Hodnotiť príliš skoro.Tovar zatiaľ ešte nedorazil

Dobrý deň Dana.
    Ďakujeme za vašu recenziu! Niekedy môže dotazník prísť pred dodaním objednaného tovaru. Však odpovedať naň ihneď nie je nevyhnutné ;) Postačí, ak tak urobíte po doručení zásielky. Ak máte záujem, môžete dotazník vyplniť znovu aj po doručení tovaru. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie :)

• Výborná komunikácia, skoré dodanie

Výborná cena,kvalita tovaru,profesionálne správanie obchodu a prepravy.Vrele doporučujem každému zákazníkovi tento obchod.

Dobrý deň Renáta.
    Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu! Vaša spokojnosť je pre nás veľkou poctou. Teší nás, že ste bola spokojná s našou komunikáciou, dodaním a kvalitou tovaru.

• Veľmi spokojna

Dobrý deň Marta.
    Ďakujeme vám za vašu recenziu! Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa, že sme vám mohli poskytnúť pozitívny zážitok.

Prajeme vám príjemný deň a ešte raz ďakujeme!

Za Žltú Halu Radko

• rýchle dodanie, perfektná komunikácia

Dobrý deň Lenka.
    Ďakujeme vám za recenziu, sme veľmi radi, že ste boli spokojní. Vaša spätná väzba je pre nás veľkým povzbudením a motivovala nás k ďalšiemu úsiliu.

Za Žltú Halu Radko

7 krabíc v ktorých sa komoda nachádza som ešte neotvorila, tak len dúfam že je v nich všetko, ak to bude OK, tak si u vás objednám aj rohovú sedačku.
    Ďakujem

Dobrý deň Mária,
    ďakujeme vám za vašu recenziu! Rozumieme vašej starostlivosti ohľadom obsahu krabíc s komodou. Veríme, že všetko bude v poriadku, no ak by ste mali akékoľvek obavy alebo otázky po otvorení krabíc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Teší nás, že uvažujete o objednaní ďalšieho produktu, konkrétne rohovej sedačky. Ak sa rozhodnete pokračovať v nákupe, budeme radi, že vám môžeme opäť pomôcť. Ak budete mať ďalšie požiadavky alebo otázky, dajte nám vedieť. Ďakujeme za váš záujem a prajeme vám príjemný deň!

Urcite každému odporúčam.

Dobrý deň Vladimira.
    Ďakujeme vám za vašu pozitívnu recenziu!
    Sme veľmi radi, že ste s našimi službami bola spokojná :)

Za Žltú Halu Radko

Ďakujem. Dodanie skôr ako bolo avizované. Tovar v poriadku a po jeho dodaní uvažujem o kúpe ešte jedného, len si počkám na akciu . Ak bude taká možnosť a boli by ste ochotní informovať ma ak bude tento istý gauč za cenu ako bola teraz, bola by som vám vďačná. V roku 2024 vám želáme veľa úspechov, pohody a spokojnosti. Ešte raz vďaka. Mária Horváthová

Milá pani Horváthová,

Ďakujeme vám za vašu milú recenziu a pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s tovarom spokojná. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.
    Vaša myšlienka kúpy ďalšej pohovky nás teší a chceme vám oznámiť, že výrobca prechádza na nové modely, ale pokúsime sa zabezpečiť možnosť vyrobenia pohovky pre vás. Ak budeme schopní ponúknuť tento gauč, navyše za rovnakú cenu ako teraz, určite vás budeme informovať.

V roku 2024 vám prajeme veľa úspechov, pohody a spokojnosti. Ešte raz ďakujeme za vašu dôveru a prajeme vám krásny deň :)

Za Žltú Halu Radko

Spokojnosť komunikácia cez telefón a ak výnos domov :) rýchle dodanie

Dobrý deň Martina.
    Ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu :-)

Za Žltú Halu Radko

Tovar prišiel v poriadku. Váš pracovník bol veľmi milý a ochotný. Kreslo je krásne. Som spokojná. Ďakujem.

Dobrý deň Elena,
    veľmi ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Teší nás, že ste spokojní s krásnym kreslom. Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a ak budete mať v budúcnosti nejaké ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Prajeme Vám veľa pohodlia s novým kreslom a ešte raz ďakujeme za Vašu spokojnosť.

Za Žltú Halu Radko

Spokojniost s tovarom aj s komunikaciou.

Dobrý deň Hana,
    ďakujeme Vám za kladnú spätnú väzbu. :-)

Za Žltú Halu Radko

Od začiatku nákupu na stránke Žltá hala veľká spokojnosť. O objednávke som bola informovaná( doba dodania, stav objednávky). Dopravca mi volal pred tým ako mal byť tovar doručený a dohodol čas doručenia. Veľké plus je že tovar bol doručený oveľa skôr ako bolo na stránke( o 3 týždne) a musíme pochváliť dopravcu. Už veľmi dávno som sa nestretla s takýmto dopravcom( milý, ochotný, usmiaty) . Super obchod skvela komunikácia, perfektný dopravca a pekný nábytok za prijateľnú cenu. Určite sme u Vás nenakupovali posledný krát.

Dobrý deň Alexandra.
    Ďakujeme za vašu skvelú spätnú väzbu! Veľmi nás teší, že ste boli s nákupom na stránke Žltá hala tak spokojní. Veríme, že sa k nám vrátite aj v budúcnosti. Ešte raz ďakujeme za vašu priazeň!

Za Žltú Halu Radek

spoľahlivý

Reakcia obchodu Žltá Hala

Ďakujeme vam za vašu recenziu Zolo ;)

Za Žltú Halu Radek

Spoľahliví, ústretoví, komunikujú so zákazníkom,
    doprava domov na adresu, pán šofér mi zásielku schoval do dvora a poslal aj foto ako ju uložil, som úplne spokojná , uvádzajú dodaciu dobu, ale pri dvoch objednávkach bola omnoho kratšia ako bola uvedená, objednala som ďalší nábytok.

Dobrý deň Dana.
    Ďakujeme za vašu úžasnú recenziu! Veľmi si ceníme vašu dôveru. Sme radi, že doprava prebehla hladko. Ďakujeme za váš opätovný výber nášho nábytku. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami!

Zatial som tovar nedostal

Dobrý deň Milos,
    dotazník je po určitej dobe od vytvorenia objednávky generovaný automaticky. U tovaru, ktorý nie je skladom, ale na objednávku, je doba dodania dlhšia. Nie je potreba ihneď po obdržaní dotazníka reagovať, stačí dotazník vyplniť, až vám bude komoda doručená. Ďakujeme Vám za recenziu.

Za Žltú Halu Radko

• Veľmi rýchle dodanie. Príjemné a milé jednanie s pracovníkom v podniku, ale aj so šoférom, ktorý tovar priviezol.

Dobrý deň Ivona.
    Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Teší nás, že ste boli spokojní s rýchlym dodaním. Ďakujeme za vašu podporu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami!

Za Žltú Halu Radko

• V prípade problému, rýchla komunikácia a riešenie.

Nemohli sme zistiť číslo účtu, ani na stránke, ani v súhrne objednávky, ani v potvrdení objednávky. Na vypýtanie, okamžite odpoveď s číslom účtu.

Dobrý deň Daniela,
    ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Sme radi, že sme vám mohli okamžite poskytnúť požadované číslo účtu.
    Vaša poznámka nás inšpirovala k vylepšeniu procesu a pridaniu QR kódu do potvrzovacieho mailu, aby bol prístup k informáciám pre platbu ešte jednoduchší. :)
    Naše úsilie je zlepšovať naše služby a vaša spätná väzba nám v tom pomáha. Ďakujeme za vašu dôveru a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

Za Žltú Halu Radko

• Dotazník došiel skôr ako tovar takže nemám čo hodnotiť. Dúfam že budem spokojná.

Reklamujem kreslo s pohonom. Hrdzavé, poškriabané a zaprášené.
    Bez návodu.
    Rábek

• Rychle dodanie,vyborna komunikacia s obchodom.

Odporucam

• Dlhá doba dodania