• V obchode predávajú nadšenci, ktorí dobre poznajú čo predávajú.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že oceňujete profesionalitu kolegů i jejich zapálení a znalosti.

• Spokojnosť, veľmi kvalitné poradenstvo

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem.

tým BRLOH

• Velka ochota a trpezlivost (nemam skusenosti s konzolou Nintendo)...v trnavskom Brlohu budem urcite nakupovat aj dalsie hry a prislusenstvo

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že oceňujete profesionalitu kolegů.

Rychle dodanie.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že oceňujete rychlost dodání.

tým BRLOH

Všetko tip top navyse veľmi rýchle doručenie

tým BRLOH

• Príjemný a ochotný personál , vyzdvihnutie v ten deň.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že oceňujete profesionalitu kolegů i rychlost dodání.

tým BRLOH

Dodacia lehota nekorešpondovala s údajmi uvedenými na stránke a ani pri objednávke. Tovar mal byť doručený nasledujúci deň na predajňu (odosielame dnes na predajni zajtra). Dorazil až na tretí deň. Nespôsobilo to žiaden problém, len by bolo vhodné buď upraviť parametre na web stránke alebo klienta informovať, že dôjde k oneskoreniu dodávky (napríklad z dôvodu vysokej sezóny a podobne).

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu i konstruktivní kritiku. Budeme se snažit, aby v následujícím roce byly naše služby ještě lepší i co se informovanosti o době dodání týče.

tým BRLOH

• rýchle vybavenie na kase

• Milá obsluha
    • Relatívne rýchla doba doručenia
    • Tovar bol nepoškodený

Moja tretia objednávka, ktorá bola pripravená na vyzdvihnutie na predajni. Doručenie bolo bez problémové.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že oceňujete profesionalitu kolegů i spolehlivost dodání.

tým BRLOH

• Nachádza sa v každom väčšom obchodnom centre
    • ochota personálu
    • dostupnosť tovaru

• Velky vyber

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte velký výběr produktů.

tým BRLOH

Rezerváciu som sa snažil predĺžiť, napriek tomu bola zrušená. Vytvoril som si novú a ta je stále nevybavena. Zákaznícky servis nereaguje.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Bohužel z důvodu sezóny jsme momentálně velice vytížení a reakce na emaily je delší, než bychom si sami přáli a než bývá standardem.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

tým BRLOH

• Tovar bol doručený rýchlo.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že zboží dorazilo rychle a v pořádku.

• Super cena
    • Kvalita
    • Jedna z naj obchodov

• Rýchle doručenie , príjemný a ochotný predavač

Spokojnosť. Mali by ste zastrešovať cez obchod Brloh /Bory Mall/ viac dodávateľov pre nákupy na internete.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte profesionalitu kolegů na prodejně.

tým BRLOH

• dlhý čas dodania tovaru

Slabá komunikácia obchodu.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Velice se omlouváme, pakliže Vám zboží nebylo dodáno do avizovaného data. Děláme, co je v našich silách, avšak z důvodu vánoční sezóny a velkého vytížení není doba dodání ani reakce na emaily taková, jakou bychom si sami přáli.

Děkujeme za pochopení.

tým BRLOH

• Profesionálny a pritom ľudský prístup v kamennej predajni, kvalitné poradenstvo
    • Super ceny
    • Rýchle vybavenie
    • Široký sortiment

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte profesionalitu kolegů na prodejně, příznivé ceny i široký výběr produktů.

• Velky sortiment
    • Primerane ceny

tým BRLOH

• Už druhý týždeň čakám na objednanú a zaplatenú klávesnicu … Vytvorila som 2 objednávky - klávesnica a POP figúrka . Po tom, čo som kontaktovala ich eShop , bolo mi povedané že neevidujú žiadnu objednávku na klávesnicu ( pričom som im poslala aj doklad o zaplatení ) Odvtedy sa mi neozvali , peniaze zatiaľ nevrátili , ale dúfam že sa to čoskoro vyrieši

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Je nám líto této vzniklé situace, avšak nerozumíme tomu, jak vznikla.

Dle emailové komunikace jste nám poskytla pouze jedno číslo objednávky. Každé číslo je unikátní a nemůže se stát, že by byly dvě objednávky na dva různé produkty pod stejným číslem. Jediný způsob, jak tohoto docílit je změna produktu v současné objednávce na jiný.
    V každém případě věříme, že se situace vyřeší a za nedodané zboží samozřejmě obdržíte finance zpět.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Pohodlné a rýchle

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte rychlost dodání.