• Ziadne

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,objednavka s 9.1 o 16.47,10.1.ste boli kontaktovana telefonicky,zaroven zaslana fa.na uhradu,zvoli ste platbu vopred,uhrada pripisana na ucet 14.1!!!,zasielka odoslana 15.1,streda,dorucenie malo pebehnut 16.pripadne 17.1,skutocnost pondelok 20.1,proces po odoslanie sme mali plne pod kontrolov,ale vasu platbu a kuriersku spolocnost nie.Ja osobne si zakaznika zvolit neviem,ale zakaznik si ma moznost vybrat,v asi najlepsej viere si vyberie a potom to vsetko pre ostatnych spochybnuje.Preto pisem vzdy len overitelne fakty.S pozdravom nespokojny dodavatel ckdmarket.sk Danis

Reklamuju tovar ,ktorý nemaju , ani na sklade a ani ho nevedia stiahnuť z iných štátov, neodporučám . Ten tovar maju stále v ponuke aj keď ho nemaju,šlendriáni.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Vazeny Miroslav,ak sme my slendriani,skuste sa zamysliet nad sebou,porekadlo podla seba sudim teba.Kolega Vas kontaktoval telefonicky,ze ste si objednali konvektor,ktory nie je momentalne dostupny,predpokladana dostupnost,az koncom januara,objednavka 4.1,do 7.1 sa to u dodavatela ani realne overit nedalo,nasledoval e-m,s tym ,co bolo uz povedane s otazkou na Vas ,ci mame objednavku stornovat,alebo si pockate,ODPOVED ZIADNA,.Nie sme nadnarodna spolocnost,uvedeny konvektor dodava f. TIBI Horna Kralova,ci si myslite,ze len tak niekto za cenu 29.9 dokaze stiadnut 1ks vyrobku s cini,alebo ceska,nie to nevieme,zrejme ani Vy,inak by ste to spravili.Nikto z nas Vas neotravuje zasielanim reklamy ,to len na vasu objednavku reaguje pan google,ale rozhodnutie je na Vas. Vasu nevodomost pripisujete nasmu slendrianstvu. Ake bude Vase prekvapenie,ked dostsnete sudnu obsielku od pravneho zastupcu. S pozdravom Danis ckdmarket. PS. VAS NAZOR VAM NEMIENIM NAPRAVAT,ALE HANLIVE OZNACENIE NA VEREJNOM PORTALI TRPIET NEBUDEM!!

Pri osobnom odbere som bol od personalu poucovaný a skolený ako malý dementny chlapec...

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,Vasu recenziu povazujem za irelevantnu.Uplne nadstandartne vybavena objednavka,zaroven vykonany servis na Vami prinesenej kosacke,vykonany v plnej sezone na pockanie,aby ste nechodili dva krat.Vami prinesena kosacka ma iba rozbity kryt a chyba remen,nasledne zistene poskodenie zacieho noza,pricina tohto poskodenia,najprv Vam to staci,ked Vam to ukazuje mechanik ,nechate vymenit aj noz ,takze odborna rada je podla Vas poucovanie dementneho chlapca.Chyba s mojej strany bola,ze sme Vam tu opravu spravili na pockanie,pomohli nalozit,podakovali za nakup a odovzdali info.ako sa podobnym porucham vyhnut. Ale takto to robime standardne,ale ako vidno , urob cloveku dobre,......plot. S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• Nerád to robím ale nekomunikovsli so mnou pri poškodenom tovare

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobry den,pouziem len fakty. Tovar objednany 5.8,pravzaty bez vyhrad,neposkodeny 8.8 t.j na 3 den od objednania,uvadzate 2 tyzdne,tj 14 dni, o poskodenom tovare sme sa dozvedeli,len na zaklade tejto recenzie.Okamzite sme Vas kontaktovali,ziadali informacie co je za problem,Vas e- m sme nedostali.S objednavku Vam prisiel aj kontaktny formular,na to aby sme nieco riesili musime o tom vediet. S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• Objednaný tovar zabalili do oveľa väčšej krabici a vyplnili to SMETÍM!!!! Doslova som dostal balík použitého obalového materiálu ( stretch fólie) a komunálneho odpadu.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Objednana rezacka na repu,expedovana v den objednavky,tovar skladom,dodavka neposkodeneho tovaru . Vazeny zakaznik,uvedeny tovar dodava vyrobca nebaleny,pri expedicii ,aby ho vobec kurier zobral,musi sa zabalit.Pouzity nahradny obal,aby sa tam tovar vosiel,vyplneny pouzitou strech foliou.Vobec si nemyslim,ze na vyplnenie krabice je nutne pouzit novu foliu,nato aby sa vyhodila. Robime to takto a pripada nam to spravne,svet je zamoreny plastom,len preto ze ho nepouzijeme ani dva krat,tobouz viac krat.Uz skoro 30 rokov to robime takto,recyklujeme co sa da,nase igelitky uz 20 rokov vykupujeme od zakaznikov spat,a ked este cina nakupovala europske plasty,tak sme ich tam posielali,dnes koncia vytriedene na skladke,je jedno ako su vytriedene a kto ich tam da...ckdmarket.sk Danis

Zavádzajú pri predaji v pocte ks. Foto 4ks realne pride 1ks.
    Primiesavaju ponuku medzi ostatne kde sa predavaju ako balenie 4ks no oni maju cenu za 1ks baterky multi pack 4ks philips.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Nie vsetko je prekazdeho,nic nezmiesavame,sme samostatny obchod,to vy so vyberate s ponuky nap. na Heureke a zmiesate,, pojmy z dojmy,, U nas zverejnene multipak balenie,cena za 1 ks,ak je nieco metraz cena za 1 m,uplne logicke.cena jablk 1kg,ak si zakupite 10 kg cena nasobne vysia,to pre pochopenie.Takze pri tovare uvedene ze je cena za kus,ale mi zavadzame,lebo vy chcete 4 ks za cemu jednej,lebo tak je to spravne a poradek musi byt. S pozdravom Danis ckdmarket.sk

• doprava zadarmo
    • rychle vybavenie reklamacie
    • trochu horsia komunikacia
    • tovar mi prisiel poskodeny ale krabica bola neposkodena tak musel byt zabaleny s vedomim ze je poskodeny

Ked mi prisiel tovar poskodeny tak som im pisal email. Na email my neodpovedali tak som im musel volat. Povedali mi ze som im poslal email asi na zlu adresu tak som im musel posielat znova ale na tu istu. No nevadi. Aspon ze sa to rychlo vybavilo. Poslali kuriera ktory prisiel pre to, a aj za 2 dni priviezol novu.

Tovar pri objednavke a aj momentalne figuruje ako "skladom", napriek tomu zatial nebol ani odoslany a to sme objednavali 10.12.2017. Neodpovedali ani na moj email o predpokladanom termine.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň, naša chyba,síce požadované množstvo nebolo skladom,ale neuskutočnili sme ani čiastočné plnenie,obyčajné ľudské zlyhanie,situáciu to nezachráni,ale poprosím o prepáčenie a zároveň sa ospravedlňujem. S pozdravom Daniš

• Objednaný tovar do dnešného dňa nedoručený a už si ho môžu i ponechať. Štedrý večer už dávno bol.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň, pre uskutočnenie Vašej objednávky sme vynaložili patričné úsilie a predsa to dopadlo tak ako píšete. Zásielka odišla tak ako sme Vám oznámili.ale nakoniec aj tak k Vám nedorazila,lebo ....,po Novom roku dorazila a zas bola poškodená. Nakoniec sme to zvládli za neuveriteľných 14 dní dať dokopy. Bohužiaľ aj toto sa stáva,ale ak je problém a vieme o ňom , riešime ho. Dúfam,že s výrobkom ste spokojný. S pozdravom Daniš ckdmarket.sk

Cena mala byt za balenie. No bola za kus. Zavádzanie zakaznika

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň p. Brhel. Poprosím pozrite si Vašu objednávku ešte raz,kým niekoho súdite ako podvodníka. Ja Vám to zopakujem,objednaný tovar ,na objednávku,zvolené doručenie kurierom,cena za 10ks baterie do načúvacích prístrojov v cene 6,60 eur s dph doprava 3 eur. Skutočnosť nakoniec osobný odber, 4 ks baterie v cene 2,64 eur s Dph. Jednotková cena cena za kus 0,66 eur. A tu nastáva Váš kardinálny problém, ja chcem cenu za celé balenie,lebo na obrázku je celé balenie,ale v texte je presne uvedené,že cena je za ks. proste niekde zoženiete uvedené batérie za 0.11 eur za kus,také nemáme.Nakoniec ste zvolili osobný odber,zaplatili,nie ste spokojný a my zavádzame. Netvrdím že sme samá dokonalosť a nechybujeme,ale Vo vašom prípade nie. S pozdravom ckdmarket.sk Daniš

• prehlad tovaru
    • dodanie tovaru trva velmi dlho

na tovar čakam už 2 tyzdne, to je dost dlha doba na lehatka...

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň, Vaša objednávka je na lehátko,ktoré,,nie je skladom,iný dekor nechcete,lebo sa Vám nehodí,počkáte na to Vami vybrané,ako náhle bude na sklade ,vieme Vám ho poslať.Doteraz to dávalo logiku,ale akonáhle nás nedoporučujete ostatným zákazníkom,len preto,že plníme to, na čom sme sa dohodli,nedáva to žiadny zmysel nám.Ak chcem dostať tovar do 24 hod objednávam položky ktoré sú skladom,ak toto nesplníme potom to považujem naozaj za hrubú chybu.To nie je tento prípad.S pozdravom Daniš M. ckdmarket.sk

• Tovar nám nedodali ani na druhý krát, komunikácia žiadna, ospravedlnenie žiadne, a najlepšie by bolo keby obchod zavreli.

Katastrofa!

Reakcia obchodu CKD market.sk

Skuste sa pozriet komu pisete recenziu,zjavne ste sa pomylili,co sme si telefonicky vysvetlili ,a dufam ze svoj omyl napravite.ckdmarket.sk Danis

• Chyby v informáciách o dostupnosti tovaru.

Bol doručený iný typ produktu než bol objednaný.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň,spravili sme chybu pri vybavovaní Vašej objednávky za čo sa ospravedlňujeme.Dodaný lacnejší model mlynčeku na mak.Tým,že sme komunikovali s Vašim otcom telefonicky ani s Vami,o probléme sme sa dozvedeli až na základe recenzie.Ešte dnes Vám posielame cenový rozdieľ plus malý darček. ckdmarket.sk Daniš

• Upravte si stránku !

Nedoporučujem - na Slovenbku Vás OBTNÚ bez mihnutia oka.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň,po prijatí Vašej objednávky okamžité volanie a usmernenie že uvedený mlynček bohužiaľ nie je vhodný na to čo dodávateľ uvádza, Vy ste na základe nášho upresnenia objednávku stornovali.Považujeme za svoju prioritu upozorniť zákazníka na možné odlišnosti,lebo v prvom rade nám ide o Vašu spokojnosť.Takže neviem kto Vás na SlovenBku OBTAL bez mihnutia oka,ale u nás sa nič neplatilo a len sme si splnili svoju morálnu povinosť Vás pravdivo informovať.Dodávateľa mlynčeka sme vyzvali aby v návode odstránil uvedenú nezrovnalosť a kedže sa to stále nestalo,uvedený produkt sme zablokovali a momentálne sa nedá u nás objednať, dalších 13 odchodov ho ponúka s pôvodným textom,takže akože melie aj obilie.To že aj ked je uvedená že áno,obilie,ryžu nemelie-reklamácia zákazníka. Takto postupujeme vždy,ked niečo nesedí,nám to príde ako seriozne,Vám asi nie,lebo chcete mlynček na obilie,ale telfonujú Vám že bohužiaľ tento nemelie,sú to hlupáci,podvodníci ,analfabeti ... dík za také hodnotenie.ckdmarket.sk Daniš PS. Asi sme to mali poslať,s tým nech nato príde sám ,však uvidí,ale to ani zo žartu nerobíme.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• ziadne
    • vela slabin, nechce sa mi vsetko pisat

Nemaju tovar na sklade, ktory ponukaju

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň,nie že by sme nerobili chyby,to nie,ale až takto. Fakty.Tovar skladom,takto bolo uvedené,žiadané iné far. prevedenie,dostupnosť cca7 dní, objednávka potvrdená písomne, komunikácia vždy aj telefonicky,Vaše rozhodnutie Stornujte to,....Vyznieva to ako keby všetci ostatný boli samí hlupáci. ckdmarket.sk Daniš

• tovar zatiaľ nemám, nebol mi potvrdený dátum dodania

Reakcia obchodu CKD market.sk

Objednávka na vozík z HECHTU, uvedené na otázku,dodávka cca v polovici júna,nedvíhate tel.,pri spojení oznámený možný termín dodávky,môže byť potvrdený až ked tovar naskladníme.Tovar nedodaný nakoľko je stále iba máj.ckdmarket.sk Daniš

• -pohodlie nákupu z domu
    • -tovar bol v ponuke
    • -tovar nebol k dispozíci v požadovanom počte 2 ks
    • -tovar nebol do dnešného dňa dodaný(5.aug.)a obchod sa odvoláva na kuriérnu službu!

nakoľko tovar nebol dodaný ani do 10 dní, neodporúčam využívať služby tohto obchodu.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Dobrý deň pán Stevlík,alias Jamnický. Zásadne sa držím faktov a úsudok nech si každý urobí sám. Vaša objednávka z 25.7.15 15.27hod,sobota, bola expedovaná 27.7 v pondelok s termínom doručenia 28.7 o 12.25hod-nezastihnutý,nedvíha tel.,pokus o druhé doručenie 29.7 o 16hod ,zásielka odmietnutá-nebola objednaná,komunikácia s kurierom aj Vami potvrdená.Protokol s Geisu. No a 30.7 zásielka ako neprevzaná doručená späť k nám. Následná Vaša reakcia že je chcete.. Pre ostatných, ak spravíme chybu ,snažíme sa ju adekvátne napraviť,tento prípad to nie je,nerozumiem tomu.Nezvyknem sa vyhovárať ako uvádzate,lebo za to nám neplatia,peniaze prídu len ak je zásielka úspešne doručená. Nám na tom záleží a preto každú objednávku tel.preverujeme aj potvrdzujeme, tak ako tú Vašu.Z dokumentov ktoré mám ja k dispozícii sú toto fakty....,prepáčte že to dopadlo takto, ak kurier klame nás a aj Vás tak je to niečo čo v danej chvíli nedokážeme ovplyvniť,ale určite to dám preveriť.ckdmarket.sk Daniš

• Zlá komunikácia zo zákazníkmi.Neprofesionalita

Reakcia obchodu CKD market.sk

Asi nikdy nedokazeme uspokojit uplne vsetkych,ale vzdy sa o to pokusam,niekedy s takymto vysledkom.Az po precitani recenzie sme dokazali najst spolocnu rec a myslim ze pravda bola niekde uprostred,problem vyrieseny ,ale bohuzial neskoro..Danis ckdmarket.sk

• Na stránkach písané tovar skladom a v skutočnosti nemajú
    • Nedostanete ani potvrdzujúci mail z objednávky, takže si objednvku vytlačte pri objednávke.

Reakcia obchodu CKD market.sk

Bohuzial este stale sa nam to stava,ze niekto je posledny ,a dalsia objednavka uz nebude on line,ale na 95 percent,tovar mame skladom,dodavka do 2,2dna od objednavky.Prepacte. ckdmarket.sk Danis