ked som objednaval tovar,mali ho na sklade,no na druhy den mi volali,ze tovar uz nie, ..Venosan gel,takze zbytocna strata mojho casu,aj ich

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

asi došlo k omylu, ale produkt Venosan gel nie je z našej ponuky a nebol od nás objednaný. Tento produkt ste si pravdepodobne objednali z iného e-shopu. Zásielka, ktorá bola objednaná z nášho e-shopu, Vám bola doručená dňa 9.4.2024. Dúfame, že ste s produktami spokojný.

• Obchod nekomunikuje

Objednávka neprišla ani po 7 dňoch
    Obchod neodpovedá na maily

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

kolegyňa Vás už kontaktovala, Vaša zásielka od nás ihneď odišla a je už od 10.8. uložená na pošte, mrzí nás, že kvôli chybe pošty máte zlý dojem z nákupu u nás. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Ďakujeme za Váš nákup!
    Team Zlekarne.sk

Tovar som urgoval aj napriek tomu mi doteraz nebol doručený.

Dobý deň,

táto situácia nás veľmi mrzí, žiaľ chyba bola na strane kuriérskej spoločnosti. Veríme, že s dodatočným doručením Vašej zásielky spolu s darčekom ste boli nakoniec plne spokojný.

Pekný deň praje team zlekarne.sk

• tovar som objednala pred týždnom,mal prísľ do dvoch dní a doteraz nedošiel.neda sa tam ani dovolať,ani žiadna komunikácia od nich.

Dobý deň,

táto situácia nás veľmi mrzí, žiaľ sa Vám kuriér nevedel 2x dovolať a nedokázal Vám zásielku doručiť. Tak sme radi, že aj keď oneskorene, ale predsa sa Váš balíček podarilo doručiť a veríme, že s našimi produktami ste spokojná.

Pekný deň praje team zlekarne.sk

• Poškodený pokrivený a tým nefunkčný plechový čajnik s čajom tarlton !

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

asi došlo k omylu, túto zásielku Vám musel posielať niekto iný, od nás ste mali objednané výživové doplnky, verím, že naša zásielka prišla v poriadku a ste spokojný.

• Zadna odpoved na email
    • Balicek vubec nedorazil

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

mrzí nás, že ešte svoj balíček nemáte, máte ho uložený na pošte a som rada, že som Vám s podacím číslom pomohla :)

Pekný deň

• Iní tovar ste poslali než som objednala neboli lieky len 2 krémy

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

veľmi nás to mrzí, žiaľ zlyhal ľudský faktor, ale sme radi, že sa to vyriešilo k vašej spokojnosti a ako ospravedlnenie sme Vám pribalili darčeky. Dúfame, že Vás potešia.

• sortiment produktov

Produkty som si objednal cez víkend, očakával som dodanie v priebehu budúceho týždňa, no neprichádzali. Mohol som sa síce ozvať skôr, no nechcel som sa unáhliť. Nasledujúci týždeň mi to nedalo a obchod som kontaktoval. Chyba nastala na ich strane pri zadávaní tel. kontaktu dopravcovi (pošta), ktorý ma následne nemohol informovať o možnosti prevzatia na pošte. (balík na poštu). To, že by sa stala jedna chybička, to by som ešte zobral, ale po otvorení balíka sa našla ďalšia. Pri objednávke som si mal zvoliť darček. Vybral som si Imunit 5PreveMax 30 tbl., no dostal som len 10 tbl. balenie.

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

veľmi nás to mrzí, žiaľ pri Vašej objednávke došlo hneď ku dvom chybám, ale sme veľmi radi, že ste sa ozvali a vedeli sme situáciu k Vašej spokojnosti vyriešiť čo najrýchlejšie. Dúfam, že aj dodatočné darčeky Vás potešili a aspoň trošku vylepšili Váš dojem z nákupu u nás.

tím zlekarne.sk

• Nedoriešená ku dnešnému dňu reklamácia, nezodpovedný dopravca. Nikdy viac. Neobťažujte!

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

uvedená situácia nás veľmi mrzí, najviac to, že nastal problém, ktorý nevieme ovplyvniť a to komunikácia medzi kurierom a zákazníkom. Avšak aj v práci kuriéra sú úskalia ako práca s hotovosťou a žiaľ sa niekedy stane, že kuriér nevie vydať hrubé peniaze ako by sme si všetci priali. Napriek tomu sme radi, že problémy s kurierskou spoločnosťou evidujeme v absolútne minimálnom množstve. Vaša objednávka doručená bola a Vami aj vyplatená, tak dúfame, že ste boli spokojná aspoň s našimi produktami.
    Naša spoločnosť vyrába a predáva kvalitné a overené produkty a tento konflikt sme nevedeli ovplyvniť, dúfame, že na nás nezanevriete len kvôli kurierovi.

tím zlekarne.sk

Pred 10 dňami som objednala tovar, ešte ne dorazil. Na tel. kontakt na stránke sa nedá dovolať. Je to vubec reálny internetový obchod?

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, ale ako sme si už v telefonáte vysvetlili, žiaľ Vám neprešla platba a to bol dôvod nespracovania Vašej objednávky, ktorá tým pádom k nám ani nedorazila. Zároveň sme mali na stránke oznam, že čerpáme dovolenku a to bol dôvod, prečo ste sa nám nevedeli dovolať. Sme radi, že nakoniec sa všetko vysvetlilo.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
    S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

Tovar mi bol doručený nekompletný takže som ho musela vrátiť .Už je to týždeň a ešte mi neprišiel aj keď sľubovali ,že pošlú.

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

mrzí nás, že od nás odišla nekompletná objednávka, o čom sme Vás vopred informovali, s kolegyňou ste sa dohodli, aby ste zásielku nepreberali a hneď v piatok 17.12.2021 Vám bola odoslaná kompletná objednávka, avšak nestihla prísť, kým ste napísali hodnotenie. Omyly sa nám nestávajú často, o to nás to viac mrzí. Dúfame, že pri ďalšom nákupe u nás bude už spokojná na 100%.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme.
    S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• za objednávku nad 100 som mal dostat aj jeden produkt gratis. A ako som očakával, žiaden v baliku nebol, hoci bol uvedeny vo fakture aj v objednavke

objednany tovar dodany, tovar co mal byt ako bonus vzhladom k celkov slusne sume ( nas 100 eur) dodany nebol. Takze to bola moja
    Posledna objednavka z tohto e shopu

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, zabudli sme vám pribaliť darček, ktorý ste si vybrali. Nebolo to úmyselne, darčeky posielame všetkým zákazníkom, tak ako si ich vyberú k nákupu. Toto sa stalo výnimočne. Už sme vám písali aj e-mail a túto skutočnosť napravili. Veríme, že budete spokojný a nezanevriete na náš e-shop. S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

• nekompletny tovar

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň. Tak už sme sa telefonicky skontaktovali a myslím, že sme si to vysvetlili. Problém nastal zrejme vo výrobe pri nabalení náplastí do krabičky, kde bolo nabalené v každom balení o 1 plát náplastí menej. Ďakujeme za reakciu, pretože inak by sme nezistili, že v baleniach niečo chýba, upozorníme výrobcu. V najbližších dňoch môžete od nás očakávať teda ešte jeden balíček, kde vám posielame kompenzáciu za vzniknuté nepríjemnosti. Dúfame, že budete s produktami spokojný. S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

Doručený mi bol iný tovar ako som si objednala. Pochopila by som keby mi nedoručili tovar, ktorý som si objednala, keď ho nemajú na sklade, ale to, že mi pošlu v tej hodnote iný mne nepotrebný tovar na vyhodenie, to sa nedá ospravedlniť. Za ďalšie - tovar mi mal byť doručený kuriérom, ale v skutočnosti som si musela ísť pre tovar na poštu! kde bol nekonečný rad ľudí.

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ale už sme spolu telefonicky hovorili a napravili to. Takéto situácie sú výnimočné a nemali by sa stávať. Došlo k zámene jedného produktu z vašej objednávky našou chybou, produkt sme vám ale neskôr po vašej reakcii doručili aj s darčekom. Rovnako sa ospravedlňujeme aj za chybu spôsobu doručenia. Veríme, že ale nakoniec bola na vašej strane spokojnosť a nezanevriete na náš e-shop, to by nám bolo ľúto, lebo toto sa nám nestáva a určite to nebolo úmyselne. S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

Doteraz som nedostal tovar.Budem musieť zrušiť objednavky a zhanať inde tovar.

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Za vzniknuté problémy sa Vám veľmi ospravedlňujeme, tak ako sme Vám už aj telefonicky povedali. Problém nastal kvôli veľkému záujmu o produkt, ktorý sme už nemali skladom a čakali sme na doskladnenie. Pri danom produkte momentálne robíme dovýrobu, aby sme mohli uspokojiť všetkých čakajúcich zákazníkov na tento produkt. Veríme, že nedorozumenie sa vysvetlilo.
    Produkt Vám bol odoslaný ešte 9.9.2020, žiaľ, vďaka Vašej reakcii, sme zistili, že kuriér spravil chybu a balík Vám bude doručovaný v najbližších dňoch, ešte raz sa ospravedlňujeme.