Som veľmi spokojná, rýchle dodanie, cenovo výhodné. Určite v budúcnosti využijem k nákupu tento obchod.

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný a tešíme sa na ďalšiu objednávku.

OK

Vaše Zlaťáky

Oceňujem, že predmetnú mincu som si objednal cez mailovú stránku firmy a bola mi (z pobočky Brno) promptne doručená do predajne v Bratislave.

• Prehľadný a pestrý výber
    • Pobočka na východe
    • Starostlivosť o zákazníka

S obchodom mám dobré skúseností, sú komunikatívni a radi vyjdú v ústrety. Prehlad tovaru je pestrý a jasný, dobre sa v nom orientuje.
    Odporúčam.

• Rýchlosť dodania

Maximálna spokojnosť

Vaše Zlaťáky

• rychlost, vyhodny nakup, odborne poradenstvo, celkova spokojnost

veľmi spokojný

Vaše Zlaťáky

• možnosť spätného výkupu, možnosť sledovania ceny a dostupnosti, osobný odber v troch mestách
    • vyššie poštovné, nemožnosť platiť kartou.

• Široký sortiment tovaru
    • Neviem

• Prehladna web stranka
    • Bezplatne dorucenie
    • Vyssi priplatok nad spotovu cenu (premium) a velky spread, pri investicnom striebre neakceptovatelny

Vážený zákazník,
    veľmi pekne ďakujeme za Vaše odporúčanie. Sme veľmi radi, že ste bol s nákupom v našej spoločnosti spokojný. Bohužiaľ investičné strieborné produkty sú zaťažené 20 % DPH, čo spôsobuje z veľkej časti spomínaný rozdiel medzi predajnou a výkupnou cenou.

Všetko super.

Ako vždy OK

• Velmi dobre

• Som spokojná

Vaše Zlaťáky

Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikácii. Veľká spokojnosť z mojej strany.

• rýchle doručenie
    • zaujímavý výber produktov

Vaše Zlaťáky

Za objednavkou cakam uz skoro mesiac a stale nic .večer som to objednal a hned na druhy den doobedu som chcel objednavku stornovat nuz uz sa nedalo . A komunikacia nulova.Neodporucam.

Vážený zákazník,
    ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania, ale nakoľko sa jednalo o väčší počet mincí, museli sme ich objednať u nášho dodávateľa. Bohužiaľ dodaciu dobu nevieme urýchliť, ale o tejto skutočnosti sme Vás informovali e-mailom a 2x v telefonickom rozhovore, takže s Vašim tvrdením o nulovej komunikácii nemôžeme súhlasiť. V každom prípade bude Vaša objednávka kompletná a expedovaná v priebehu najbližších pár dní.

• Možnosť osobného odberu
    • Rýchle vybavenie objednavky

Vaše Zlaťáky

Doveruhodny obchod,dlhodobo nakupujem a vždy som bol spokojný,teraz som objednal tovar ako darček so všetkým mi vyhoveli,môžem odporúčať a rýchla a jasná komunikácia,flexibilita , spoľahlivosť

• rýchle vybavenie
    • prijateľné ceny