• Katastrálne zabalený balík
    • Krabica od elektród roztrhaná, elektródy rozsypane
  • Veĺmi dlha čakacia doba

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Ľutujeme bohužiaľ ste objendnal tovar ktorý mal uvedenú dostupnosť skladom u dodávateľa. Tovar sme okamžite objednali a čakáme na dodanie. Položky ktoré máme u nás na sklade sa snažíme expedovať ešte v deň vzniku objednávky.

Tomáš, za tím Zváračky-obchod

• Klamú kupujúceho, neposielajú to, čo je zobrazené na obrázku

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Omlouváme se za nedorozumění, obrázky dohráváme od našich dodavatelů a někdy mohou být pouze ilustrační. Vždy pro jistotu číst i popis a název produktu.

S přáním hezkého dne.
    Tomáš , za tým Svářečky-obchod

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlhá doba dodania, priložené uhlíky boli polámané, žiadna snaha o nápravu

Určite neodporúčam!!!

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Mrzí nás zlá skúsenosť. Vami objednaný tovar mal uvedenú dostupnosť na sklade u dodávateľa. Ide o zahraničného dodávateľa. V Emailovom potvrdení vám bol zaslaný orientačný termín dodania 04.04.2024. Bohužiaľ tento termín sme presiahli a tovar dodali až 09.04.2024. Ospravedlňujeme sa vám.

Tomáš, za tím Zváračky-obchod

Tovar nebol doručeny.

Ďakujeme vám za vašu recenziu.
    Veľmi nás mrzia komplikácie.
    Vzhľadom na veľkonočné sviatky, kedy sme mali zatvorené, sme Vašu objednávku odoslali do 3 pracovných dní.
    Ďakujeme

Marcela, za tím Zváračky-obchod

• En ole saanut seurantaa tilaukselle. En tiedä missä on tällä hetkellä??
    Vaikea arvostella, kun ei saapunut vieläkään. Piti tulla 26.3.

Ďakujeme vám za vašu recenziu.
    Bohužiaľ, tovar zasielame len na Slovensko.
    Je nám to veľmi ľúto.

• Dlhé vybavenie objednavky
    • Nepodvrdenie prijatia platby

Keď nemajú tovar skladom a objednávajú ho aby vám ho mohli predať tak načo ho ponúkajú. Viac tu neobjednam

Ďakujeme vám za vašu recenziu.
    Veľmi nás mrzia komplikácie. Vami objednaný tovar sme nemali na sklade, museli sme tovar doobjednať od dodávateľa, bohužiaľ dodávateľ má meškanie v dodávke.
    Je nám to veľmi ľúto.

• Rýchle vybavenie, dodanie

Dovar došiel nekompletné

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Skladové položky sa snažíme odosielať tak, aby bolo u zákazníka čo najskôr.
    V prípade, že zásielka nie je kompletná, kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie

S prianím príjemného dňa.
    Marcela, za tím Zváračky-obchod

• Nie je čo hodnotiť ,tovar zatiaľ neprišiel .

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie s vašou objednávkou. Tovar, ktorý ste si objednali, sme však nemali na sklade. Dodávateľ nám bohužiaľ oznámil, že momentálne nie je na sklade, kolega Vás informoval o termíne dodania a ponúkol Vám možnú dostupnú náhradu. Ktorú sme vám okamžite zaslali.
    Ďakujeme.

Prajem vám pekný deň.
    Marcela, za tím Zváračky-obchod

Reklamuju a predávajú také veci ktoré vôbec nemajú na sklade a ani nevedia či vôbec existujú,po pár týždňoch sa chceš informovať o objednávke a vtedy sa začne vyhľadávanie po výrobcoch či to ešte vyrábajú.

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

ospravedlňujeme sa za komplikácie s vašou objednávkou. Pri Vami objednanom tovare je však dostupnosť tovaru uvedená ako Na vyžiadanie, čo znamená, že tovar momentálne nie je na sklade a musíme overiť aktuálny dátum naskladnenia. Potvrdenie o dostupnosti vám tiež prišlo na e-mail hneď po objednaní tovaru.
    môj kolega vás o dátume naskladnenia informoval telefonicky a e-mailom nasledujúci pracovný deň.

Ďakujeme.
    Prajeme vám pekný deň.
    Marcela, v mene tímu Welding-Shop

• dva krát som objednal na cas sob nedostal

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Mrzí nás že ste s našim obchodom nebol spokojný.
    Preverovali sme vašu objednávku. Tovar ktorý ste si objednal bohužiaľ nebol skladom ale s dostupnosťou SKLADOM u dodavatele a museli sme ho u nášho dodávateľa doobjednať. Kolegyňa Vás ohľadom dostupnosti produktu a predpokladanom termíne expedície informovala. Bohužiaľ nie sme výrobcovia, ale iba predajcovia a sme teda závislí na informáciách od dodávateľa.
    Objednávka bola na Vašu žiadosť stornovaná.

Ďakujem.
    Marcela , za tím Zváračky-obchod

obchod až po zaplateni mi oznámil že objednaný tovar mi doručia do 30.01.2024.

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Ospravedlňujeme sa za oneskorenie pri dodaní tovaru. Bohužiaľ je to zahraničný dodávateľ, u ktorého dodanie trvá trochu dlhšiu dobu. Aktuálne bol tovar doskladnený a expedovaný smerom k vám.

S prianím krásneho dňa.

• Nekomikuju o objednávke

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Akonáhle som doskladnili, hneď som odosielali.

S prianím krásneho dňa.

• Tovar ide 36 dní!!!!

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Mrzí nás že ste s našim obchodom nebol spokojný. Preverovala som vašu objednávku. dostupnosť objednaného tovaru bola na vyžiadanie , takže sme museli tovar doobjednať od dodávateľa, ktorý tiež nemal tovar na sklade. Kolega vás emailovo informoval o dátume dodania.

• 2€ si obchod vypýta za dobierku a ďalšie 4 za dopravu krabičky cca 20x20 cm
    • Dodacia lehota

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Mrzí nás že ste s našim obchodom nebol spokojný.
    Ceny prepravy bohužiaľ nestanovujeme sami, ale závisia od prepravných spoločností.
    Tovar ste si objednali 27.11. a 28.11. sme Vám tovar odoslali a v potvrdení u prepravcu vidím, že Vaša zásielka bola pripravená na výdajnom mieste 29.11.2023 od 13.00 hod.
    Ďakujem.

S prianím príjemného dňa.
    Marcela, za tím Zváračky-obchod

Objednal som si ešte raz, tovar neprišiel. Po dvoh skúsenotiah s objednávkami som sklamaný.

• Objednavka dlho trva
    • Skor pride dotaznik spokojnosti ako tovar

• neprislo to co som objednal

Reakcia obchodu Zvaracky-Obchod.sk

Ďakujeme za vaše hodnotenie.
    Preverovala som vašu objednávku v systéme, a vidím že u dopravcu zásielka nebola doručená z dôvodov vami zadaných nepresných údajov.

Marcela, za tím Zváračky-obchod

• Co mam hodnotit ked tovar za tyzden este nemam?? Hlavne dotaznik treba poslat!!! Nie tovar ze???

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Vašu objednávku sme do systému prijali 23.9 a emailom sme posilnili hneď povezenie, kde je predbežný termín doručenia 4.10.
    Vám sme zásielku odosielali o 3.10.
    Všetko teda prebehlo v poriadku, ako ste bol informovaný.
    Bohužiaľ dotazník posiela Heuréka, nezáväzne, či sme odoslali tovar.

S prianím pekného dňa

Odosielanie 5dní od objednania, neskutočná rýchlosť

Dobrý deň ,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Vašu objednávku sme do systému prijali 15.9 a emailom sme posilnili hneď povezenie, kde je predbežný termín doručenia 21.9.
    Vám sme zásielku odosielali o 20.9.
    Všetko teda prebehlo v poriadku, ako ste bol informovaný.

S prianím pekného dňa