• Rychle dodanie
    • Perfektna komunikacia
    • Ziadne

Prvy internetovy obchod s ktorych som nadmieru spokojna. Som nadsena, dakujem. Kiezby vsetky obchody boli take ako je Vas. Klobuk dole. A tesim sa na dalsi nakup.

• všetky
    • ja som sa so žiadnymi nestretla

• Rýchla komunikácia ako aj doba doručenia
    • Profesný prístup
    • Priehľadnosť obchodu

FAKT TO FUNGUJE

• - rýchly výber
    • - rýchly nákup
    • - rýchle dodanie tovaru
    • - bola som milo prekvapená
    • - zatiaľ nemám žiadne :)

Som veľmi spokojná s týmto obchodom aj napriek tomu, že som naň zavítala zatiaľ len párkrát, budem ho ale využivať častejšie. Bola som milo prekvapená tovar prišiel rýchlo, bez nejakého poškodenia. Už som tento obchod odporúčala aj známym a som si istá, že každý z nich bude spokojný rovnako ako ja.

• ponuka produktov, ktoré som hľadal na jednom mieste
    • výhodna cena
    • rýchla doprava
    • + darček zadarmo :-)

Nakupoval som tu prvýkrát a s vybavením mojej objednávky som bol veľmi spokojný. Tovar prišiel rýchlo a v poriadku. Môžem odporúčať.

• ponúka tovary aké som inde nenešla

-výborný ponuka produktov na jednom mieste
    -jednoduchý postup pri objednávaní
    -výborná komunikácia so zákazníkom
    -rýchle dodanie

Čo som si objednal, to prislo v poriadku a rýchlo. Účinok produktu testujem.

• dostupnejsie ceny

• rychle dorucenie
    • nema

S obchodom som bola maximalne spokojna, vyhodou bolo expresne vybavenie e dorucenie tovaru...Objednalas om si polovicnu davku pasikov a su neuveritelne ucinne uz po prvych dnoch pouzivania...odporucila som ich aj mojim znamym!

• Všetko je super, od objednávky, cez komunikáciu až po dodanie pásikov. Objednávala som aj pre svojich príbuzných, ktorí sú s pásikmi veľmi spokojní. Ja ich už mám tretí krát. Mám krásne biele zúbky, preto dakujem ....
    • Ked som objednávala prvý krát bol problém v dodacej lehote...ale bolo mi vysvetlené, že kôli nedostatku pásikov na sklade, čo som rešpektovala.

Výborný obchod, jednoduché objednanie, superrýchle dodanie, darček v podobe zubnej pasty zdarma, čo veľmi potešilo a nakoniec krásne biele zúbky ako výsledok, preto by som odporúčala tento obchod ako aj pásiky.

• rýchle dodanie, dobrá komunikácia, doprava zdarma

• - promtné dodanie,
    • - jedinečná ponuka produktov.
    • - vysokké ceny.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za názor. Čo sa týka cien, tak ceny sú približne rovnaké ako ceny v USA. V USA stoja napríklad pásiky Professional effects 60 dolárov. U nás 60 EUR s poštovným zadarmo a pastou zadarmo...Treba počítať s tým, že pásiky sú dovážané z USA, je to obrovská diaľka a prepravné či colné náklady nie sú lacný špás. Za rovnako vybielené zuby by ste u zubára zaplatili minimálne 300 EUR. Naše ceny sú preto po zvážení všetkých týchto skutočností veľmi dobré. Každopádne ďakujeme za Váš názor a za pozitívnu recenziu.

Veľmi dobrá komunikácia a promtnost dodania

• Siroky sortiment kvalitnych vyrobkov a rychle vybavenie
    • Zatial ziadne-podla mna

V tomto obchode som kupovala zatial len 3x,ale bola som maximalne spokojna! Cez internet nakupujem pravidelne,ale v ziadnom inom obchode som sa este nestretla s takou rychlostou vybavovania objednavok ako tu! Urcite odporucam dalej ;-) vynikajuce produkty!

• Rýchlosť a komunikácia so zákazníkmi
    • Nepoznám iadne

Vrelo odporúčam

• Rýchlosť doručenia.
    • Čo sa eshopu týka tak žiadne výrazné slabiny tu nevidím.
    • Možno viac výhodnejších akcií.

S obchodom som spokojná. Ale čo sa týka výsledku bielenia tak na to si musím ešte počkať. Citlivosť zubov sa dostaví ale po čase zmizne tak ako píšu, len tie pásiky nedržia až tak perfektne.

• Dobrý výber výrobkov.
    • Kvalita.
    • Darček naviac.
    • Cena.

Objednávka bola vybavená ihned, žiadne zbytočné čakanie. Navyše mi pribalili k bieliacim pásikom zubnú pastu, čo človeka vždy poteší :). Hoci kúpa jednych bieliacich pásikov v dnešnej dobe dosť zasahuje do rozpočtu, obchod hodnotím kladne.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za názor. Čo sa týka tej ceny, tak ceny sú približne rovnaké ako ceny v USA. Treba počítať s tým, že pásiky sú dovážané z USA, je to obrovská diaľka a prepravné či colné náklady nie sú lacný špás. Za rovnako vybielené zuby by ste u zubára zaplatili minimálne 300 EUR. Každopádne ďakujeme za Váš názor a za pozitívnu recenziu.

• rýchle doručenie tovaru

dôvod nákupu bol taký,že poznám tieto výrobky Crest a jedine som si ich vedela zohnať takto cez internet nakoľko som velmi spokojná...
    určite budem odporúčať tieto výrobky

• prehľadnosť informácií
    • zadarmo zubná pasta