Spokojnost

• Promptná komunikácia.

Dobrý deň Terézia.
    Ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu ;-)

Za Žltú Halu Radko

• Veľmi ochotní predávajúci, výborné nám poradili, dodaný tovar je kvalitný, odporúčam každému

Dobrý deň Ivana,
    ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas podeliť sa o svoje skúsenosti s nami a ostatnými zákazníkmi. Veľmi nás teší, že ste boli spokojní s kvalitou nášho tovaru a s úrovňou našich služieb.
    Vaša spokojnosť a odporúčanie sú pre nás veľkou motiváciou.

• Spokojný nadmieru

Dobrý deň Silvia,
    ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu :-)

Za Žltú Halu Radko

Postel bola zhotovená na objednávku vo farebnom prevedení ako som si vybrala,dĺžka postele super, dokonca bola zhotovená v predstihu oproti deklarovanému termínu, dovoz a montáž za príplatok,ale veľmi šikovný dopravca,všetko vybavil bez problémov. Vďaka.

Milá Valéria,
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas podeliť sa o svoje skúsenosti s našou firmou. Sme nesmierne radi, že postel vyrobená na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek spĺňa Vaše očakávania. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom len to najlepšie a to vrátane prispôsobenia produktov ich individuálnym potrebám.

Ešte raz ďakujeme za Vašu podporu a dôveru v naše produkty a služby. Dúfame, že sa na nás budete môcť obrátiť aj v budúcnosti, keď budete potrebovať kvalitný nábytok, ktorý presne vyhovuje Vašim potrebám.

• flexibilný zákaznícky servis
    • rýchle dodanie (3 týždne namiesto avizovaných 6-12 týždňov)

Dobrý deň Veronika,
    ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s flexibilitou nášho zákazníckeho servisu. Táto spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb.

Tešíme sa na Vaše budúce objednávky.

Za Žltú Halu Radko

Spokojnosť, komunikácia profesionálna, na všetko mi bolo promptne odpovedané.

Milá Iveta,
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu :)

Za Žltú Halu Radko

Chystám sa zrušiť objednávku, nakoľko túto istú sedačku predávajú aj so 4 vankúšmi a lacnejšie, vaša odpoveď, že vankúše nedodávate a ani sa nedajú priobjednat, ma šokovala.... Komunikoval som na stránke vašej cez chat... Ak nedostanemmponuku aj s vankúšmi , zruším objednávku! Predajca Vrakúň. Aj Dunajská Streda...ponúkajú...aj iný...

Dobrý deň Jozef,
    ďakujeme za Vašu správu a upozornenie na tento problém. Chceme sa úprimne ospravedlniť za nesprávne informácie, ktoré Vám boli poskytnuté našou prodavačkou. Došlo k omylu z našej strany, za čo sa veľmi ospravedlňujeme. Vankúše sú skutočne súčasťou sedačky Solero.

Za Žltú Halu Radko

Tovar bol dodany rychlo, neposkodeny a v dohodnutej kvalite. Islo o prvy nakup no urcite nie posledný.

Dobrý deň Slávka,
    ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania aj s kvalitou tovaru. Teší nás, že ste si vybrali našu firmu pre Váš prvý nákup a dúfame, že to nebude posledný.
    Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Za Žltú Halu Radko

Výhodná cena, rýchle doručenie , rýchlejšie ako som očakávala.. Výborná komunikácia

Dobrý deň Katarína,
    veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu :)

Za Žltú Halu Radko

• Dovoz zdarma je chytrý obchodný ťah. Reálne je doprava zahrnutá v režijných nákladoch firmy. podstatná časť v položke madlá - ručky. Pri konfigurácii objednávky je ich objednanie povinné a to aj v prípade ak ich nechcete.
    • Platba prebehne v hotovosti pri dodaní - tj. žiadna záloha, alebo platba vopred.

Skrinky mi dodali 9. februára a dodnes nemám madlá. Vraj nie sú skladom a budú dodané až im prídu na sklad. Objednávku potvrdili 8. januára a do 26. februára madlá nemám.

• Pekná ponuka v rôznych cenových reláciách.
    • Výhodné ceny vo výpredaji posledných kusov.
    • Veľmi dobrá komunikácia, ochotní pracovníci v online chate, odpovedali na každú otázku záujemcu o tovar, boli jasní, presní, konkrétni. Vedeli poradiť.
    • Rýchle dodanie tovaru, do niekoľkých dní. Telefonicky oznámili a oceňujem aj, že tovar doručili v popoludňajších hodinách.

• Rýchlosť dodávky.

Promptne jednanie, ochota a rýchle dodanie.

• perfektná komunikácia, rýchle spracovanie objednávky, rýchle a bezproblémové dodanie
    • Som 100% spokojná

Veľmi ústretový personál, milí a rýchle vybavenie. Veľká spokojnosťá

Dobrý deň Lýdia.
    Ďakujeme za pochvalu! :)
    Teší nás, že ste bola spokojná s naším personálom a službami. Budeme sa tešiť na ďalšiu príležitosť vám pomôcť.

Za Žltú Halu Radko

. Este neviem vijadrit prvi krat objednavam zatial dobre

Dobrý deň Ferdinánd.
    Ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu na Váš prvý nákup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Za Žltú Halu Radko

• Veľmi rýchle dodanie tovaru, výborná komunikácia s dodávateľom, empatický kuriér.

Zatiaľ nič, budem objednávať už tretí krát.

Dobrý deň Lenka.
    To je skvelé, že ste bola spokojná s našimi službami! Ďakujeme za vašu dôveru a vernosť. :)

Dobrý deň Ján.
    Ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu ;-)

Za Žltú Halu Radko

Hodnotiť príliš skoro.Tovar zatiaľ ešte nedorazil

Dobrý deň Dana.
    Ďakujeme za vašu recenziu! Niekedy môže dotazník prísť pred dodaním objednaného tovaru. Však odpovedať naň ihneď nie je nevyhnutné ;) Postačí, ak tak urobíte po doručení zásielky. Ak máte záujem, môžete dotazník vyplniť znovu aj po doručení tovaru. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie :)

• Výborná komunikácia, skoré dodanie

Výborná cena,kvalita tovaru,profesionálne správanie obchodu a prepravy.Vrele doporučujem každému zákazníkovi tento obchod.

Dobrý deň Renáta.
    Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaša spokojnosť je pre nás veľkou poctou. Teší nás, že ste bola spokojná s našou komunikáciou, dodaním a kvalitou tovaru.