• Super hry
    • Super ceny hier
    • Veľký výber hier

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem.

tým BRLOH

• rýchle doručenie, komfortné prevzatie v predajni

Tovar bol poškodený (počítačová skriňa je prasknutá a vo vnútri počítača bola uvoľnená skrutka), komponenty v počítači neboli počas prevpravy vystužené vypchávkami tak, ako to uvádza výrobca. Žiaľ, zistili sme to až pri otváraní darčekov pod stromčekom. Neviem, či je to pochybenie výrobcu alebo predajcu, uvidíme, ako bude vybavená reklamácia.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení i zpětnou vazbu.

Pokud bylo zboží nedostatečně zajištěno pro přepravu a bylo obdrženo již poškozené, určitě doporučíme reklamovat.

Tímto se omlouváme za komplikace.

tým BRLOH

• Najlepšia cena a personál komunikatívny,príjemný, ochotný.za mňa veľké plus.

• Cena najnizsia siroko daleko
    • Moznost vyberu tovaru na predajni bezplatne

Velka spokojnost

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem.

• Rýchle dodanie obj. tovaru

Tovar dodaný rýchlo a nepoškodený. spokojnosť vo Full HD.

Všetko o.k.

• Top obchod s hrami
    • Predavači človeka do ničoho netlačia
    • Prozákaznícky prístup
    • Žiadne zavádzanie
    • Prestali predávať mangy

tým BRLOH

• Brloh čo sa týka cien Switch hier je lepšie na tom ako konkurencia

Vždy mám problém nájsť pobočku Brlohu ale to je moja nešikovnosť

tým BRLOH

• Nespokojní sme boli s predavacom menom Norbert v City Arena Trnava, nechota podat info, strohé odpovede, pripadlo mi ze clovek ho otravuje uz len svojou pritomstou, ziadna ochota vysvetliť, dokonca mi vytváral novu obj. Kedze prvu som nestihla prevziat a vytvoril na inu konzolu ako som mala objednanú cize som cakala niekolko dni zbytocne kedze ta nebola skladom. Nakonec som. Si ju obj.znovu na predajnu sama a potom to bolo uz v poriadku.

Inak ako obchod fajn, ale kvôli panovi predavacovi nerady predajnu navstevujeme a znami maju podobnú skusenot

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Této situace je nám velice líto a s kolegou toto určitě budeme řešit, nicméně pokud došlo k chybně vytvořené objednávce, za což se samozřejmě omlouváme, je možné objednávku zkontrolovat dle zaslaného potvrzení do emailu a následně by bylo možné obratem sjednat nápravu.

tým BRLOH

Obchod bez komunikacie so mnou stornoval moju objednavku udajne na moj podnet, ktory som samozrejme nedal.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

V případě zrušení objednávky vždy zákazníka informujeme i s důvodem jejího zrušení.
    V systému je také vidět, z jaké strany byla objednávka zrušena. V tomto případě tedy mohlo dojít ke zrušení z Vaší strany omylem.

• Tupý a arogantný zamestnanci
    • Drzý a odporný zamestnanci
    • Vyššie ceny
    • Primitívny vedúci ak toto dovolí
    • Hovada

Svojvolne si zatvorili predajnu a nechali nas zakaznikov čakať 45 min vonku , tak sme odišli , ste hovada

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Poprosíme Vás o kontaktování na naší emailové adrese [email protected] s informací, o jakou prodejnu se jednalo a tuto situaci určitě budeme dále řešit s konkrétními prodejci.

Spolahlivy obchod.

• + sortiment
    • + ceny
    • + balenie hier - náš región
    • - dĺžka dodania
    • - Brloh.sk a odosielateľ JRC.cz
    • - komunikácia

Prekvapilo ma, že Brloh.sk vlastní, spolupracuje alebo ako to tam majú, JRC.cz, čiže objednáte zo slovenského Brlohu a odosielateľ je český JRC.cz. To čiastočne vysvetľuje aj tú dlhú dobu dodania.
    Objednával som v nedeľu 11.12.2022, tovar ktorý bol akože skladom, došlo mi to v stredu 21.12.2022. Som rád aspoň, že obaly hier sú náš región, predná strana angl., zadná česky, slovensky, maďarsky atď., nie ako to majú české e-shopy vo zvyku, poslať kadejaké poľské, talianské a iné skomoleniny.
    Komunikácia zo strany obchodu slabá, jeden mizerný e-mail o prijatí objednávky, potom s vami komunikuje už až prepravca.
    Odporúčam/neodporúčam - toto je na každom zákazníkovi, rozhodnúť sa sám. Obchodov je dnes na výber XY.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Co se týče objednaného zboží je možné, že na něj bylo v podobný moment vytvořeno více objednávek, než bylo dostupných kusů a z tohoto důvodu došlo ke zpoždění v dodání.

tým BRLOH

Dna 12.12.som si objednala tovar. 13.12.2022 som ho uhradila a do dnesho dna 23.12.mi este tovar nebol dodany. A vy uz odo mna chcete aby som ohodnotila Vase sluzby. Takze moje hodnotenie je ze nie som spokojna. Verim ze ostatni zakaznici mali viac stastia s Vasimi sluzbami.

tým BRLOH

• tovar mi vôbec neprišiel . už čakám 11 dni a nič … Ani žiadna odozva ani vôbec nič . už odtiaľ nič neobjednam .

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Bohužel z důvodu sezóny jsme momentálně velice vytížení a reakce na emaily je delší, než bychom si sami přáli a než bývá standardem.

• Rýchle dodanie tovaru

tým BRLOH

Dobry den, obchod BRLOH v tomto predvianocnom case najlepsie zvladol expediciu tovaru. Za mna su najlepsi. Vdaka

• Milý personál
    • Vždy nové hry či iné maličkosti

Najlepší obchod čo sa týka nákupu hier v tomto obchode už nakupujem pár rokov a vždy som bol spokojný takže na 100% odporúčam

tým BRLOH

• Na stránke mali napísané že majú tovar skladom cca po troch týždňoch keď mi stále nedorazil som im ja písal mail v ako stave je moja objednávka a o pár dní na to mi prišla odpoveď že čakajú na naskladnenie od dodávateľa a že o termíne kedy to asi tak bude ,,NEZNÁMY,,

tým BRLOH

• Velmi milá obsluha. Poradí vám ked si nieste istý a taktiež prinesie svoje skusenosti