• Pekná ponuka v rôznych cenových reláciách.
    • Výhodné ceny vo výpredaji posledných kusov.
    • Veľmi dobrá komunikácia, ochotní pracovníci v online chate, odpovedali na každú otázku záujemcu o tovar, boli jasní, presní, konkrétni. Vedeli poradiť.
    • Rýchle dodanie tovaru, do niekoľkých dní. Telefonicky oznámili a oceňujem aj, že tovar doručili v popoludňajších hodinách.

• Rýchlosť dodávky.

Promptne jednanie, ochota a rýchle dodanie.

• perfektná komunikácia, rýchle spracovanie objednávky, rýchle a bezproblémové dodanie
    • Som 100% spokojná

• Veľmi rýchle dodanie tovaru, výborná komunikácia s dodávateľom, empatický kuriér.

Zatiaľ nič, budem objednávať už tretí krát.

Dobrý deň Lenka.
    To je skvelé, že ste bola spokojná s našimi službami! Ďakujeme za vašu dôveru a vernosť. :)

Dobrý deň Ján.
    Ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu ;-)

Za Žltú Halu Radko

• rýchle dodanie, perfektná komunikácia

Dobrý deň Lenka.
    Ďakujeme vám za recenziu, sme veľmi radi, že ste boli spokojní. Vaša spätná väzba je pre nás veľkým povzbudením a motivovala nás k ďalšiemu úsiliu.

Za Žltú Halu Radko

• Veľmi rýchle dodanie. Príjemné a milé jednanie s pracovníkom v podniku, ale aj so šoférom, ktorý tovar priviezol.

Dobrý deň Ivona.
    Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlym dodaním. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami!

Za Žltú Halu Radko

• Rychle dodanie,vyborna komunikacia s obchodom.

Odporucam

• Rychlost