• celkom rýchle dodanie
    • hrozné "balenie"

Reakcia obchodu Alza.sk

ďakujeme Vám za vašu recenziu.

Je nám ľúto, že ste mal s objednávkou negatívnu skúsenosť.

Vzhľadom na náš záväzok pomáhať planéte je pravda, že výrobky pri doručení do Alzaboxu zvyčajne nebalíme.
    Týmto spôsobom chránime našu planétu pred nadbytočným plastom a nadmerným výrubom stromov.

Chápem však, že nie každému tento spôsob vyhovuje a ospravedlňujem sa za nepríjemnosti.

Pre bližšie informácie ohľadom danej objednávky a náhodnom poškodení som Vás kontaktoval na Vašu mailovú adresu.

Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať na +421 2 5710 1800, prípadne mailom na [email protected].

Adrian, zákaznícky servis

nevedia mi doplnit na fakturu ico

ďakujem za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s úpravou fakturačných údajov, žiaľ v prípade zmeny faktúry z firmy na firmu nie je možná. V tomto prípade je možné tento produkt vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu a následne si vytvoriť novú objednávku na správnu firmu.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a pevne verím, že pri nasledujúcej objednávke prebehne všetko v poriadku.

Adrian, zákaznícky servis

• nesedi s popisom !!! v popise je 550ml !!! NEPRAVDA !!!
    • v realite ma 330ml - 350ml !!!!

Neskutocne ma to vytaca, ked koli nedbanlivosti nie som spokojny, naschval som si objednal tento tovar, lebo v popise bolo 550ml ! Prisiel mi malicky smiesny hrncek ooooch, ak niekomu staci taky malicky, takprosim, ale ja som chcel na vodu na stol si dat velky, poriadny hrniec o objeme aspom 0.5L!

ďakujem za Vašu recenziu.

Ďakujem Vám za náš telefonický rozhovor.

Ospravedlňujeme sa Vám za nesprávny popis produktu, tieto informácie sa snažíme poskytnúť s maximálnou presnosťou. Informáciu ohľadom zmeny popisu som už predal na príslušné oddelenie.

Produkt môžte samozrejme vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu pomocou https://www.alza.sk/servis-v-alza-sk

Pevne verím, že sa jedná o ojedinelú skúsenosť s nákupom na Alza.sk a budem rád ak nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Ďakujeme, že nám pomáhate s takymito informáciami, robíme všetko pre spokojnosť každého zákazníka.

Adrian, zákaznícky servis

kurier mi nedal doklad o zaplateni

ďakujeme za Vašu recenziu.

Ďakujem, že som sa s Vami mohol spojiť telefonicky a vyriešiť situáciu po telefońe.

Faktúru som Vám zaslal na Vašu mailovú adresu, produkt môžte vrátiť do 14 dní pomocou https://www.alza.sk/servis-v-alza-sk bod číslo 4.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujem za komplikácie a budem rád, ak nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Adrian, zákaznícky servis

8 z 9 vriec AGRO trávnikového substrátu 50 l bolo poškodených alebo dodatočne po poškodení zalepených a z niektorých sa sypal substrát.

Reakcia obchodu Alza.sk

ďakujem Vám za vašu recenziu.

Pokúšal som sa s Vami spojiť telefonicky, no žiaľ neúspešne

Je nám veľmi ľúto, že ste dostal výrobok, ktorý bol poškodený, a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám to mohlo spôsobiť. Vaša spokojnosť s našimi produktmi je pre nás veľmi dôležitá a mrzí nás, že tentoraz nesplnil vaše očakávania.

Chápeme vaše sklamanie a chceme urobiť všetko pre to, aby sme situáciu napravili. Na základe tohto prípadu som vás kontaktoval prostredníctvom e-mailu, aby ste nám poskytli viac informácií o stave výrobku.

Po obdržaní Vašej odpovede budeme celú situáciu riešiť so zodpovedným oddelením a verím, že všetko vyriešime k Vašej spokojnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na [email protected], na sociálnych sieťach alebo na našej nonstop infolinke +421 2 5710 1800.

S láskavým pozdravom

Adrian, oddelenie starostlivosti o zákazníkov

Tovat bol pisany ako dostupny s dorucenim na dalsi den, ale 2x posunuli termin dorucenia o dalsi den a to uz bolo ore mna beskoro a tak som objednavku zrusil

děkuji za Vaši recenzi.

Též Vám jsem velmi vděčný za umožnění telefonního spojení, kdy jsem s Vámi mohl probrat detaily nastalé situace.

Mrzí mě, že nemohlo dojít k doručení Vaší zásilky.

Rád bych se Vám omluvil především za to, že jste na doručení čekal déle, než jsme předpokládali.
    Ujišťuji Vás, že se nejedná o náš standard.

Každopádně nás Vaše čekání velice mrzí. V rámci naší omluvy, jak jsem již avizoval v hovoru, jsem Vám rovněž zaslal kompenzaci v podobě dárkového poukazu na Vaši e-mailovou adresu.
    Doufám, že Vám tato malá pozornost pomůže se přesvědčit, že nám na Vaší spokojenosti záleží.

Naším cílem je poskytovat Vám nejen kvalitní produkty, ale také vynikající zákaznický servis.
    Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a učit se z každé zpětné vazby, abychom zajistili pozitivní zkušenosti našich zákazníků.

I proto pevně věřím, že Váš příští nákup se obejde bez komplikací.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na [email protected], na sociálních sítích nebo na nonstop lince +421 2 5710 1800.

Tovar objednaný 29.4.2024sa stratileste dvakrat preobjednaný

ďakujeme za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie s oneskoreným doručením Vašej objednávky, toto naozaj nie je u nás štandardom.

Na základe telefonickej dohody som Vám zaslal kompenzáciu na nasledujúci nákup. Verím, že podobnú skúsenosť s nákupom na Alze už nezažijete.

Budeme radi ak Vás v budúcnosti budeme môcť presvedčiť, že nám záleží na Vašej spokojnosti, ktorá je pre nás prvoradá.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujem za komplikácie s doručením a budem rád, ak nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Nedodržany deklarovaný termín dodania

ďakujeme za Vašu recenziu.

Mrzí nás, že došlo k oneskorenému doručeniu Vašej objednávky, každú objednávku sa snažíme doručiť v slúbenom čase. Oneskorenie spôsobili komplikácie v expedícií.

Na základe telefonickej dohody som Vám zaslal kompenzáciu za komplikácie s doručením na nasledujúcu objednávku. Verím, že podobnú skúsenosť s nákupom na Alze už nezažijete.

Adrian, zákaznícky servis

Ne ochotne predavačky neprijemne na Nivy BA tak som sa rozhodla ze ne preberem obj !

ďakujem za Vašu recenziu.

Som rád, že som sa mohol s Vami spojiť telefonicky a vykomunikovať s Vami danú situáciu.

Je nám ľúto, že ste mali takúto negatívnu skúsenosť s našimi predajcami. Chápeme, že ústretovosť a príjemné správanie predajcov sú veľmi dôležitými faktormi, ktoré ovplyvňujú spokojnosť zákazníkov.

Samozrejme, túto situáciu postúpim príslušnému oddeleniu a budeme naďalej pracovať na náprave, aby sa podobná negatívna skúsenosť už neopakovala.

Chcem Vás ubezpečiť, že sa snažíme poskytovať našim zákazníkom služby na najvyššej úrovni. Toto naozaj nie je náš štandard, a preto som vám na vašu e-mailovú adresu poslal kompenzáciu vo forme darčekového šeku na ďalší nákup.

Pevne verím, že podobná negatívna skúsenosť sa už nebude opakovať.

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected], na sociálnych sieťach alebo na našej nonstop infolinke +421 2 5710 1800.

Adrian, oddelenie starostlivosti o zákazníkov.

Material sa velmi lahko znici.. inak lietadielko krasne lieta a je pekne

• Dunajská Streda - nepríjemný predavač
    • Žiadna pomôcť pri prevzatí tovaru
    • Nepekné ukladanie tovaru
    • Dunajská Streda - alza 0 bodov

ďakujem za Vašu recenziu.

Mrzí ma, že som sa s Vami nemohol spojiť telefonicky pre získanie bližších informácií.

Je nám ľúto, že ste mali takúto negatívnu skúsenosť s našimi kolegami. Vieme, že takéto správanie nie je prozákaznícke a určite sa nejedná o náš štandard.

Snažíme poskytovať našim zákazníkom služby na najvyššej úrovni pre maximálnu spokojnosť.

Pevne verím, že podobná negatívna skúsenosť sa s nákupom na Alza.sk už nebude opakovať.

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Adrian, oddelenie starostlivosti o zákazníkov.

Dva krát oddialili dodávku tovaru tak som celú objednávku zrušil.

Slogan"večer objednáte,ráno máte" je "zavádzanie.Alza už nikdy.

děkuji za Vaši recenzi.

V první řadě bych Vám rád poděkoval za Vaši trpělivost s objednávkou a že jste spokojen s širokým výběrem produktů.

Naše kampaň „Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš!“ garantuje zákazníkům rychlost doručení v závislosti na daném regionu do 10:00 nebo 12:00, pokud objednávka vznikla předešlý den do 23:59.
    Tato služba se nicméně vztahuje pouze k produktům, které jsou označené logem zmíněné kampaně v jednotlivých kategoriích.

Vaše objednávka obsahuje produkt, který toto označení nemá, a proto se na něj garance doručení nevztahuje. Chápeme, že tato situace může být zklamáním a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Též eviduji, že u Vaší objednávky došlo ke změně dostupnosti jednoho ze zakoupených produktů.
    V případě, že dostupnost produktu posune jeho dodavatel, není z naší strany možné urychlit naskladnění. Každopádně nás Vaše čekání velice mrzí a omlouváme se Vám.

Pokud preferujete dodání do druhého dne ráno, doporučuji volit pouze produkty s označením této garance doručení.

Maty, péče o zákazníky

• Pedavajúci pán nepoznal rozdiel v tovare a nevedel ná povedať čo je lepšie pre našu potrebu, ktorú sme mu jasne objasnili. Nakoniec nám predal zlý wifi router bez modemu ktorý sme museli ísť vrátiť…

děkuji za vaši recenzi.

Velmi mne mrzí, že máte s prodejcem takovou negativní zkušenost.

Chápu, že maximální pomoc zákazníkovi při výběru produktu, je velmi důležitý faktor, který ovlivňuje Vaše budoucí nákupy a Vaší spokojenost.
    Avšak bohužel naši pobočkáři nejsou úplně technickou podporou všech produktů a zdroj informací mají omezený. Pro výběr správného produktu, můžete využít rady našich operátorů, skrze sociální sítě nebo na telefonní lince.

Na Vaši e-mailovou adresu jsem Vám zaslala kompenzaci v podobě dárkového poukazu.
    Tuto kompenzaci berte, prosím, jako projev naší velké omluvy.
    Doufám a věřím, že se díky ní přesvědčíte, že nám na Vaší spokojenosti skutečně záleží.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá pro nápravu problémů a vylepšování našich procesů, na čemž neustále pracujeme.
    I proto pevně věřím, že se Vaše příští nákupy již obejdou bez komplikací a k Vaší úplné spokojenosti.

Maty, péče o zákazníky

• Rozdelenie objednávky na tri samostatné balíky a platenie poštovného tri krát ( všetko bolo písané skladom)
    • Dal som si tovar doručiť na dátum 02.05 bol mi doručený o dva dni skôr.... Prišiel len mail o tom že mi bude zásielka doručená skôr žiadna sms....

děkuji za Vaši recenzi.

Naprosto rozumím Vašemu znepokojení, kdy dojde k rozdělení objednávky a velmi se za tuto situaci omlouvám.

Tato situace nastává v případě, pokud si objednáváte více produktů a některé z nich jsou skladem u dodavatele. Během dokončování objednávky Vám je nabídnuta možnost, zda si přejete produkty obdržet co nejrychleji, tudíž zvlášť, a nebo zda si je přejete dohromady (ale později).

U Vaší objednávky eviduji, že produkty byly od tří různých externích dodavatelů. Tudíž byla nucené rozdělení objednávky.
    Občas se taky stane, že u jednoho produktu se jedná o externího dodavatele, který má způsob doručení velmi omezený a lze třeba jen zvolit dopravu na pobočku, nebo na adresu.

O této problematice víme a nyní usilovně pracujeme na nápravě takových problému a na novém logistickém procesu, kdy budeme schopni veškeré zboží doručovat pouze my samy. Pevně věřím, že se toho brzy dočkáte.

Za nepříjemnosti, které způsobila komplikace u Vaší objednávky a za doručení dříve než jste si přál, se mnohokrát omlouváme.
    V rámci naší omluvy jsem Vám rovněž zaslal kompenzaci v podobě dárkového poukazu na Vaši e-mailovou adresu.

Budeme rádi, pokud tato nemilá zkušenost s poslední objednávkou neovlivní Váš názor na naše služby a budeme mít zároveň příležitost se s případnými dalšími objednávkami polepšit.

Maty, péče o zákazníky

Po minulom nákupe zvažujem či ešte budem nakupovať na tomto ishope…tento nákup dopadol chvalabohu na jednotku

děkuji za Vaši recenzi.

Velmi mne mrzí, že jste měl neblahou zkušenost s Vaší objednávkou.

Omlouvám se za veškeré komplikace a potíže, které postihly Vaší objednávku. Naše snaha je vždy zajistit plynulý průběh nákupu a kvalitní služby, a je nám líto, že k tomu v tomto případě nedošlo.

Pracujeme na zlepšení našich služeb, aby se podobné problémy neopakovaly.
    Vaše peníze byly vráceny. Chceme nicméně zdůraznit, že je pro nás důležité, abyste byl spokojený se všemi aspekty Vašeho nákupu.

Naším cílem je poskytnout Vám nejen kvalitní produkty, ale i skvělou zákaznickou podporu.

Maty, péče o zákazníky

Komukacia,doprava,rýchlosť,vybavenie reklamácie všetko super !!!!! …ALE…tovar som reklamoval a vrátil,nakoľko v originál balení od výrobcu bol zabalený upne iný tovar ,iného výrobcu a v upne inej kvalite…čiže namiesto Top stojanu značky FOX za 430 euro sa v original baleni od výrobcu nachádzal stojan ZFisch za 100euro…uff..nemilé prekvapenie !!! Ja viem,tovar išiel od dodávateľa,ale toto si predsa musí Alza trochu ustrazit,toto sa nemôže stavat !!!!!!!! ….inak reklamácia a jednanie predajne,palčeky hore, musím len pochvalit

děkuji za Vaši recenzi.

Velmi mne mrzí, že produkt neodpovídal Vašemu očekávání.
    Dle odpovědného oddělení, při reklamaci produktu, bylo vše v pořádku a produkt odpovídal tomu, který jste si zakoupil.

Prosím, vezměte na vědomí, že obrázky u produktů na našem webu jsou pouze ilustrativní a mohou se lišit od skutečného vzhledu produktu. Tyto obrázky slouží k vizuálnímu zobrazení produktů a mohou obsahovat prvky, které nejsou součástí samotného produktu. Doporučujeme se řídit popisem produktu a specifikacemi uvedenými na stránce, abyste získali přesné informace o produktu, který si chcete zakoupit.

Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojen a že doposud u Vás bylo dodání bez problémů.
    Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že jdeme správným směrem.
    Věříme, že i nadále budete spokojeni s našimi službami a že nás budete preferovat při svých nákupních potřebách.

I proto pevně věřím, že Váš příští nákup se obejde bez komplikací.

Maty, péče o zákazníky

"Do polnoci objednáš, ráno v alzaboxe máš!"
    - pravdou je, že nikto netvrdí, že to bude hneď to nasledovné ráno (v mojom prípade to nebol ani rovnaký týždeň, ani rovnaký mesiac - všetky položky boli dostupné skladom a bola pri nich avizovaná možnosť doručenia do niekoľkých hodín)
    - s telefonickom podporou sa porozprávate, prisľúbi vám pomoc, ale výsledok je 0 bodov - keby som svoju objednávku stornoval a opäť zadal, mal by som objednávku doručenú ešte v ten istý deň, ušetril by som čas aj nervy...

ďakujeme Vám za Vašu recenziu.

Vzniknutá situácia nás mrzí, žiaľ došlo k systemovej chybe kde bola Vaša objednávka nastavená s doručením až na 1.5.2024. Vieme, že táto situácia nie je príjemná a nejedná sa o štandard našich služieb. Ujistujem Vás, že operátori na zákazníckej linke sa snažia vyriešiť všetko v rámci Vašej spokojnosti a mrzí nás, že sa nám to v tomto prípade nepodarilo.

Ďakujem Vám za telefonické spojenie a doriešenie danej situácie darčekovým poukazom na nasledujúcu objednávku.

Veríme, že v budúcnosti už takýto problém s nákupom na Alza.sk už nezažijete.

Adrian, zákaznícky servis

Tovar ktorý som si objednal na stránke mal byť nový. Pri potvrdeni objednavky som zistil že ide o použitý tovar. Keď som urobil dotaz tak mi bolo napísané či som sa nepreklikal na použitý tovar. Samozrejme že som sa nepreklikal. Ako zákazník som bol teda uvedený do omylu. Preto som objednávku zrušil.

ďakujeme Vám za Vašu recenziu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie pri vytvorení objednávky a následnou zmenou v cene.
    Chápeme, že táto situácia je nepríjemná a nie je pre nás štandardom.

Pravdepodobne sa jedná o systemovu chybu kde bol do objednávky vložený nesprávny produkt. Na základe telefonickej dohody som Vám vytvoril novú objednávku na nový produkt.

Verím, že objednávka prebehne v poriadku a s tovarom budete maximálne spokojný.

Adrian, zákaznícky servis

• tovar sa nenachádzal v predajni, bol v centrálnom sklade, jeho dovoz bol spoplatnený

Tovar, ktorý nie je v predajni vám predajú s prirážkou za dopravu z centrálneho skladu

ďakujeme Vám za Vašu recenziu.

V prípade ak sa daný produkt náchádza na predajni tak platba za dopravu Vám nie je účtovaná. Samozrejme akonáhle je potrebné daný produkt doručiť na pobočku, tak v tomto prípade sa účtuje poplatok za dopravu. Určite Vám odporúčame zakúpenie členstva Alzaplus+ pre dopravu zdarma na každé výdajné miesto.

Ďakujem Vám za telefonické spojenie a verím, že Vás táto situácia neodradí pri budúcom nákupe.

Adrian, zákaznícky servis

• Cez den objednas s hovno dostanes

ďakujeme Vám za Vašu recenziu.

Je mi ľúto, že Vami vybraný produkt nebol k dispozícii a Vaša objednávka nemohla byť odoslaná.

Zmena dátumu naskladnenia môže byť spôsobená viacerými faktormi vrátane neočakávaných problémov s dodávkou, zvýšeného dopytu alebo iných nepredvídaných okolností.
    Chápeme, že toto oneskorenie dodania výrobku môže byť pre Vás nepríjemné.

Na základe telefonickej dohody som Vám zaslal na Vašu mailovú adresu možnú alternatívu produktu, ktorú mame k okamžitému odoslaniu.

Veľmi sa vám za tieto nepríjemnosti ospravedlňujeme a pevne veríme, že v budúcnosti budete mať s nakupovaním v našom e-shope len pozitívne skúsenosti.