• Dobré ceny, veľmi rýchle dodanie tovaru

Odporúčam

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Hezký den, Alžběta, Blackcomb.sk

• Rychlost dodania,super
    • Ziadne

Super,odporucam!

• Rychlost a kvalita
    • Ziadne

Super e shop

• Super jednanie, rýchly support.

Super jednanie, rýchly support. Spokojnosť 100%. Fakt odporúčam.

• Rychlost
    • Nie je presny popis tovaru,napr.pri topankach,ktore som si kupila nebolo napisane,ze je to vypredaj kvoli zlej kvalite topanok.Nikdy by som si ich neobjednala keby som vedela,ze je to druha trieda.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vyjádření. Vzniklá situace nás mrzí, avšak naše zboží je v nejvyšší kvalitě. Jestliže nejste se zbožím spokojená, máte možnost vrácení do 14 dní od doručení. Více informací naleznete zde https://www.blackcomb.sk/static/obchodne-podmienky-od-06-2014/#ods Hezký den, Nikol, Blackcomb.sk

• Dosť veľké zľavy,keď som kupoval.
    • Prehľadná stránka. Do hodiny mi odpovedali na email.
    • Žiadne som zatiaľ nenašiel.

Som veľmi spokojný, na email mi odpovedali do hodiny. Doručenie bolo bezchybné a tovar ktorý mi došiel, nebol vôbec poškodený.Doporučujem Vám objednať :)

• Výbroná cena
    • Zatiaľ som nezbadala nič...

• rychlost
    • velky vyber

super

• Obrovský výber.
    • Značky, ktoré hocikde nezoženiete.
    • Jediná nevýhoda, bol zle nastavený fiter. Keď som si chcel pozrieť biele boty zobrazilo mi aj iné farby (modrá mi tak udrela do očí :D ) pretože bol na nich biely pásik.

Kto potrebuje boty, nech zabudne na bežné obchody. Na tejto stránke zoženiete aj to čo bežne nezoženiete.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vyjádření a upozornění. Omlouváme se za technickou chybu a budeme se snažit o nápravu. Hezký den, Nikol, Blackcomb.sk

• velky vyber
    • slaba reklama

Celkom slusny obchod

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaše vyjádření a podnět ohledně reklamy. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Hezký den, Roman, Blackcomb.sk.

• super

super

• Pohodový nákup
    • Balné a prepravné cca 4 Eura aj pri dodaní na poštu je trošku vysoké.

Bol som spokojný.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaše vyjádření a hodnocení. Doporučujeme využít některou z našich akcí na dopravu zdarma. Hezký den, Roman, Blackcomb.sk.

• Prehľadný obchod a nasla som tam tovar, ktorý som inde nevidela.
    • Nevšimla som si nijaké.

Som maximálne spokojná.

obchod mal velmi dobru ponuku tovaru, siroky sortiment, nasla som tu kusky, ktore neboli v inych e shopoch. velmi som spokojna s komunikaciou aj dorucenim....tovar som vymienala za vacsie cislo....uplne bez problemov...vymena prebehla velmi rychlo...pritom mi vzdy poslali notfikacny mail a som presne vedela, kedy im prisiel moj tovar spat a kedy mi zasielaju novy na vymenu....dakujem velmi pekne...

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vyjádření. Těší nás vaše spokojenost, jak s nákupem, tak s výměnou. Hezký den, Nikol, Blackcomb.sk

• - najlepšie ceny
    • - dobrý výber
    • - niektoré veľkosti niesu skladom

- veľmi dobrý obchod, vždy pridajú malý darček .. raz som dostal aj šálku zdarma :)

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Pokud máte zájem o konkrétní velikost, napište nám váš dotaz e-mailem a my se jí pokusíme doobjednat u našich dodavatelů. Hezký den, Nikol, Blackcomb.sk

• tovar na sklade
    • dobrá cena
    • pomala slovenská pošta
    • vysoká cena slovenskej pošty

s obchodom som spokojná, reakcia bola rýchla, tovar dobre zabalený, balík nepoškodný
    druhý-krát zvolím inú cestu doručenia, balík tu mohol byť o deň skôr

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vyjádření. Poštovné zdarma nabízíme od 100 €, taktéž můžete využít našich častých akci na poštovné zdarma. Jako přepravce můžete také zvolit kurýra GLS služby. Hezký den, Nikol, Blackcomb.sk

• rychle dorucenie
    • rozumne ceny
    • prehladny sortiment

Velmi prijemna skusenost pri objednavani sportoveho oblecenia. Urcite, ak mi nieco chybne, vyberiem si znova tento obchod pre dalsie nakupy. Tovar dorazil rychlo, dobre zabaleny spolu s propagacnymi nalepkami a naramkom.

• Dorucenie na postu

• možnosť nakupovať z pohodlia domova
    • reklamácia

odporúčam,prehľadné,rýchle,kvalitné