• super

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia obchodu
    • Rýchle vybavenie vrátenia tovaru

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou spoustu radosti. Hezký den, Jana, Blackcomb.sk.

• towar dobrze zapakowany i szybko wysłany
    • przejrzysta strona internetowa
    • możliwość płacenia kartą

• top obchod, rychle dodanie, popis tovaru, jedanie so zakaznikom

• rychle dodanie
    • ziadna

• rychlost, spoľah

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Hezký den, Soňa, Blackcomb.sk.

• Prehľadná webová stránka, výborná komunikácia.

• Prehladnost e-shopu
    • Garancia najnizsej ceny je realita. Vyhoveli my a znizili cenu aku som poslal od konkurencie.
    • Komunikacia

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou spoustu radosti. Hezký den, Jana, Blackcomb.sk

• rýchle doručenie
    • objednávka dorazila taká slušnom si ju objednala
    • nebola poškodená

• Rychle dorucenie

som spokojna rychle dorucenie.

Personál obchodu je arogantný a neohľaduplný.
    Mal som objednané nohavice ktoré mi prišli, no veľkosť mi bola malá, tak som volal na centrálu či si môžem nohavice zameniť osobne v kamennom obchode za väčšie pre urýchlenie času. Žiadosť mi bola vyhovená s tým, že si to prídem vymeniť piatok alebo sobotu. Pani na call centre mi povedala, že si teda po ne môžem prísť, že ma nohavice budú čakať v obchode. Prišiel som teda v sobotu o 9:30 do obchodu. Žiaľ na moje prekvapenie som zistil, že v obchode majú inventúru. Personál predajne som zbadal cez okná. Zaklopal som mu na okno, stým že som sa sním chcel rozprávať o výmene nohavíc... predajca ma odignoroval. Musel som mu vyklopkávať kým nebol nervózny aby ma vôbec vypočul. Aj to keď ma vypočul, tvrdil, že nič neprišlo že on nič nemá bez toho aby sa vôbec pozrel. Až keď prišla druhá pracovníčka ktorá bola ochotnejšia sa nohavice hneď našli a po vypočutí mi ich zamenila. Beriem na vedomie, že pracovníčka call centra si neuvedomila, že máte inventúru na predajni, no ochota vašeho pracovníka bola nulová aj keď som mu povedal, že som zo slovenska, že som meral dlhú cestu kvôli výmene, tak len nadával poza chrbát na mňa. Sťažujem sa len v princípe na vašeho pracovníka, celý sortiment máte perfektný aj prístup call centra aj rýchlosť vybavenia objednávky bola na jednotku. No pri všetkých pozitívach, jeden pracovník a jeho arogancia Vám ako firme ničí meno a tým pádom aj záujem o váš tovar. Tovar som zamieňal 20.1.2018 v predajni Blackcomb v Třinec č.objednávky 82341154

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Je nám moc líto vzniklé situace a komplikací způsobené probíhající inventurou. Vaše zkušenost s prodávajícím nás moc mrzí a budou z ní vyvozeny důsledky. Doufáme, že zůstanete i v budoucnu naším zákazníkem. Děkujeme za pochopení a za vzniklé problémy se omlouváme. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

• Kvalitne oblecenie, super rychle dorucenie. Odporucam

• Rýchla odozva a doručenie tovaru

• Profesionalny pristup

Odporucam, vyborny zakaznicky servis

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami a nákupem u nás spokojená.
    S přáním příjemného den, Jana, Blackcomb.sk.

Veľmi priaznivé ceny, kvalitný tovar.Negatíva som nepostrehla.Už som tu nakupovala aj v minulosti a bola som spokojná.

• ok.spokojny.