Vyše mesiaca čakám na objednaný matrac,zatiaľ nedorazil. Ešte že som ho vopred nevyplatila.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ospravedlňujeme sa za čakanie, bohužiaľ nenazdala situácia s dlhou dodacou lehotou bola spôsobená danou situáciou na trhu pien v Európe. Veríme, že situácia sa čoskoro zmení a dodacie lehoty budú opäť kratšie, ako ste u nás štandardne zvyknutí.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Radka, reklamačné oddelenie.

• 4 týždne po objednávke a po matrac nebol doručený, ešte majú podľa info na stránke týždeň. Ale aj tak je tu ešte upozrnenie, že kvôli korone môže tovar meškať. Tak to potom kedy mi to príde?

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ospravedlňujeme sa za čakanie, bohužiaľ nenazdala situácia s dlhou dodacou lehotou bola spôsobená danou situáciou na trhu pien v Európe, ktorú ani my neovplyvníme, snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca.

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, veríme, že so samotným matracom budete spokojní.

Radka, reklamačné oddelenie.

• Tovar nedorazil ani po cca 25 pracovných dňoch , žiadny mail od predajcu o neskoršej dodávke, dúfam aspoň že matrac bude OK

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, veríme, že so samotným matracom ste spokojní.

30.1 objednane
    1.2. Prijatie objednavky
    2.3.tovar este nedorazil

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, veríme, že so samotnou matracov budete spokojní.

• 20 dňová dodacia doba

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme za hodnotenie, veríme, že situácia na trhu pien v Európe sa čoskoro zmení a dodacie lehoty budú opäť kratšie, ako ste u nás štandardne zvyknutí.

Veríme, že ste so samotnou matracov spokojní a prajeme Vám pokojné a príjemné spanie.

• Tovar nebol dodaný

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ospravedlňujeme sa za čakanie, bohužiaľ nenazdala situácia s dlhou dodacou lehotou bola spôsobená danou situáciou na trhu pien v Európe, snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na mail [email protected].

Radka, reklamačné oddelenie

Dobrý deň, žiaľ tovar nedorazil...zatiaľ veľmi dobre nie sú...keby obchodík aspoň informoval že dorazia alebo nedorazia...potrebujeme madrace pre syna a takto sme odkázaný na čakanie...keby ste boli taký dobrý a odpísali,či máme ďalej čakať alebo objednať s inej stránky .je veľa stránok s predajom madracov a určite objednávka v tejto ťažkej chvíli ich poteší a poponáhľaju sa...dakujem

Rada by som vyjadrila svoju nespokojnosť. Tovar sme objednávali 30 dní dozadu. odvtedy nám žiaden e-mail o oneskorení objednávky neprišiel. Minulého týždňa som komunikovala s Vašou zamestnankyňou o stave objednávky a nič nové som sa nedozvedela, že:”keď matrac bude vyrobený tak bude.”. Včera som opätovne volala,ako je na tom teda objednávka, vraj mi stav obj. doručia na e-mail a nič! Rešpektujem danú situáciu a nevadí mi za tovarom čakať, ale čo mi najviac prekáža je Váš prístup k zákazníkovi. To si naozaj musí sám spotrebiteľ overovať stav zakázky, keď vy už dávno viete, že tovar nebude na čas dodaný? Touto formou by som svoju objednávku č. 210101260 ZRUŠILA!

Žiadna komunikácia , nedodržanie termínu dodávky . !!! Amaterizmus

Tovar som objednával, pretože som sa na stránke dočítal, že výroba je slovenská a svojim nákupom som chcel podporiť slovenskú firmu.
    Čakal som na tovar podľa lehoty uvedenej obchodom. Tovar v lehote nedorazil a obchod sa vôbec neohlásil. Na moju urgenciu mi bolo zdelené, že sami nevedia kedy mi tovar vyrobia / doručia.
    Verím, že doba je ťažká, ale nepovažujem sa za zákazníka, s ktorým sa nedá dohodnúť, ani za zákazníka ktorý nedokáže pochopiť, že doba je ťažká. Ale očakával by som zo strany obchodu aspoň snahu mi ponúknuť vôbec nejaké riešenie a nie strohý mail, že sami nevedia kedy mi tovar doručia.

• Mesiac presiel- neprisiel mi zaplateny tovar
  • Dobrá stále ste nedodali.

• Matrac mi vôbec nedorazil, a teraz ho už od Vás ani nechcem. Objednám si ho z inej, solidnejšej spoločnosti, lacnejšie a určite bude ku mne aj doručený.
    Mgr. Kolnik Ľuboš, 0907 222 813

• Dodaný výrobok nevyhovuje kvalitatívnym požiadavkám.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ak niečo nie je v poriadku, tak radi s Vámi reklamáciu vyriešime, stačí nás kontaktovať na mail [email protected].

Radka, reklamačné oddelenie

• Dlho trvá dodávka.
    • Matrac zatiaľ nemám,nemám čo ohodnotiť.

Matrac nedodaný .

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

ďakujeme za Vašu recenziu, je nám ľúto, že Vám žiadosť o hodnotení prišla skôr ako matrace. Veľmi nás mrzí, že ste musela na svoju matrac čakať dlhšie ako je obvyklé, bohužiaľ toto spôsobila daná situácia na trhu pien v Európe, snažíme sa na to upozorňovať už pri objednaní matraca.

Dúfame, že sa samotnou matracov ste spokojná a že užívate pokojné a príjemné spanie.

• neserióznosť

Dobrý deň. Prešiel termín sľúbenej dodávky, bez žiadnej odozvy, alebo
    ospravedlnenia , žiadna správa.

Reakcia obchodu Zdravotne-Matrace.sk

objednávali ste akurát v predvianočnom období, kedy je vo výrobe dvoj- až trojnásobný počet objednávok oproti štandardným mesiacom. Veľa zákazníkov ráta s tým, že matrace sa vyrábajú, takže vo veľkom objednávajú v predstihu už od začiatku novembra. Kvôli vyššiemu počtu objednávok v poradí sa predĺžila dodacia lehota. Z tohto dôvodu sme aj pravidelne aktualizovali dodaciu lehotu zobrazenú v detaile každého produktu. Kvôli vysokému počtu prijatých objednávok sme ukončili príjem objednávok s garanciou dodania do Vianoc 26.11. o čom sme zase samozrejme na webe informovali. Mrzí nás, že sa nepodarilo objednávku zrealizovať podľa Vašich predstáv, no z kapacitných dôvodov pred Vianocami to nešlo nijako urýchliť.

Ospravedlňujeme sa za nenaplnenie Vašich očakávaní.

Tovar doteraz nedoručili, ani nedali vedieť, čo a ako, či bude alebo nebude, veľké sklamanie na to ako si to iný chválili...

• ešte nič neprišlo

Ospravedlňujeme sa za nenaplnenie Vašich očakávaní.

Načo je vám hodnotenie keď stále spim na starom matraci ?

• Nikto sa mi za 10 dni ani neozval