• Všetko oka,ste 1.

• Jednoduchá montáž
    • Informácie o objednávke

• Kvalita

Ďakujeme :)

• Nespravne namerane. Takze idu do kosaaaa...

Reakcia obchodu Zaluzie Web

To je nám ľúto. Pri každom produkte máme presný návod, ako treba postupovať pri zameraní. Pri väčšine produktov aj videonávod. Určite si to pozrite. Naše výrobky sú naozaj kvalitné a za vynikajúce ceny.

Bezproblémové

Ďakujeme :)

• Spokojnosť. Všetko sedí ako má sedieť.
    • Včasné doručenie
    • Zopár srôbikov chýbalo

• super ceny
    • široký sortiment
    • priložený manuál na výmer, montáž

Prvý nákup 100% spokojnosť
    Určite ešte využijem tento obchod

• Cena, kvalita

Ďakujeme :)

• Objednala som sieťky proti hmyzu . Výborná kvalita a aj cena je super . Ak si dobre zameriate sedia presne.

Ďakujeme :)

• vyroba zaluzii na mieru, jeden z mala obchodov, ktore ponukaju aj velke rozmery zaluzii.
    • velky vyber sa nizke ceny

Ďakujeme :)

Prehľadný Eshop. Rýchle dodanie.

• Rýchla, bezproblémová dodávka
    • Zaluzie vyrobené presne , podľa očakávaní

• Ústretovosť, promptná komunikácia

Ďakujeme :)

• Poslali mi rolovacie dvere miesto sieťky na strešné okno velux

Reakcia obchodu Zaluzie Web

Poslali sme Vám výrobok s názvom "Sieťky na STREŠNÉ OKNO - rolovanie z boku - bežné farby". Je to výrobok, ktorý je skoro úplne rovnaký ako "rolovacie dvere", keďže je ho možné montovať na ostenie strešného okna. Máme to takto v popisoch aj návodoch na našom e-shope. Je to plne funkčný výrobok, ktorý takto predávame už roky, bez nejakých problémov. Nikde neuvádzame, že sa jedná o originálny výrobok Velux.

Tím ZaluzieWeb

• bezproblemova komunikacia a dodavka
    • rychla vyroba na zakazku
    • vyrobok - kovova konzola na pergolu nesedi na 10x10 KVH hranol

Vyrobky su kvalitne vypracovane a ofarbene. Obaval som sa uz popisu, kde sa pise, ze konzola je na KVH hranol o rozmere 98x98mm, co je rozmer, ktory samozrejme nikto nevyraba. Dnes som bol objednavat drevo na pergolu a konzola sa na KVH hranol 100x100 mm da len ztazka natiahnut, mozno bude treba pouzit gumenne kladivo. Ocakavam dalsie problemy, ked sa drevo rozhodnem povrchovo upravit lazurou, ktore prida dalsie mikrometre. Premyslam, ci je pri vyrobe problem pridat 2-3 mm, nech je montaz bezproblemova a nech zakaznik nemusi premyslat o dalsom opracovani koncov hranolov, aby bez problemov vosli do konzoly...

Reakcia obchodu Zaluzie Web

V ponuke máme aj možnosť dodania hranolov, ktoré presne pasujú do našich konzol. Rovnako na webe píšeme: "odporúčame použiť drevené smrekové sušené hranoly prierezu 98x98mm hobľované". Presne takéto aj používame. Sú to bežne dostupné hranoly, ktoré zoženiete na akejkoľvek píle na Slovensku, ktorých je u nás naozaj neúrekom. Hobľovaný hranol je hladký a nemá výstupky, ktoré by práve mohli spôsobovať, že sa do konzol nevojde.
    Ak by ste s tým mali problém, neváhajte nás kontaktovať a tieto hranoly Vám vieme zabezpečiť aj s presne narezanými rozmermi.

• Komunikácia
    • Nesprávne zaslaný tovar
    • Klamú

Bol mi doručený nesprávny rozmer, keď som ich pekne poprosila aby mi tovar vymenili tak si tam vymysleli náhodné čísla aby to im pasovalo. Nevedia si priznať chybu a ja teraz môžem hodiť peniaze do koša.

Reakcia obchodu Zaluzie Web

Je nám ľúto Vašej nespokojnosti, no musíme sa ohradiť voči tvrdeniu, že by sme klamali. V žiadnom prípade to nie je našim zámerom. Snažíme sa mať každého zákazníka spokojného, aby sme si tak vedeli zabezpečiť dlhodobo dobré meno.
    Bohužiaľ nepostupovali ste podľa našich návodov. Rovnako zameranie ste vykonali krajčírskym metrom, ktorý naozaj nie je vhodný na presné zameranie, keďže je pružný a jeho odchýlka je príliš veľká.
    Výrobky sme Vám vyrobili presne podľa zadaných rozmerov. Pokiaľ by boli zadané správne, určite by Vám všetko pasovalo. Bohužiaľ, keďže sa jedná o výrobky na mieru, nie je možné ich vrátiť, aby sme ich predali ďalej, ako napr. v prípade oblečenia, alebo elektroniky.
    Je nám to naozaj ľúto, no nie sme si vedomí našej chyby.

• extremna rychlost

Ďakujeme :)

celkovo mi system obchodu vyhovuje

• Rýchlo,lacno a kvalitne