• Spoĺahlivý

Ja som bola veľmi spokojná, dobrá cena, rýchle dodanie, k objednávke bol pridaný darček, super, môžem len odporučiť

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu a ocenenie našej snahy, Vaša spokojnosť nás veľmi teší :)

• Veľmi dobrá skúsenosť

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu, sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná :)

Spokojnosť s výrobkami rýchle dodanie a veľká vďaka za milé darčekové predmety

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Super, veľká spokojnosť s tovarom aj s dopravou. A k tomu veľa darčekov zadarmo. Môžem iba vrelo odporúčať.

DOBRE

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, Vaša spokojnosť nás veľmi teší :)

Rýchle doručenie aj so vzorkami ako darček. Ďakujem

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

ked som objednaval tovar,mali ho na sklade,no na druhy den mi volali,ze tovar uz nie, ..Venosan gel,takze zbytocna strata mojho casu,aj ich

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

asi došlo k omylu, ale produkt Venosan gel nie je z našej ponuky a nebol od nás objednaný. Tento produkt ste si pravdepodobne objednali z iného e-shopu. Zásielka, ktorá bola objednaná z nášho e-shopu, Vám bola doručená dňa 9.4.2024. Dúfame, že ste s produktami spokojný.
    S pozdravom tím ZLEKARNE.SK

Rýchle vybavenie,super

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu, Vaša spokojnosť nás veľmi teší :)

Som max spokojná dodanie rýchle a navyše darčeky ktoré človeka veľmi potešia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ odporúčam

Promtne vybavené

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

• Som milo prekvapená lebo tam boli pribalené aj darčeky, dokonca viac druhov

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Rýchle doručenie, veľký výber produktov, super ceny

Veľká spokojnosť DOPORUČUJEM

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu recenziu, Vaša spokojnosť nás veľmi teší :)

Som veľmi spokojná s rýchlosťou dodania , s objednávkou a hlavne darčeky veľmi potešili. Super.

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie, Vaša spokojnosť nás veľmi teší :)

Rýchly a spo1ahlivý, prjemne ma prekvapil darčekmi.

• Pekný pristup

Reakcia obchodu Zlekarne.sk

• rýchlosť vybavenia objednávky + darček