• Spokojnost

• skvelý servis

• Expresne dodanie, super.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za váš email. Jsme potěšení, že jste byla s nákupem a našimi službami spokojená. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

• rýchlosť dodania

Rýchle dodanie .Super možem doporučiť.

• Rýchlosť dodavky
    • V krabici bol uplne iny vzor obuvi a podla stranky v cene ovela nizsej ako som zaplatila za tovar ja.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Za vzniklou chybu se omlouváme. Výměna za správný produkt již proběhla dle vašich přání. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

veľké množstvo tovaru na výber, prehľadnosť, rýchle objednanie.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším eshopem spokojená. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

• prehľadnosť, kvalita tovaru, cena
    • žiadna

Kvalita + cena, bleskové dodanie tovaru

odporucam

rýchle dodanie, objednávka zodpovedala mojej predstave, spokojnosť

• prehľadný eshop
    • široká ponuka tovaru
    • priaznivé ceny
    • rýchle doručenie

ďakujem za pribalené darčeky :)

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • prehľadnosť e-shopu
    • zvolený spôsob platby bol kartou pri prevzatí a obchod vraj nemal zmluvu s kuriérskou spoločnosťou, takže platba kartou nebola možná!

• veľmi rýchle spracovaná objednávka

• Siroky sortiment
    • Garancia najnizsej ceny
    • Vyborna a rychla komunikacia
    • Dodrzanie podmienok
    • Plytky sortiment (absencia hlbsieho zamerania)
    • Sortiment dost specifickych znaciek vyssich cien (subjektivny nazor)

Jedna sa o vseobecne zamerany obchod so sirokym sortimentom, avsak absentuje nejake hlbsie zameranie na konkretnu oblast. Pochvalu si zasluzi komunikacia zo strany obchodu i dodrzanie ponukanych podmienok. Vzhladom na vzajomnu kombinaciu troch vyhod (garancia najnizsej ceny, postovne zdarma a platba prostrednictvom kuponov) som ocakaval nejaku "vyhovorku" zo strany obchodu, nic take sa vsak nestalo a predajca vysiel uplne v ustrety. V pripade vyberu tovaru zo sortimentu mozem predajcu len odporucat.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl se službami, které zákazníkům poskytujeme a nákupem u nás spokojený. Vaše podněty k našemu sortimentu předáme ke zpracování příslušnému oddělení. Budete-li cokoli potřebovat, neváhejte se na nás prosím obrátit. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

• rýchle a presné doručenie

• šiltovka je kvalitna, original a za výbornú cenu. Zásielka prišla na druhý deň.

zatial nemam

• Prehľadnosť web stránky
    • Možnosť nastavenia ceny cez filter

• Rýchle dodanie tovaru
    • Vyššie poštovné

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Doporučujeme využít některé z akcí na dopravu zdarma. Tato akce se opakuje několikrát do roka. S přáním hezkého dne, Jana, Blackcomb.sk.

Veľký výber, zopár fakt pekných kúskov oblečenia. Rýchle dodanie. Super shop som spokojný, za tie prachy bodaj by nie.