Vyborna cena rychle dorucenie

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme za nákup a Vaše hodnotenie.

Tím Babytrend.sk

• Veľmi rýchle jednanie a doručenie
    • Doplnili mi do objednávky produkty po dodatocnom telefonickom dohovore uplne bez problemov
    • Milo ma prekvapilo, ze si overili, ci viem, ze moj balicek skoncil v DEPO (ano, nebola som doma)
    • Velmi dobre ceny
    • Vyborny pristup ku klientom

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme pekne za kladné ohodnotenie. Spokojnosť klienta je u nás prvoradá a snažíme sa pre to urobiť maximum. Preto nás teší, že sme vo Vás zanechali pozitívny dojem :)

Tím Babytrend.sk

Chcu hodnotenie skusenosti s nakupom, ale kedze tovar este nebol dodany tak nie je co hodnotit. Chcelo by to ziadat hodnotenie nakupu az po dodani. :-!

Reakcia obchodu Babytrend.sk

hodnotenie je zasielané Heurekou kde žiaľ nevedia, či Vám už tovar bol dodaný. Informovali sme Vás o tom, že autosedačku máme a čakáme na dodanie ochranného poťahu z Vašej objednávky.
    Objednávka Vám bude doručená v najbližších dňoch a verím, že s tovarom budete spokojný :)

• Výborne ceny, známe značky

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme Vám za nákup a kladné ohodnotenie :)

Tím Babytrend.sk

• Dakujeme za velmi ustretovy pristup. Komunikacia 100% za 2 dni bol vyrobok doma :)

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme veľmi pekne za ohodnotenie a teší nás Vaša spokojnosť s celým nákupom :)

Tím Babytrend.sk

• Super rýchle dodanie - mal som tovar hned a druhý den
    • Super komunikácia

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme pekne za nákup ... Teší nás Vaša spokojnosť s nami :)

• super komunikácia

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme Vám za nákup a recenziu. Sme radi, že ste bola spokojná :)

Tím Babytrend.sk

• Dobré ceny, tovar skladom.

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme Vám za nákup a kladné ohodnotenie.

Tím Babytrend.sk

Platila som prevodom na ucet, hned na druhy den bol tovar odoslany a na treti u mna cely cas ma informovali e-mailom a mali aj vybornu cenu produktu

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme Vám za kladnú recenziu. Teší nás, že ste spokojná :)

Tím Babytrend.sk

• Rychle dodanie objednaného tovaru.

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme za kladné ohodnotenie a tešíme sa, že ste bola so všetkým spokojná.

• Prehľadnosť eshopu
    • Veľký výber
    • Rýchla komunikácia

Reakcia obchodu Babytrend.sk

ďakujeme za kladné ohodnotenie a tešíme sa, že ste bola so všetkým spokojná.

Veľmi pekná komunikácia.

Reakcia obchodu Babytrend.sk

veľmi pekne ďakujeme za kladné ohodnotenie. Sme radi, že ste bola s nami spokojná.

• Rýchle dodanie,
    • Spokojný s tovarom

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie. Sme radi, že ste bol s našimi službami spokojný a veríme, že si u Vás priazeň zachováme aj do budúcnosti.

Tím Babytrend.sk

• Exceletna komunikacia so zakaznikom. Takto to ma byt. Pani cez telefon poradila, odporucila. Velmi mila a ochotna. Komunikaciu obchodu hodnotim vysoko pozitivne. Kiez by kazdy obhcod fungoval takto.
    • Tovar bol doruceny velmi rychlo a v poriadku

Exceletna komunikacia so zakaznikom. Takto to ma byt. Pani cez telefon poradila, odporucila. Velmi mila a ochotna. Komunikaciu obchodu hodnotim vysoko pozitivne. Kiez by kazdy obhcod fungoval takto. Tovar bol doruceny velmi rychlo a v poriadku. S vyrobkom maximalna spokojnost - vyberany na zaklade recenzii.

Dobrý deň.

Ďakujeme pekne za nákup a Vašu kladnú recenziu. Veľmi nás Vaše hodnotenie potešilo a veríme, že si Vašu priazeň zachováme i do budúcna.

Dlha administativa pri platbe vopred. Doručenie až za 10dni

Dobrý deň.

Ďakujeme za recenziu. Podklady k platbe zasielame ručne aby nenastala situácia, že tovar dostupný nebude a zákazník zaň zaplatí. Každého zákazníka individuálne informujeme v prípade nedostupnosti tovaru alebo ak sa jeho dodanie predĺži.

Ďakujeme za nákup a veríme, že v prípade ak od nás do budúcna niečo ešte objednáte, tak si u Vás získame 100% :)

Tím Babytrend.sk

• Tovar bol na sklade tak ako bolo písané na stránke hneď ho poslali a doručili

• Rychle zaslani, dobre ceny.
    • Nelze platit pres platebni branu.

Vrelo odporúčam, veľmi milá ochotná predavačka, poradí je vidieť, že ju práca baví....

Dobrý deň.

Ďakujeme za milú recenziu. Sme radi, že ste bola s tovarom a prístupom personálu spokojná a veríme, že si zachováme Vašu priazeň :)

• Super Rýchle doručenie
    • Komunikácia s obchodom bola na fantastická

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za milú recenziu. Teší nás, že ste bola s našimi službami spokojná :)

• rýchle doručenie do 24h

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za príjemnú recenziu :)