• Tovar som objednal 11.12.2022 v čase objednávania mali na stránke uvedených 5 ks hry ktorú som objednával, s predbežným termínom doručenia 19.12, po zaplatení mi bol doručený mail že moju objednávku prijali ale termín doručenia tam už nebol, popritom to maju v obchodných podmienkach. Následne 20.12 to je deň po predpokladanom doručení som sa začal zaujímať v akom stave je moja objednávka, nevedel som sa dovolať, komunikácia cez automat, nechal som to zvoniť asi aj 40 minut a nikto mi nebral telefón, takto som to skúšal mozno aj 7x ,23.12 mi to zdvihol pán a povedal že túto hru nemajú, objednávku som zrušil a deň pred vianocami som mohol zháňať nový darček, obchod absolútne neodporúčam, katastrofálny prístup a komunikácia už len dúfam ze mi vrátia peniaze

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Co se týče objednaného zboží je možné, že na něj bylo v podobný moment vytvořeno více objednávek, než bylo dostupných kusů a z tohoto důvodu došlo ke zpoždění v dodání tím, že bylo nutné vyčkat na naskladnění dalších kusů.

• + sortiment
    • + ceny
    • + balenie hier - náš región
    • - dĺžka dodania
    • - Brloh.sk a odosielateľ JRC.cz
    • - komunikácia

Prekvapilo ma, že Brloh.sk vlastní, spolupracuje alebo ako to tam majú, JRC.cz, čiže objednáte zo slovenského Brlohu a odosielateľ je český JRC.cz. To čiastočne vysvetľuje aj tú dlhú dobu dodania.
    Objednával som v nedeľu 11.12.2022, tovar ktorý bol akože skladom, došlo mi to v stredu 21.12.2022. Som rád aspoň, že obaly hier sú náš región, predná strana angl., zadná česky, slovensky, maďarsky atď., nie ako to majú české e-shopy vo zvyku, poslať kadejaké poľské, talianské a iné skomoleniny.
    Komunikácia zo strany obchodu slabá, jeden mizerný e-mail o prijatí objednávky, potom s vami komunikuje už až prepravca.
    Odporúčam/neodporúčam - toto je na každom zákazníkovi, rozhodnúť sa sám. Obchodov je dnes na výber XY.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Co se týče objednaného zboží je možné, že na něj bylo v podobný moment vytvořeno více objednávek, než bylo dostupných kusů a z tohoto důvodu došlo ke zpoždění v dodání.

tým BRLOH

• Katastrofa,nikdy viac ....žiadna komunikácia !!!!

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Bohužel z důvodu sezóny jsme momentálně velice vytížení a reakce na emaily je delší, než bychom si sami přáli a než bývá standardem.

tým BRLOH

• Ak sa treba spojiť ,tak sa nedovolate lebo stale nikro nedviha. Ak nahodou nieco nemaju,vasa objednavka stoji u nich pokial nemaju vsetko a vobec vam nenapisu ,nezavolaju nakolko je doba dodania vraj 2dni .. mne prisiel balik az po 2tyzdnoch a komunikacia ziadna.

tým BRLOH

• Zaplatená! Objednávka týždeň nezmenila status, nikto mi neberie telefón, na email som dostala vagnu odpoved po troch dňoch a stále bez zmeny statusu! Úplná katastrofa!

Nenakupovať v Brlohu cez Internet, nie sú schopní rýchleho jednania, neberú telefón, nereagujú na správy, zaplatená objednávka KE v týždeň v statuse prijatá bez zmeny a bez reakcie obchodu. Informácia o dodaní 2-3 je zavádzajúca.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Bohužel z důvodu vánoční sezóny je reakce na emaily delší, než bychom si sami přáli, za což se velice omlouváme. Odpovídáme vždy však na všechny emaily a prosíme tedy o trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

• zaujimave akcie
    • ponuka tovaru
    • slaba komunikacia

Tovar bol na sklade, slubili poslat ho do par dni, ta lehota ked presla, keby sa neopytam, tak sa ani nedozviem, kedy to dorucia, preco to meska. Mohli poslat update, ospravedlnenie, nieco..

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Můžete nás prosím kontaktovat na emailové adrese [email protected] abychom záležitost ověřili a mohli tak předejít budoucím nepříjemnostem. Budeme rádi pokud Vás tato negativní zkušenost neodradí od budoucího nákupu u nás.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne,