super obchodík, odporúčam

• Rýchlosť, a pásiky mali naozaj výsledok . ja som si všimol výsledky už po 1 použití . možno to bol len subjektívny pocit... ale po 4 dňoch to videli už aj ostatní.
    • ešte sme dostali aj darček- zubnú pastu

Rýchla dodávka, prehladnosť obchodu, rýchla komunikácia, darček navyše

• pohodlný nájup a dodanie tovaru skoro obratom
    • neviem

odporúčam

• mne je jedno v akom obchode kupujem, dôležitá je cena.
    • neviem uviesť

v poriadku

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Zákazník sa pomýlil a neúmyselne nám tak trochu poškodil naše veľmi dobré meno (pozrite si ostatné recenzie našich overených zákazníkov...). Zákazník sa pomýlil, keďže nevie uviesť žiadne slabiny a hviezdičkami vyznačil veľkú spokojnosť s našimi službami, ale v najdôležitejšom bode omylom klikol na "neodporúčam" namiesto "odporúčam".

• dobré ceny

• - bolo mi odporúčané
    • - rýchle spracovanie objednávky
    • - rýchly dovoz tovaru

• Kvalita výrobkov.
    • Rýchlosť dodania.
    • Najnižšia cena.
    • Žiadne.

• rýchli nákup a doručenie

• výborná komunikácia s obchodom
    • rýchle vybavenie objednávky
    • aj darček potešil

odporúčam obchod - spokojne objednávajte v tomto obchode, všetko bolo vybavené k spokojnosti

• rýchlosť, spoľahlivosť, kvalita
    • nepostrehla som žiadne

Vynikajúca komunikácia spojená so spoľahlivosťou a kvalitou.

• spolahlivost
    • darcek (zubna pasta) pri nakupe
    • vysoke ceny

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za recenziu. Dovoľte mi reagovať na Váš názor ohľadom vysokých cien. Ceny sú nízke, nie sú vôbec vysoké. Ak by ste si kúpili pásiky Professional effects v USA v obchode, zaplatili by ste za ne 60 dolárov a nemali by ste k tomu žiadny darček, žiadne poštovné zadarmo s dovozom až domov. U nás stoja tieto pásiky 59,99 EUR so spomínanými výhodami zadarmo. Na vedomie treba brať aj fakt, že takéto pásiky treba najprv z USA doviezť sem cez more na Slovensko a precliť. Takže ceny skutočne vysoké nie sú. Bielenie u zubára stojí min.300 EUR, pásiky majú rovnaký efekt a stoja 5-krát menej. Ide o účinný a kvalitný výrobok, pásiky jednoducho nemôžu stáť 10 EUR, toľko stoja len neúčinné výrobky...

A ešte mi dovoľte reagovať na Vaše hodnotenie rýchlosti dopravy. Ceníme si Váš názor, ale poprosil by som Vás, aby ste nás v prípade objednávky v budúcnosti ihneď kontaktovali ak Vám zásielka mešká. Doručujeme totiž do 24 hodín. Vašu objednávku som skontroloval a bola odoslaná ihneď kuriérskou službou, ktorá garantuje doručenie do 24 hodín. Váš názor si ceníme a ďakujeme Vám za recenziu.

Bieliace-pasiky.sk

• prehľadnosť
    • rýchlosť
    • kvalita

Vrelo odporúčam, produkty sú naozaj kvalitné a účinkujú tak, ako predajca na stránkach sľubuje. Rýchla komunikácia a dodanie až priamo domov, e-shop je prehľadný a každý rýchlo nájde, čo hľadá. S tovarom aj dodávkou som nadmieru spokojná.

• prehladnost
    • spolahlivost
    • rýchlost dodania
    • nema

• prehliadnu stranku
    • bieliace pasiky mi odporucila kamaratka kedze ich aj sama pouziva
    • milo ma potesil skvely darcek
    • zatial som nenasla ziadne kedze to bol moj prvy nakup

priehladna stranka
    skvele akcie
    tovar prisiel do dvoch dni
    dobre ceny

• rychla dodacia lehota
    • u mna na nema

Mal som polovicne balenie supreme a este ho aj stale mam .. a vybielilo mi to zuby :)... nikdy som nemal biele zuby, v com hra ulohu aj genetika, no napriek tomu su belsie..cize odporucam urcite... a citlivost u mna velmi mala takze super...a dodanie bolo bleskurychle

Som veľmi spokojná a určite si budem u Vás ešte objednávať. Odporučila som Vašu stránku aj mojim známym. Ďakujem

• rýchlosť dodania
    • tovar nie je inde na Slovensku dostupný

odporúčam
    Crest - výborná značka, mám skúsenosti z USA, u nás sa inde nedá kúpiť
    Obchod je prehľadný
    rýchlosť vybavenia objednávky je perfektná

• Velmi rychle spolahlive dodanie a dovoz zdarma.

Kvalitny a schpny e-shop

Rychlo som nasiel to, co som pozadoval a tiez to bolo k dispozicii na sklade, takze dodanie bolo rychle.
    Potesila ma moznost dobierky SP, kedze casto cestujem a dohadovat sa s kurierom je namahave.
    Aj napriek obcasnym neprijemnym skusenostiam so SP, takto zasielka bola v 100% stave a vybaveni.
    Dakujem

• Môžem si vybrať tovar ktorý inde nemajú
    • Stránka je veľmi profesionalne urobena
    • Najdem na stranke vsetky odpovede na svoje otazky
    • Velmi ocenujem online komunikaciu ktora mi velmi pomohla
    • Rychla doprava
    • nemá

Najspoľahlivejší internetovy obchod s najväčším prínosom informácií pre zákazníka je to neoceniteľné plus.