• Rychle dorucenie.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Doprava zadarmo

Skvelý nákup - rýchle odoslanie, spoľahlivá doprava, výborná komunikácia s obchodom

• Veľmi rýchle dorucenie
    • Kvalitný dôveryhodný produkt
    • Pekná prehľadná web stránka plus zreteľný návod a pokyny k používaniu
    • Pásiky veľmi dobre držia na zuboch

Dnes už človek nevie čomu má veriť keď marketing ide všetkým skvelé ale k pásikom Crest som sa dostala od známych ktorí ich používajú a bola to teda otázka "Ako to ze máš také krásne biele zuby" ... neváhala som, hneď som objednala a jedine co ľutujem, že som tak nespravila už skôr.. Mam momentálne 7 deň bielenie z 10 a už po 3 som videla rozdiel ...Objednala som si polovičnú sadu pretože mne osobne sa nepáčia " prepálené" biele zuby ale skor prirodzené a toto presne už teraz splnilo svoj účel :) som nadmieru spokojná a veľmi sa teším z výsledku . U mňa sa citlivosť zatiaľ nedostavila ( možno to ešte ku koncu príde) ale 7 deň bielenia sú moje zuby rovnako "silne" ako na začiatku.

• Podrobný popis produktov na stránke

Stránka predajcu je veľmi prehľadná. Ku každému tovaru je podrobný popis aj s odporúčaním, čo veľmi napomáha pri výbere. Tovar som mala naozaj veľmi rýchlo doručený. Už po treťom dni používania bieliacich pásikov je vidno badateľné zmeny. Určite budem objednávať znova.

• Rýchlosť dodania
    • Reálne produkty, žiadne napodobeniny/fejky
    • Celkom dobrá cena

Objednával som už druhýkrát tie isté bieliace pásiky, po prvom raze som bol veľmi spokojný. Netreba však očakávať zázraky, avšak vybielenie je viditeľné a dlhotrvajúce, dĺžka však záleží od každého diéty, ústnej hygieny, pitia kávy, čajov, fajčenia a pod. Určite objednám v budúcnosti znovu.

• rýchle doručenie
    • široká ponuka tovaru
    • priaznivé ceny

• Veľmi rýchle doručenie
    • S produktom som veľmi spokojná objednávala som už tretíkrát
    • Rýchla komunikácia a informácie o stave objednávky

Som veľmi spokojná, produkty prišli na druhý deň. Objednávala som už tretíkrát, a vždy veľká spokojnosť.

• Doprava nad 25€ zdarma to som bola veľmi potešená
    • Bezproblémová komunikácia
    • Obkednavky zadané do 14h majú odoslanie na druhý deň
    • Žiadnu som nepostrehla

Bieliace pásiky Crest som používala pár rokov dozadu, keď som ich dostala ako darček od kamarátky z Ameriky. Som veľmi rada, že sú už dostupné na Slovensku. Som s nimi maximálne spokojná a za tú cenu sa určite oplatia. Ja vidim výsledky už po prvom použití. Takže odporúčam všetkým milovníkom kávy, ktorí si potrebujú zvýšiť sebavedomie po zažltnutých zúbkoch.

Prajem pekný deň

• Rychlost
    • Kvalita

Tovar mi bol doruceny extremne rychlo, objednala som poobede a na dalsi den som uz skusala bieliace pasiky. S bieliacim ucinkom pasikov som spokojna, je pekne vidno rozdiel. Urcite odporucam.

• Tovar prišiel rýchlo
    • Tovar nebol poškodený

Tovar prišiel bez problémov, bez poškodení. S bieliacimi pásikmi som spokojná, aj keď po procedúre sú zuby citlivejšie. Určite treba dodržiavať bielu diétu.

• Veľmi rýchle doručenie

Pásiky som si objednala na základe odporúčania od kolegyne. Na skúšku len polovičné balenie. Zatiaľ začinam s bielením , ale už aj po pár razoch vidím rozdiel, nakoľko mám dosť žltú sklovinu a pijem veľa kávy. Teším sa na výsledok.

• rýchlosť dodania

Bieliace pásiky si objednávam už roky. Zatiaľ bolo vždy všetko v poriadku,aj čo sa týka obchodu aj čo sa týka pásikov.

• rýchle doručenie

všetko v poriadku, odporúčam;)

• rýchle dorucenie, produkt, ktorý funguje, možnost zakupit si 1/2 balenie
    • Nechtiac som urobila 2 objednávky po sebe a kedže tovar rýchlo odosielaju, nestihla som ju stornovat a musela som tým padom zaplatit naklady na dopravu. Možno by bolo fajn nejake vylepsienie/naprogramovanie systemu, ktorý by upozornil, že zakaznik si objednal dvojmo a kontaktovat zakaznika, ci naozaj objednava 2krat po sebe.

Tento eshop odporucam, rýchle dorucenie- na druhy den som mala objednavku doma. Bieliace pasiky naozaj zuby vybielia, super, že su v ponuke aj polovicne balenia pasikov, V minulosti som si zakupila pasty, s tými som bola tiež spokojna. Taktiež sa mi paci na webe prehladna tabulka Porovnanie pasikov.

• Rýchle doručenie, prehľadná webová stránka.

• Veľmi rýchle dodanie do 24 hodín

Objednala som si: Polovičné bal. Crest 3D White Professional Effects bieliace pásiky na zuby, 20 ks, a musím uznať, že sú úžasné, odporučam tento produkt, ak potrebujete dobieliť.

• Extremne rychle dodanie
    • Overene a kvalitne bieliace pasiky
    • Viditelne vybielenie zubov
    • Casto su bieliace pasiky vypredane-pretoze su tak dobre a oblubene, treba kupovat, kym su :)
    • Bielenie zubov treba udrziavat, nie je to jednorazova zalezitost

Nakupujem tu casto, je to overeny online eshop s kvalitnymi bieliacimi pasikmi.
    Bielenie je viditelne uz pri prvom pouziti, ale treba to bielenie udrziavat

• Veľký výber
    • Množstvo overených recenzií
    • Možnosť kúpiť polovičné balenie
    • Dodanie do Balikoboxu

Pásiky som kúpila druhý krát a určite nie naposledy. Tento obchod je overený, má množstvo recenzií, veľký výber rôznych typov bieliacich pásikov. Oceňujem možnosť kúpiť si len polovičné balenie nakoľko mám na vrchných zuboch fazety a bieliť potrebujem iba spodné zuby. S prvým nákupom som bola spokojná, zuby sa naozaj vybielili asi po 3 týždňoch aplikovania.

• Všetko je poriadku, rýchly dodanie

• Rychle dodanie
    • Komunikacia obchodu
    • Kvalita tovaru

TOP bieliace pasiky!!! Naozaj splnia co slubuju, zuby su krasne vybielene
    Vrelo odporucam, ja som si ich objednala uz viackrat, nakolko chcem, aby som ich mala taketo krasne biele stale