Výborná komunikácia aj v predvianočnom zhone.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi produkty spokojená. Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum. S přáním příjemného dne, Soňa, Blackcomb.sk.

• Odporúčam

zatiaľ bez výhrad, všetko prebehlo ako malo.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás a našimi službami spokojen. Pevně věříme, že vám naše produkty přinesou radost. S přáním příjemného dne, Soňa, Blackcomb.sk

Rýchlosť, kvalita + darček

• rýchle jednanie

super vybavenie

• Rýchlosť
    • Kvalita
    • Darček naviac
    • Dobrý výber

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Hezký den, Soňa, Blackcomb.sk

Maximálne spokojná s tovarom a expresná dodávka...

• expresné doručenie, pekne bezpečne zabalené

Tovar doručený v očakávanej kvalite, plus vždy prihodia pár nálepiek, náramok, alebo niečo na potešnie. ODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem a s našimi službami spokojená. Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. S přáním krásného dne, Lenka, Blackcomb.sk

• Okamžite odosielaju tovar, vždy príde na druhý deň, skvelá komunikácia, rýchla reklamácia ak niečo nesedí! Nakupujem pravidelne, ešte nebol problém!

Super obchod kde si vážia zákazníka.

• Spokojnost

dobrá cena
    možnosť doručenia cez slovenskú poštu

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Jsme rádi, že jste s naším e-shopem spokojený. S přáním příjemného dne, Lenka, Blackcomb.sk.

• Dodanie
    • Originalita
    • Kvalita
    • Rychlost dodania
    • Moc dobry obchod :D

Este tu budem nakupovat, chill

• Rychle dodanie tovaru

• zohnala som tovar, ktorý bol inde vypredaný
    • doručenie na druhý deň

• Z tejto stránky som objednala 1x. Do spokojná či už s komunikáciou aj s rýchlym dodaním a samozrejme s tovarom.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že i v budoucnu se na nás obrátíte. Hezký den, Lenka, blackcomb.sk

• Veľmi rýchle doručenie objednaného tovaru
    • Maximálna spokojnosť

• Dobré ceny
    • Zľava na ISIC
    • Dobrá podpora
    • Pri probléme s dobierkou ihneď kontaktovali doručovateľa

Veľmi odporúčam, k objednávke prišli aj nálepky a rôzne veci od blackcomb.sk

Kupovala som outdoorové topánky, veľkostne sedia super. Oceňujem kvalitné fotografie produktu. Spokojnosť. Tovar doručený v poriadku a rýchlo.

Reakcia obchodu blackcomb.sk

Dobrý den, děkujeme za vaši reakci a hodnocení. Těší nás, že jste s našimi službami a nákupem u nás spokojená. Věříme, že i naše produkty vám přinesou spoustu radosti. S přáním příjemného dne, Jana, Blackcomb.sk.

Super rýchlo tam funguje všetko.

• Rychlost dorucenia,velky vyber

Rychle dorucenie,tovar zodpovedal tomu co je na internete,siroky vyber,tovar bol kupovany v zlave,doteraz s obchodom maximalna spokojnost