• Rýchle vybavenie
    • Lepšia cena v porovnaní s ostatnými obchodmi

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem.

tým BRLOH

nechapem ako sa ocitol WRC4 v evidencii mojho nakupu ked som nic take nekupupoval, dna 15.12.2022 som si dosiel pre zasielku a k tomu dokupil 2x booster pokemon.

Reakcia obchodu Brloh

Pro ověření situace ohledně WRC4 Vás poprosíme nás kontaktovat na emailové adrese [email protected].

• Ochota personalu
    • Ceny
    • Dostupnost produktov
    • Rychlost

tým BRLOH

• Veselá obsluha blízko môjho pracoviska,dlhá otváracia doba

• Osobné vyzdvihnutie na predajni
    • Doba dodania

Doby dodania na stránke sa absolútne nezhodujú s realitou. Na stránke dodanie na predajňu do 2 dní, reálne týždeň. Musel som sa sám dopytovať, čo je s objednávkou, obchod o meškaní nijako neinformoval.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.

Velice se omlouváme, pakliže Vám zboží nebylo dodáno do avizovaného data. Děláme, co je v našich silách, avšak z důvodu vánoční sezóny a velkého vytížení není doba dodání taková, jakou bychom si sami přáli.

Děkujeme za pochopení.

tým BRLOH

• Doteraz, po desiatich dňoch od objednávky, mi tovar nebol doručený. Neprišlo ani potvrdenie, že tovar bol vyexpedovany. Skôr došla správa s hodnotením obchodu.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Poprosíme Vás kontaktovat nás na emailové adrese [email protected] a situaci ohledně Vaší objednávky ověříme.

tým BRLOH

Rychlost dodania,mily personal ochotny poradit

• veľmi rýchle doručenie

tým BRLOH

• Tovar som objednal 11.12.2022 v čase objednávania mali na stránke uvedených 5 ks hry ktorú som objednával, s predbežným termínom doručenia 19.12, po zaplatení mi bol doručený mail že moju objednávku prijali ale termín doručenia tam už nebol, popritom to maju v obchodných podmienkach. Následne 20.12 to je deň po predpokladanom doručení som sa začal zaujímať v akom stave je moja objednávka, nevedel som sa dovolať, komunikácia cez automat, nechal som to zvoniť asi aj 40 minut a nikto mi nebral telefón, takto som to skúšal mozno aj 7x ,23.12 mi to zdvihol pán a povedal že túto hru nemajú, objednávku som zrušil a deň pred vianocami som mohol zháňať nový darček, obchod absolútne neodporúčam, katastrofálny prístup a komunikácia už len dúfam ze mi vrátia peniaze

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Co se týče objednaného zboží je možné, že na něj bylo v podobný moment vytvořeno více objednávek, než bylo dostupných kusů a z tohoto důvodu došlo ke zpoždění v dodání tím, že bylo nutné vyčkat na naskladnění dalších kusů.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

tým BRLOH

• Za mňa všetko prebehlo rýchlo a bezproblémovo.

tým BRLOH

• je to orginal čo som aj chcel a nie napodobeniny

tým BRLOH

Chalanisko bol aj napriek množstvu ľudí v predajni veľmi milý a ochotný ,mne neznalej veci,pomôcť . Bez nejakých posmeškov a poznámok. určite odporúčam

• Komunikácia s obchodom
    • Tovar mal byť doručený do 10 dní, avšak sa tak nestalo. Obchod nedal žiadne informácie ohľadom toho, kde sa tovar nachádza a čo sa s ním deje. Po zavolaní do obchodu, kde mal byť tovar doručený, mi nevedeli povedať, kedy bude tovar doručený a v akom stave je (pán bol milý a ústretový), ale žiadne info som sa nedozvedela.

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.

Bohužel kolegové na prodejně do informací ohledně dodání objednávky ani jejich aktuálního stavu příliš nevidí.

tým BRLOH

Tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku. Spokojnosť.

všetko OK

tým BRLOH

Veľmi som spokojná .Ďakujem .

tým BRLOH

• Velmi pekne veci, siroky vyber a ceny su tiez ok, velmi casto nakupujem v predajni kosice optima a vzdy je to velmi prijemne
    • Tovar zatial nedorazil a ked som sa prihlasila na ucet tak tam pisalo ze stav objednavky je kontakovat zakaznika, nikto ma zatial nekontaktoval, nechala som to tak lebo viem aky chaos je pred vianocami ale planovala som napisat po sviatkoch :) predpokladam ze bol problem s parovanim platby

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za Vaše hodnocení i zpětnou vazbu.

Stav "kontaktovat zákazníka" nutně neznamená nutnost kontaktování, ale spíše je to stav pro nás, kdy může být s objednávkou něco špatně, například neobdržená platba při zvolení platbě předem, či chybějící zboží v případě, že jeho prodej byl již ukončen ze strany dodavatele.
    Samozřejmě v případě, že je nutné zákazníka kontaktovat, pak také obratem činíme.

Rýchle vybavenie objednávky

• Rychlost nakupu

tým BRLOH

• Objednavku som si prisla vyzdvihnut a na mieste mi oznamili, ze produkt je uz rezervovany pre niekoho ineho a nemozu mi ho vydat. Napriek tomu, ze som do predajne hned zavolala, ze si produkt vyzdvihnem do 48 hodin (nestihala som do 24 hodin) a aj som poslala mail.

Neodporucam tento obchod, pretoze taketo vystupovanie zo strany predavajuceho povazujem za maximalne nevhodne voci zakaznikovi. Objednali sme si radsej produkt z Alzy. Tam bol drahsi, ale pristup maju spickovy a radsej podporim takyto obchod.

Reakcia obchodu Brloh

děkujeme za hodnocení i zpětnou vazbu.

Této situace je nám velice líto. Rezervace je bohužel automaticky zrušena po uplynutí lhůty na vyzvednutí.

Děkujeme za pochopení.