Pohodlné a rýchle

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte rychlost dodání.

tým BRLOH

12 dní od kúpy a tovar ešte ani len nedorazil na predajnu k vyzdvihnutiu.

Je nám velice líto Vaši negativní zkušenosti.
    Je pravděpodobné, že zboží bylo skladem pouze na jedné z prodejen a bylo nutné ho přeskladnit.
    Z tohoto důvodu je dodací doba delší, než bylo avizováno, za což se velice omlouváme.

• V Ba

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem.

tým BRLOH

• Je priamo v centre čiže hneď po ruke.

Velmi milí predavači,príjemná atmosféra v obchode.Pekne uložený tovar aj cenovky čo je pre mňa zákazníka dôležité aby som sa nemusela stále vypytovať.Určite odporúčam a rada sa vrátim do tohto obchodu.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem a jsme rádi, že ceníte profesionalitu kolegů na prodejně.

• Výber
    • Ceny v akcii sa oplatia

tým BRLOH

• Ani po týždni od zaplatenia tovaru ho nemám a nikto mi ani neoznámil stav dodávky a predpokladaný dátum dodania

tým BRLOH

• Zaplatená! Objednávka týždeň nezmenila status, nikto mi neberie telefón, na email som dostala vagnu odpoved po troch dňoch a stále bez zmeny statusu! Úplná katastrofa!

Nenakupovať v Brlohu cez Internet, nie sú schopní rýchleho jednania, neberú telefón, nereagujú na správy, zaplatená objednávka KE v týždeň v statuse prijatá bez zmeny a bez reakcie obchodu. Informácia o dodaní 2-3 je zavádzajúca.

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Bohužel z důvodu vánoční sezóny je reakce na emaily delší, než bychom si sami přáli, za což se velice omlouváme. Odpovídáme vždy však na všechny emaily a prosíme tedy o trpělivost.

• maximálna spokojnosť

tým BRLOH

• pomerne rýchle vybavenie objednávky

tým BRLOH

Obchod zavádza informáciami o dodacich dobách - ani 10 dni od objednania tovaru zásielka nebola expedovaná, obchod nereagoval ani na našu mailovú výzvu.

tým BRLOH

Rezervácia v obchode do pár minút, pri vyzdvihnutí všetko bleskovo, bez problémov.

tým BRLOH

tovar na sklade ale aj ak sa cakalo na dodania na sklad , datum odoslania bol 05.12 a 08,12 stale nebol odoslani

Je nám velice líto Vaši negativní zkušenosti.
    Zboží skladem je, nicméně na jedné z prodejen a bylo jej tedy nutné přeskladnit.
    Z tohoto důvodu byla dodací doba delší, než bylo avizováno, za což se velice omlouváme.

tým BRLOH

• Majú tam aj niekedy za dobrú cenu ako napríklad NHL 18 Za 6€ malí alebo bola FIFA 15ka Za 1€ lebo Keď sa nato pozrieš v záložný jak som bol videl som FIFA 11 na Xbox 360 Za 12€
    • A niekedy máte také šťastie že keď nájdete tu hru ktorý ste chceli+ boli aj niekedy za dobrú cenu

Malý Story: keď som bol na tej stránke normálne bolo v skladom ale použitý jeden kus a jak som išiel na ten trh povedali že nemajú v skladom ukazoval som Jim že je pozreli sa nato a nakoniec malí

Inak nemám čo vyknuť súper stránka a zároveň super obchod každému odporúčam tým kto sa snaží nájsť nijakú dobrú hru

tým BRLOH

• Rýchle a spoľahlivé doručenie.

• Spokojnosť.

tým BRLOH

Neviem ako ohodnotiť, lebo vyplatený tovar po 12 dňoch som ešte nedostala. Stále kupujem na dobierku, no tu taká možnosť nebola.

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Objednávky je určitě možné vytvořit na dobírku a neměl by to být problém.

• Po 12tich dnoch zatial tovar z objednavky č.4720126733 neprisiel
    • Obchod neodpoveda na ziadne spravy

Moja skusenost je zial zatial negativna. Osobne nakupit v tomto obchode je fajn, uz som v minulosti nieco kupil na predajni. Eshop je ale nefunkcny.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Této situace je nám velice líto. Zboží bylo nutné přeskladnit z české prodejny a z tohoto důvodu a z důvodu většího vytížení bylo dodání opožděno.

Objednávka je momentálně připravena na prodejně k vyzvednutí.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za zpoždění.

tým BRLOH

Objednáno před 6 dny, zaplaceno hned. Produkt nedorazil, psal jsem i mail, ale bez odezvy. Dnes budu opět psát a nechám si všechny peníze vrátit. Je mi líto psát to takhle, ale aspoň se třeba chytnou za rypák a začnou odepisovat na mail a nějak fungovat.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu. Bohužel z důvodu vánoční sezóny je odpověď na emaily delší, než bychom si sami přáli, za což se velice omlouváme. Odpovídáme vždy však na všechny emaily a prosíme tedy o trpělivost.

TT arena obchod - neochota

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a Vaši zpětnou vazbu.

Je nám velice líto, pokud jste s kolegy na prodejně nebyl spokojen.

Věříme, že se jednalo pouze o ojedinělou zkušenost a že v případné další návštěvě bude již vše v pořádku.

• Najlepsia cena za xbox s , super vyber hier
    • Ziadna