincent,osobne som Vam vasu objednavku vychyjstaval,pre istotu som skontroloval aj kamerovy zaznam,objednana zaistovacia skrutka Vari M 13,dodana Vari M 13,jedine ze ste si zle objednali,ale co bolo na objednavke to sme aj poslali.S odoslanou objednavkou Vam automaticky pridu aj obchodne podmienky,formular ns odstupenie od zmluvy ,kontakty a pod.,ale Vy nie,Vy sa nemozete dovolat.....,tovar ste nereklamovali, nebyt Vasej recenzie neviem o Vasej nespokojnosti s nasim obchodom,ale verte ,ze aj nam sa lepsie pracuje ak sa dodrzuju obchodne podmienky a pod. S pozdravom nespokojny dodavatel ckdmarket.sk Danis

• Tovar mi nebol doručený - bez udania dôvodu.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,objednany tovar ktory je na objednavku,to znamena,ze momentalne nie je na sklade,dostupnost dlhsia ako 30 dni,zaslany e m,nakolko na uvedeny tel. nezastihnutelny. Ak ocakavam dodavku do 3 prac.dni,objednavam produkty uvedene ako skladom,ak tie nedodame ,potom je kriticka recenzia uplne v poriadku,no vo Vasom pripda to tak nie je.S pozdravom Danis ckdmarket.skj