• Vyhoda,predavaju vam aj dodaju
    • Obchod informuje o kazdom postupe ci uz objednanie,odovzdanie na dopravu
    • Na stranke maju uvedene tvrdosti matracov ktore v skutocnosti neaplikuju pri vyrobe
    • Kupil som tvrdy matrac,matrac je este mäkší ako stary povodny.
    • Nespravne oznacenia tvrdosti matracov
    • Nie najkvalitnejsie matrace,aj Lidl ma lepsie...

Uplne sklamany z tvrdosti.Obchod sam o sebe informoval o kazdom procese co bolo super,vedel som kedy pride tovar,zial cakal som ze matrac bude naozaj tvrdy.

Atypické rozmery sú draahe

Obchod možno fajne...Alle nechápem prečo zavádzať o tovare keď sa aj tak na to príde. Ten matrac možno je v peknom obale ale samotný matrac o ničom obyčajný molitan len ...za tu cenu prepáčte je to príliš .Keby viem čo to je zač by som ani neobjednávala..A ani záruka nič naň. Pekne Ďakujem

Matrace som obdržal 14.2. 2024. Teoreticky som bol pripravený, že budú tvrdšie, podľa popisu až 6.stupeň tvrdosti so sedem možných. Prvé noci tomu zodpovedali, matrac bol tvrdý, ale po 3 dňoch sa v mieste mojej polohy začal prehýbať/podotýkam, že vážim okolo 60 kg/a neskôr sa vytvorila priehlbeň, ktorá bolo už i viditeľná voľným okom. Takže sklamanie a pocit, že som naletel reklame na tvrdú penu v matraci. Výrobok hodnotím ako maximálne nevyhovujúci a nesplňujúci kritéria zdravotného matraca uvádzanej kvality. Budem veľmi zvedavý na Vašu reakciu, tým viac, že som zdravotnícky pracovník. S pozdravom MUDr.Pavol Karas

Neviem aký mate meter, ale na dlžku mi chýba 5cm a na šírku 5 cm precnieva......

• nevidim ziadnu
    • dorucili mi nespravne matrace kvoli zamenenému menu, zvoz nespravnych a nove dorucenie trvali dalsi tyzden, preposielane matrace boli pri doruceni zabalene len v tensom vnutornom obale, ktory bol na jednom mieste este aj natrhnuty, sklamanie na celej ciare, matrace zatial nehodnotim, ale obchod neodporucam nikomu

Po rozbalení som zistil,že matrac je na jednom rohu na čierno znečistený.
    Bude ho treba oprať.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť preto po dohovore Vám veľmi radi pošleme nový poťah aby už všetko bolo v poriadku.

S prianím pekného zvyšku dňa,
    Zdravotne-Matrace.sk

Obchod súper ale s tovarom niesom spokojný

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Ako píšete, tovar bol objednaný 7.1.2022, zaplatený 8.1.2022, reklamované nedodanie, sľúbená zľava za neskoré dodanie. Dnes je 22.1.2022 t.j. 15 dní od zadania, nie 5-7, a stále ho nemám. Ďakujem, a Vy sa pýtate na spokojnosť zákazníka?

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

bohužiaľ nastala chyba v komunikácii s bankou, neprišla nám z banky notifikácia o prijatej platbe. Až keď sme objednávku urgovali, tak sme zistili, že je skutočne zaplatená. Obratom sme ju zadali do výroby ako expresnú a ponúkneme Vám kompenzáciu za dlhšie čakanie. Veľmi nás to mrzí.

Tovar ani po 14 dnoch nebol dodany. Prva urgencia (mailova) - bez odpovede. Druha urgencia (telefonicka) - odpoved, ze bol poskodeny kurierskou sluzbou, a nemam vnasat emocie do spolocnej komuniakacie. Na otazku, preco som o tom nebol informovany, som dostal odpoved, ze to riesia a maju toho vela. Ze to musia znova dat do vyrobi. Snad do vianoc sa dockam ....

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

veľmi nás mrzí vzniknutý problém. Externý dopravca bohužiaľ poškodil Vašu zásielku. Na základe Vášho emailu Vás kontaktovala kolegyňa telefonicky, pretože v takejto situácii preferujeme rýchlejšiu telefonickú komunikáciu, cez e-mail si už len potvrdíme dohodnutý postup. Problém sme začali ihneď riešiť s prepravcom aj výrobou, aby prišlo čo najskôr k náprave. O 2 dni budeme posielať nový balík. Ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

Do 10 dní mal byť objednaný tovar odoslaný.
    Nestalo sa tak.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie. Áno, aktuálne v predvianočnom období skokovo narástol počet objednávok, aktualizovali sme dodaciu lehotu, bohužiaľ pri niektorých matracoch prišlo k oneskoreniu o pár dní. Tým, že sa jedná o kusovú výrobu, tak na webe uvádzame predpokladanú aktuálnu dobu výroby a expedície.

• vcas vybavena reklamacia
    • bol mi doruceny tovar ktory som si neobjednal (namiesto pruzinoveho matracu poslali penovy..)
    • bolo treba telefonovat lebo email komunikacia "ako s pokazenym radiom"

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ďakujeme za Vaše pripomienky. Veĺmi sme sa Vám snažili vyjsť vo všetkom v ústrety či už v situácii, kedy ste po vyexpedovaní požiadali o zmenu dodacej adresy, to sme vybavili behom hodiny (vrátane komunikácie s dopravcom). Bohužiaľ kuriér asi doručoval na pôvodnú adresu, žiaľ procesy v DPD nedokážeme priamo ovplyvniť. Dokonca sme Vám preposielali komunikáciu s dopravcom, kde nám zmenu potvrdili.

Objednávali ste pružinový matrac, ktorý Vám bol dodaný. Vo výrobe majú najmodernejšie kompresné prístroje na trhu, takže komprimovať dokážu 95% všetkých matracov, vr. tvrdších a pružinových. Matrac je doručený skomprimovaný, trvá 1-3 dni než sa vráti do svojho pôvodného tvaru.

Mrzí nás, že Vás to prekvapilo, no v detaile každého produktu uvádzame, či budú matrace dodané skomprimované alebo nie, čo aj u Vami objednaného produktu bolo a teda ste dopredu mohol vedieť, že matrac komprimovaný bude.

Keď ste nám matrac vyfotili, poslali sme Vám opis zloženia, a potvrdili že všetky vrstvy zodpovedajú zloženiu objednaného matraca NATURA. V pružinovom matraci sú pružinky schované bezpečne v jadre. Pružinové jadro je zo všetkých strán chránenej 5 cm vrstvou bočníc z peny, pružinky nie sú viditeľné.

Aj napriek tomu, že si nie sme vedomí pochybenia z našej strany, tak sme samozrejme vyhoveli Vašej požiadavke na odstúpenie od zmluvy, dokonca sme objednali prepravu späť k nám na naše náklady, dohovorili sme zvoz a následne Vám obratom vrátili úhradu. Všetko bez akýchkoľvek prieťahov, preto nás mrzí Vaše negatívne hodnotenie :(

Tím Zdravotne-Matrace.sk

• Tovar bol doručený inými rozmermi než som objednal. Bol som upozornený aby si preveril správne údaje o rozmeroch a nakoniec mi doručili nesprávne rozmeri. Teraz mám problémi čo ďalej.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

mrzí nás vzniknutá situácia v prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať na mail [email protected].

Radka, reklamačné oddelenie

Veľmi spomalený predajca. Vyrábajú na zakázku akože do 25 dní no trvá to už 32 dní /nemajú výpň kůly covidu/ o týždeň ma chcú zaradiť do výroby no negarantujú nič.... človek im musí vypisovať a pýtať sa kde to viazne.
    Iné firmy sú rýchlejšie a komunikatívnejšie. Preto po nekonečnom čakaní od objednávky odstupujem.

Dobrý deň, Juraj,

je nám ľúto, že ste musel čakať tak dlho a že ste sa takto rozhodol. Veríme, že sa situácia s výrobou pien v Európe čoskoro zlepší a tovar bude doručený rovnako rýchlo ako za štandardných podmienok. Snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca, aby ste neboli prekvapení a mohli sa rozhodnúť, či si prajete čakať alebo nie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na mail [email protected].

• Nedodane.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ospravedlňujeme sa za čakanie, bohužiaľ nenazdala situácia s dlhou dodacou lehotou bola spôsobená danou situáciou na trhu pien v Európe, snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca.

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, veríme, že so samotným matracom budete spokojní.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na mail [email protected].

Tovar dorazil za 1 mesiac

Objednal som si madrac 120x200 meskala mi objednávka co by nebol problém ale rozmer mi prišiel 120x196

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

doručený matrac bol dodaný komprimovaný v rolke. Po vybalení je možné matrac používať takmer okamžite, no môže trvať až 4-5 dní, kým sa na 100% vráti do svojho pôvodného tvaru pred komprimáciou. Táto informácia je uvedená aj na balení. Preto nás mrzí Vaše okamžité negatívne hodnotenie.

Dĺžka 200 cm je štandardný rozmer. V dĺžke 200 cm sú vrstvy dodávané už od výrobcov pien a teda pri výrobe matraca s dĺžkou 200 cm sa po dĺžke nerezalo, keďže to nebolo potrebné. Navyše sa kombinovali 3 vrstvy a ťažko by boli všetky 3 rovnako krátke 196 cm. Keby sa dĺžka ani po 4-5 dňoch neobnovila, kontaktujte nás prosim na náš e-mail [email protected] a určite by sme to riešili k Vašej spokojnosti, no zatiaľ by sme odporučili ešte chvíľu počkať.

Ďakujeme za Vašu objednávku.

S pozdravom,
    Ján Kozel, manažer obchodu

Objednaný tovar neprišiel ani po mesiaci čakania. Neodporúčam . Nikdy viac .

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ospravedlňujeme sa za čakanie, bohužiaľ nenazdala situácia s dlhou dodacou lehotou bola spôsobená danou situáciou na trhu pien v Európe, ktorú ani my neovplyvníme, snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Radka, reklamačné oddelenie.

• 30 dni od objednavky ziadna reakcia.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ďakujeme za Vašu recenziu, mrzí nás, že je momentálne dodacia lehota dlhšia než štandardne, snažíme sa našich zákazníkov na toto upozorniť dopredu. Veľmi nás mrzí, že máte takúto skúsenosť, urobili sme kroky, aby sa zamedzilo oneskoreniam v komunikácii so zákazníkmi.

Veríme, že ste nakoniec s matracmi spokojni. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Radka, reklamačné oddelenie.

• Matrace, ktoré som si objednala, prišli po termíne a urgencii,
    Vrchný matrac mal byť z pamäťovej peny vo výške 5 cm,
    bohužiaľ prišiel len 4 cm za tie isté peniaze

Dobrý deň, pani Mária,

objednávali sme model TOPPER SOFT HR. Tento model máme v ponuke už dlhšie ako 2 roky a celú dobu má rovnaké zloženie.

Topper ako taký nie je iba pena, je vždy tvorený penovou výplňou a matracovým poťahom. V popise produktu uvádzame, že celková výška topperu je 5 cm. Z toho studená HR pena má výšku 4 cm a prešívaný poťah Aloe je vysoký cca 1 cm.

Niektorí výrobcovia používajú jednoduchý froté poťah, ktorý nie je hrubý. Poťah Aloe Vera je podšitý klimatizačnou výplňou, takže jeho výška je cca 1 cm.

Kvalitný poťah v tomto prípade tvorí cca 1/3 ceny produktu, je nutnou súčasťou výrobku, pretože chráni penové jadro. Preto u matracov uvádzame vždy celkovú výšku vrátane poťahu, keďže tento je súčasťou produktu.

Mrzí nás, že máte pochybnosť ohľadne dodaného topperu. Práve pre prípady, keď pri nákupe online nemôžete vidieť produkt naživo, existuje možnosť odstúpenia od zmluvy. Tovar je možné v lehote do 14 dní vrátiť, stačí nás kontaktovať na mail [email protected].

Ďakujeme.

Ján Kozel, manažer obchodu