• slaba komunikacia
    • neochota riesit vymenu tovaru, dokonca aj za drahsi produkt

dobre ceny, ale zial zdlhava komunikacia, neochota v pripade ak nieco nie je v poriadku a zakaznik chce robit nejake zmeny.

Jeden kus naparovaca bol pokazeny,poslala som reklamaciu a ani sa mi doteraz neozvali.

Na objednavku čakám druhý týždeň...na mail mi nijto neodpísal!

Po tyzdni mi prisiel email aby som ohodnotil nakup.
    Zial ani takmer po 2 tyzdnoch, po urgencii, stale nemam zovar ani neviem v akom je to stave. Pri objednavke bol tovar skladom (vraj).
    Zavadzanie.

• žiadna
    • obchod vôbec nedoporučujem, za tovar som uhradila 12.7., dodnes nemám žiadne info ohľadom doručenia tovaru, na stránke nemajú uvedený žiadny tel.kontakt, len že ohľadom objednávky je potrebné písať e-mailom, na e-mail nereagujú (už som ich poslala asi 5x), asi to bude potrebné posunúť na SOI na presetrenie, ak príjmajú platby a tovar nedodávajú

vôbec nedoporučujem

• Strašná komunikácia
    • Tovar mi po 11 dňoch neprišiel a ani ne dúfam ze pride

Tovar mi nedorazil, nedokážem sa s nimi s komunikovať, úplne ignorujú moje emaily. Zaplatil som za tovar predom a po emaily o tom za moju platbu prijali som od nich absolútne nič iné nedostal.

• Zla komunikacia, po 10 dnoch poslu mail, že objednavku rušia.

Nikdy viac

• Momentálne žiadna
    • Dobrý deň objednal som si tovar minulý týždeň a nemám stále nič. Nedostal som ani môj objednaný tovar a písal som tam už asi 6 krát a nedostal som žiadnu odpoveď , a peniaze som poslal na účet tak neviem načo sa čaká.
    • Veľmi zlá komunikácia

Nedoručili tovar pričom bol zaplatený. Žiadne odpoveďe na moje správy. Dúfam že mi odpišete aspoň tú. Ďakujem

• 0
    • Všetko

Uplynulo 9 dní, žiaden tovar, žiadne info, žiadna komunikácia. Úžasný omyl...

• Objednavka 12.07.2022 dnesje 20. 07.22 a nic ani sa neozvali toar nedošiel
    Ani neviem či vôbec dojde

• Info o stavu objednavky mailom

• Rýchle dorucenie
    • Super cena

Bezproblemove dorucenie objednaneho tovaru.

• Cena za kus

Objednal som TV Samsung QE50Q67A, dorazil QE50Q60A
    Od objednania po dorucenie uplynulo 7 dni

zatial žiadna sprava od nich

• výborné ceny
    • komunikácia
    • dlhšia doba dodania ale v rámci lehoty 5 dní

celková spokojnosť

• Luxus cena

• Vadný dodaný kus
    • Neschopnosť predajcu komunikovať o reklamácii
    • Hneď ako som im napísal že chcem vrátiť tovar prestali komunikovať cez mail.
    • Dlhá dodacia doba
    • Virtuálna firma ktorá nie je dôveryhodná

Objednal som si televízor tcl prišiel vadný nefunguje mu wifi modul tovar bol zaplatený tovar chcem vrátiť no žiaľ som sa od nich dočkal odpovede že si to mám riešiť so servisom ešte neuplynula doba 14 dni na vrátenie tovaru žiaľ bez odpovede nemajú tel kontakt vyvarujte sa tejto stránke. Kontaktoval som taktiež zákaznícky servis tcl kde po kontakte s technikom ma upozornil že je zavádza na matičnej doske a mám riešiť vrátenie peňazí s predajcom. Po pátraní som našiel aj telefónne číslo na odosielateľa zásielky no bez odpovede telefón nedvíha.

nedá sa dovolať, objednávka odoslaná pred týždňom a odvtedy nič.... a telefonny kontakt nikde, na mail mi nik nereaguje....

Rychlost,cena