• Rychle dodanie

Všetko v poriadku rýchle dodanie,dobrá cena, spokojnosť.

• Dostala som poukazky do BabyTrend v hodnote 25,25,100€ . Poukazky sa nedaju kombinovat a teda postovne som musela zaplatit 3x snazila som sa to telefonicky vybavit no nevysli mi nijak v ustrety. Minula som 25 a 100. Produkty vyzerali kvalitne to bolo v maji 2023. Teraz v Dec 23 sm chcela minut poslendy 25 a ponuka produktov na webe bola dost obmedzena aj mi napadlo ci sa nebude rusit tento biznis. Vybrala som horko tazko nejake veci a som osobne po tovar, v “showroome” ktory treba vediet aj najst nikto nie je musite si zavolat a po zavolani a pockani na niekoho nakoniec prisla pani predavacka z Topankova ktora ma navigovala kde mam ist. Hovori mi prezrite si tovar, ten tovar rozumej kaucukove kusatko pre babatko za 11,20€ bolo cele spinave pretoze obal ho nechrani, pytala som vymenu alebo zlavu no nedalo sa lebo to uz je vyfakturovane, takze smola odisla som nespokojna a pani mi ukazovala aj ostatne kusatka v showroome ktore vyzerali rovnako hrozne, vraj uz tuto predajnu zrusial
    • Poskodeny tovar
    • Vouchre sa nedaju kombinovat
    • Zaplatite si za osobne vyzdvihnutie v showroome v ktorom nik nie je a treba volat a cakat

Reakcia obchodu Babytrend.sk

veľmi nás mrzí, že ste nemali pri nákupe v Babytrend pozitívnu skúsenosť a nákup Vám neurobil radosť.
    Žiaľ, momentálne sa u nás technicky nedajú na jeden nakúp uplatniť viaceré zľavové kupóny, avšak budeme sa snažiť urobiť na našom webe zmeny, aby v budúcnosti táto možnosť bola.
    Predajňu v BA na akutálnej adrese rušíme, no naďalej sme nechali zákazníkom možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne, nakoľko táto možnosť (aj keď na zavolanie) je pre niektorých zákazníkov prijatelnejšia vzhľadom na lacnejšiu možnosť prevzatia tovaru a pre niektorých aj pohodlnejšia , keďže sa nemusia viazať na príchod kuriéra v konkrétnom čase. Okrem toho, že táto možnosť je lacnejšia, zákazník si môže tovar pozrieť a až následne sa rozhodnúť, či mu vyhovuje a objednávku zaplatí. Možnosť vyzdvihnutia osobne v showroome sme sa snažili nechať prístupnú čo najdlhšiu dobu, práve pre to, aby sa zákazník mohol rozhodnúť, čo mu vyhovuje viac.
    Čo sa týka samotného nákupu, objednali ste si kaučukové hryzátko, kde materiál hryzátka určuje aj jeho vzhľad. Nejednalo sa o produkt, kt. by bol špinavý alebo znehodnotený, ide o typ produktu, ktorý už od výroby pôsobí vyšúchaným dojmom. Kolegyňa na predajni Vám ukazovala aj iné hryzátka tohto typu a značky a všetky vyzerali rovnako, a rovnako budú vyzerať aj na akejkoľvek inej predajni.
    Radi by sme upozornili, že vyzdvihnutie objednávky z e-shopu nie je to isté ako nákup na predajni. Pri vyzdvihnutí vystavenej objednávky ide naozaj len o úhradu a preberatie tovaru a výmena položky je možná, ako Vám kolegyňa navrhla , avšak je potrebné upraviť pôvodnú faktúru a na iný produkt vystaviť novú objednávku, v ktorej by sa opäť uplatnil zľavový kupón a táto by sa vyfakturovala. Táto možnosť Vám bola spomenutá, nakoľko ste však v showroome nechceli čakať na tieto administratívne úkony, túto ste odmietli. Mrzí nás to, no nemôžeme Vám odovzdať faktúru od iného produktu ako by Vám bol fyzicky odovzdaný, nakoľko správna faktúra slúži aj pre Vás ako zákazníka ako doklad o kúpe v prípade budúcej reklamácie.
    Ďakujeme za Vašu recenziu, na zľavových kupónoch sa budeme snažiť popracovať a zároveň ďakujeme za pochopenie, že nie je možné bez predchádzajúcej administratívy na predajni len tak odovzdať iný produkt, než je objednaný na e-shope.

Nákup - BAVLNENÉ PLIENKY LÄSSIG SWADDLE BLANKET 120 X 120 - LITTLE CHUMS DOG.
    Všetky informácie o produkte boli v poriadku. Chýbal len popis, že obr. produktu je len ilustračný. Čakala som farebne odlišný tovar.

Rýchly a bezproblémový nákup, ďakujem .

• Dobrý výber tovaru, prehľadnosť stránky, rýchle a bezproblémové dodanie, kvalitny tovar

• Rychle dodanie a maximalna spokojnost.

• skladova dostupnost
    • dorucenie zdarma nad istu sumu
    • Ochota - cez telefonat preverovali ci je tovar vystaveny alebo nie

• rychle dodanie
    • velmi ochotny personal, cez mail/telefon komunikuju vyborne
    • osobne som uz musela a este budem musiet riesit reklamaciu, ale su velmi zlati, ochotni, a oni nemozu za chyby z vyroby od dodavatela

• Osobne sme kupovali autosedačky, kuriérom prišiel fusak. V oboch prípadoch rýchle jednanie, rýchle doručenie. Odporúčam

Dôveryhodný obchod, produkty kvalitné

S tymto e-shopom som bola v minulosti spokojna, preto som teraz automaticky spravila novu objednavku, avsak az potom som si vsimla, ze na hlavnej stránke maju oznam, ze neprijimaju nove objednavky z dovodu zmien v spolocnosti. Mrzi ma to, no momentalne obchod odporucit nemozem. V kazdom pripade je fajn, ze teraz nemaju na e-shope povoleny ziadny typ platby vopred, cize necakam na žiadnu refundaciu, len som tovar objednala inde.

• Zrušily mi objednávku po týždni?

Neodporúčam,najprv objednávka přijata,tovar na skladě a pozom zrušena.

• Obchod má zrejme nejaké personálne zmeny avšak nevypol e-shop takže objednávať sa dá, iba vám nič nepríde....

Dobrý deň.

V deň keď ste objednávku vytvorili sme Vám zaslali e-mail s ospravedlnením, že momentálne u nás prebiehajú zmeny kvôli ktorým máme dočasne pozastavené vybavovanie objednávok do odvolania.
    Túto informáciu máme uvedenú aj na úvodnej stránke nášho e-shopu.

• Spokojnost

Dobrý deň.

Ďakujeme za pozitívnu recenziu a za nákup v našom e-shope.

• Pácili sa mi ceny
    • Po zadaní objednávky ma nikto nekontaktoval
    • Musela som si volať čo je s objednávkou.
    • A následne mi bola zrusena objednávka, so ziadnou moznosťou.

• Celé zle od základu
    • Komunikácia,prístup,všetko

Dobrý deň.

Dovoľujem si reagovať na Vašu recenziu.

Vaša objednávka bola vytvorená 8.6 18:52 kedy náš obchod bol už zatvorený. Na druhý deň po otvorení obchodu sme Vám zaslali mail o zrušení objednávky s ospravedlnením, že Vám momentálne žiaľ objednávku dodať nevieme nakoľko u nás prebiehajú interné zmeny, kedy sme dopredávali už len tovar z predajne a nový sme žiaľ dodať nevedeli.
    Preto celkom nerozumiem Vášmu hodnoteniu našej komunikácie , pretože sa vždy snažíme obratom zákazníkovi podať informácie o stave objednávky.

Tím Babytrend.sk

• Som maximálna spokojná ako vždy

Cumlíky Bips sú topka. Som veľmi spokojná so všetkým

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za objednávku a kladné ohodnotenie. :)

Tím Babytrend.sk

Neaktuálna stránka, produkt objednaný, no nedoručený.

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme za recenziu. Mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť, no vzhľadom na to že u nás momentálne prebiehajú interné zmeny žiaľ môže sa stať, že niektorý tovar momentálne dodať nevieme alebo sa rýchlo vypredá vzhľadom na výpredaje. O dostupnosti informujeme každého zákazníka tak ako sme informovali aj Vás aby sme predišli nedorozumeniu, respektíve ponúkneme zákazníkovi dostupnú variantu produktu.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme, že sme Vám tovar nevedeli dodať a ďakujeme za pochopenie.

Tím Babytrend.sk

Príjemna predavačka aj majiteľ plusom je, že sa vyzná do autosedaciek

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme pekne za recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť :)

Tím Babytrend.sk

• Super akcie pri ktorych je cena bezkonkurencna!
    • Kvalitny tovar znamych znaciek

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme Vám za nákup. Sme radi, že ste bola spokojná :)