bieliace-pasiky.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 1,4 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod bieliace-pasiky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie bieliace-pasiky.sk

Majka

Pridané: 22. júla 2016

• Tovar ktory je tazko dostupny
  • Rychlost dodania
  • Ucinne produkty
  • Nic....Akurat sa mi nezda velmi dobre, ze obchod sa zbytocne snazi obhajovat a za kazdu cenu kazdemu vyvraciat nazory anonymnych ludi na kadejakych forach. Nehodi sa mi to nato, aku vysoku uroven obchod aj tovar ma!!!

Velmi dobry tovar hlavne ucinny urcite sa oplati investovat a vyskusat.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.sk

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu recenziu, veľmi si to vážime.

Čo sa týka tých diskusných fór, tak áno, vieme o tom, že sa pásiky Crest na fórach dosť preberajú, keďže je to veľký hit a úspešný produkt, ale my sa do týchto diskusií nikdy nezapájame. Sledujeme to, keďže každá firma si sleduje ako o nej ľudia hovoria v diskusiách, často sa nad niektorými príspevkami len zasmejeme a ideme ďalej, ale nikdy sa nezapájame. Nachádza sa tam veľa príspevkov od účelovo založených kont, ktoré sú urobené len na jedno použitie a nikdy viac nepoužité. Často sú to bohužiaľ naši konkurenti, ktorí sa dlhé roky snažia očierniť dobré meno značky Crest a pásikov Crest ako sa len dá. Niekoľkokrát ich už dokonca odhalili aj admini konkrétnych diskusných webov keď im tie príspevky vymazali, lebo boli písané z rovnakej IP adresy.
Máme aj zákazníkov, ktorí sú s nami už od vzniku nášho e-shopu, to znamená už 7 rokov. Často sú to ľudia, ktorí žili v USA a poznajú značku Crest dokonale, keďže tam je to niečo, čo pozná a používa každý, denne v TV sleduje reklamy so Shakirou a podobne, takže sa im ani nečudujeme ak sa niektorí do týchto diskusií zapoja a oponujú nezmyselným príspevkom našich konkurentov.

My sa do týchto diskusií nezapájame, nepotrebujeme to. Robia to za nás naši spokojní a verní zákazníci. Úspešné produkty majú vždy veľa oponentov a neprajníkov, keďže konkurencii úspech konkurencie vadí, lebo to berie zákazníkov ich neúčinným produktom. Vždy je to tak. Ale ako máme uvedené aj na jednom z našich bannerov v e-shope: "Pásiky Crest nepotrebujú reklamu, za ich kvalitu hovoria recenzie skutočných zákazníkov" ako ste napríklad aj Vy. :) Náš e-shop a značka Crest nemá na internete jedinú reklamu. Dobré meno značky šíria jej spokojní zákazníci, nie reklamy. Aj preto sa my do spomínaných anonymných diskusií nezapájame. Sme radi, že sme Vám mohli túto vec ozrejmiť. :)

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Bieliace-pasiky.com

• Žiadne

Naozaj odporúčam

Nina

Pridané: 4. júla 2016

• Polovicne balenia za mensiu sumu

Odporucam

Danka

Pridané: 28. júna 2016

• Tovar mi bol doručený na ďalší pracovný deň, komunikácia bola tiež veľmi dobrá.

Super obchod, všetko ako má byť, promptné doručenie. Bola som veľmi spokojná a určite si ešte niečo objednám.

renata

• ziadne

odporucam, spolahlivy.

Juraj

Pridané: 21. júna 2016

• Inde nedostupny tovar, velmi rychle dodanie

simona

Pridané: 8. júna 2016

• S kazdym nakupom zlavovy kod,kt.nema platnost a da sa teda kedykolvek uplatnit. Velke plus. Preto nehladam iny eshop s takymto tovarom.
  • Nenasla som take :)

Urcite odporucam.
Rychle dodanie + zlava na nasledujucu kupu.

suzane

Pridané: 31. mája 2016

Som velmi spokojna z pastou velmi pekne biely objednala som si aj bieliace pasiky