super

• Super

• Absolutne spokojny v klude som si doma pozeral a vyberal hodinky a trafil som presne take ako som chcel. Komunikacia super. Tak ze umna 100 percent.
    • Vyhodi nakupovania su ze sa nemusim v obchode tlacit s nakupujucimi a doma si kludne sedim a vyberam.

• Rychle dorucenie, moznost sledovat stav zasielky

Maximálna spokojnosť, rýchle doručenie, poradenstvo, milá komunikácia. Odporúčam a ďakujem.

Rýchle dodanie

Kvalitný tovar a výhodné ceny

Veľká spokojnosť z mojej strany, výborná komunikácia, starostlivosť o spokojnosť zákazníka, rýchle dodanie.

Som veĺmi spokojná, produkt je super a dorazilo mi to takmer okamžite.

• Všetko super

rýchlosť, slušnosť a okrem toho neskutočná kvalita výrobku!
    ďakujem

Rýchle jednanie.

Opakovany nakup, jako vzdy vse v pořadku, hodinky jsou prekrasne. Dekujeme.

super

Ok

Tovar ktorý som si vybrala splnil nad mieru moje očakávania .

• ???

Ponúkaní sortiment nemajú, namali ani ne udú mat ! Napriek tomu majú diteraz v ponuke !

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

děkujeme za Vaši recenzi, která je pro nás velmi důležitá. Zpětně jsem opět kontroloval Vaši objednávku a hodinky Maserati nebyly v době objednání skladem, tak jak bylo uvedeno i v potvrzovacím emailu Vaší objednávky, kde byl uveden i předpokládaný termín dodání po naskladnění od našeho dodavatele.

Bohužel u dodavatele byl tento model již vyprodaný a proto jsme byli nuceni objednávku po rozhovoru s Vámi stornovat. Kontaktovali jsme Vás ihned jakmile jsme tuto informaci obdrželi.

Sortiment, který je dostupný v našem obchodě se automaticky aktualizuje dle sortimentu našich dodavatelů v pravidelných intervalech. Jakmile proběhla automatická aktualizace, hodinky které jste si objednal již nejdou v našem obchodě zakoupit.

Velice mě mrzí, komplikace s Vaší objednávkou.

Děkuji za pochopení a velice mě mrzí, že jsme Vám nemohli dodat Vaší objednávku.

Lukáš R.
    Zilkahodinky.cz

• Veľký vyber
    • Bez akýchkoľvek zbytočností
    • Hodinky sú krajšie ako na fotkách
    • Vysoký pomer cena:kvalita

Mesiace som si v Írsku nevedel zakúpiť hodinky. Pri žiadnych som si nepovedal, že “tie musím mať”. Následne som prešiel nezpočet online obchodov až som sa dostal k Žilka Hodinky. Objednal som jedny, o pár hodín ďalšie dvoje hodinky, pretože… prečo nie? Obával som sa trochu včasného doručenia, sťahujem sa z Írska do Nórska s krátkou zastávkou na Slovensku a tie dátumy dodania boli kľúčové. Obavy boli zbytočné. Nikdy som nepísal komentáre tohto typu ale Žilka Hodinky si tu trochu času z mojej strany zaslúžia. Ďakujem.

Perfektny eshop

• Promptne, flexibilný