• Maximálna spokojnosť. Objednávka za najlepšiu cenu doručená na druhý deň.

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Sme veľmi radi, že ste maximálne spokojní s našimi službami a že objednávka za najlepšiu cenu bola doručená už na druhý deň. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás!

Tím Zepa.

• Veľmi dobré ceny, rýchle doručenie
    • Žiadna

Odporúčam uvedený e-shop,

Reakcia obchodu ZEPA

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že ste spokojní s našimi cenami a rýchlym doručením. Vaše odporúčanie nás veľmi teší a je pre nás motiváciou naďalej poskytovať kvalitné služby.

Tím Zepa.

• Rýchlosť dodania a dobrá cena
    • Neviem

Serióznosť.

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu! Sme radi, že ste spokojní s rýchlosťou dodania, našimi cenami a serióznosťou našich služieb. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

• 6. deň a stále neodoslali tovar

6. deň a stále nič neodoslali. V pondelok (3. deň) som im volal pretože mi neprišiel ani e-mail o spracovaní objednávky. Pani mi povedala že e-mail mi prísť mal, no neprišiel. K situácii sa vyjadrila že majú problém so skladom, či je to pravda neviem ale doplácam ja. Sklad hodnotiť nemôžem a tak situáciu môžem zhodnotiť asi tak že už by som si od nich nič neobjednal.

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Vašu objednávku z 30.5. o 00:33 hod. sme začali spracovávať až 31.5., čo bohužiaľ prispelo k oneskoreniu. Na stránke uvádzame dostupnosť produktu 2-7 pracovných dní, čo znamená, že to nie je 6. deň, ale 4. deň.

Chceme Vás uistiť, že pracujeme na zlepšení našich procesov, aby sa podobné problémy neopakovali. Vaša objednávka je pre nás prioritou a chceme zabezpečiť, že ju obdržíte čo najskôr, no kvôli veľkému množstvu objednávok v poslednej dobe to nie vždy ide podľa predstáv. Napriek našej snahe predchádzať takýmto situáciám sa občas môžu vyskytnúť nepredvídateľné komplikácie.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti a dúfame, že nám v budúcnosti dáte ďalšiu šancu presvedčiť Vás o kvalite našich služieb.

Tím Zepa.

• Výborný prístup,doručenie za 24 hodín.

Reakcia obchodu ZEPA

Teší nás, že Vás náš prístup potešil! Urobíme všetko pre to, aby sme Vám vyhoveli. Ďakujeme za Vašu priazeň a dôveru v naše služby!

Kolektív Zepa.

• Dobrá komunikácia.

Celkom dobrá kosačka dobre kosí.

Reakcia obchodu ZEPA

Teší nás, že ste boli spokojný s našou komunikáciou a že kosačka dobre plní svoju úlohu! Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Ak by ste mali ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za vašu priazeň!

S úctou,
    Zepa

dokonale zabalené a všetko super

Reakcia obchodu ZEPA

Teší nás, že ste boli spokojný s balením a všetkým ostatným! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Ak by ste mali nejaké ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme za vašu podporu!

Zepa :)

Cena tovaru bola najlepšia pri porovnaní cez Heureku. Rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchle vybavenie objednávky, takisto rýchle doručenie tovaru, odporúčam spoluprácu

Reakcia obchodu ZEPA

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu! Teší nás, že ste spokojní s rýchlym vybavením objednávky a zároveň rýchlym doručením tovaru. Vaše odporúčanie nám veľmi cenné a sme radi, že sme mohli naplniť Vaše očakávania.

Ak by ste v budúcnosti potrebovali našu pomoc alebo mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami!

• Dobre ceny
    • Dobra komunikacia

• výborná komunikácia, rýchle dodanie, ústretovosť

• Profesionálna komunikácia , ochota .
    • nezaznamenal som

doporučujem

Objednal som si vysávač Makita a nefungoval mi. Kontaktoval som obchod a dohodli sme sa na vrátení tovaru. Hneď po doručení vysávača do obchodu mi bola vrátená celá zaplatená čiastka. Telefonická i mailová komunikácia bola veľmi rýchla a slušná. Takto to má byť. Ešte raz ďakujem.

• super, rýchlosť a bezproblémové dodanie tovaru.

dobrá komunikácia od objednávky až po dodanie tovaru. Tovar dobre zabalený, nedošlo k poškodeniu , rýchle a bezproblémové dodanie.

• objednane jeden den, na druhy den rano som mal kosacku doma
    • detaily o vyrobku boli spravne, dost podrobne
    • vernostny program

Pokial je tovar na sklade (v predajni), moze prist vystaveny z predajne o com dopredu neviete. Ked kupujem naradie pre seba, je mi to vcelku jedno. Ak by som to kupoval pre niekoho ineho, mohlo by mu to vadit.

Reakcia obchodu ZEPA

Ďakujeme Vám za vašu spätnú väzbu. Vaše pripomienky nám veľmi pomáhajú lepšie porozumieť potrebám našich zákazníkov.

Chceli by sme objasniť, že produkty označené ako "Na predajni" nie sú výstavné kusy a nie sú ani otvárané, ani vystavované v našej predajni. Toto označenie umožňuje zákazníkom z okolia osobne si pozrieť produkty pred zakúpením. Nie všetky produkty dostupné v našom e-shope sú totiž k dispozícii priamo v našej kamenej predajni.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a vaša spätná väzba nám pomáha zlepšovať naše služby. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

S úctou,
    Tím Zepa

Super

• dobry vyber tovaru
    • dobra komunikacia

• Komunikácia, rýchle dodanie, cena produktu

• V Nedelu som objednal a v Utorok som kosil