• Komunikacia
    • Kurierska spolocnost

Objednany stromcek 30.4. Dodanie do 3 dni. Dnes je 7.5 a dodanie stale v nedohladne. Po sviatku ak nahodou pride 9.5 neviem v akom stave vobec pride. Som max.sklamana z jednania a komunikacie. Kurierskej spolocnosti sa neda dovolat a na maily nereaguju.

Rýchlosť, kvalitné rastlinky, super cena.

• Vyborna komunikacia,
    • Perfektne balenie

Super

• Veľmi dobre zabalené
    • Nenašiel som v ponuke črepníkové kvety

Rýchle vybavenie a už dávno som nedostala z eshopu také kvalitné rastliny...(Maliny Poľana)

• Rýchlosť dodania stromčeka, kvalitné zabalený stromček... stromček je veľký s odborné upravenou korunou..verím že sa mu bude v našej záhradke páčiť....

• Kvalitny tovar
    • Rychle dodanie

Dobrý výber stromkov, rýchle dodanie. Ďakujem.

• Velmi rýchle doručenie a kvalita super,veĺka spokojnosť,perfektne zabalené.
    • Ziadne

Odporúčam obchod, budem objednávať určite aj naďalej.

Veľmi rýchlo dodaný tovar.
    Oproti konkurencii veľmi pekné stromčeky a kríky, dobre a starostlivo zabalené.

• Prehľadný

Neoznámili mi odoslanie tovaru, dozvedel som sa o odoslaní až keď mi volal kuriér

tovar bol zle zabalený, nezodpovedal popisu, prišli male metličky,všetky nádoby boli rozbite.....balenie vášho tovaru je katastrofálne, nehovoriac o tom že balíte živé rastliny, som velmi nespokojná a nikdy u vás už nenakúpim ani moji známy.

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

zvyčajne za akúkoľvek recenziu ďakujeme, v tomto prípade to však nejde.

Nie sme si vedomí toho, že rastlinky nezodpovedajú popisu. Kolegyni na oddelení expedície ste taktiež nedali vedieť, že ste nespokojná, alebo že by bol nejaký problém s tovarom, preto toto hodnotenie považujeme len za akýsi "rozmar".

Všetko dobré!
    Tím zahradnici.sk

• Rýchlosť dodania.sortiment

• Bola som veľmi spokojná,tovar spĺňal popis a všetko prišlo v poriadku,krásne zabalené.

• dobrý výber, rýchle dodanie

• Stav objednávky zodpoveda s ponukou na internetovej stranke
    • Platba nebola možná platobnou kartou

Spokojnost,rastliny dosli zdrave, neposkodene primerane cene. Termin dodania dodržaný. Ďakujem a ostavam s pozdravom Monika

• neskutočná rýchlosť vybavenia
    • emailová komunikácia, široká dostupnosť rastlín
    • som veľmi spokojná s týmto obchodom, už mám od nich 2 hrušky, 2 sakury a jednu čerešňu
    • určite tu nakúpim znovu
    • ďakujem za vybavenie a dôsledné a starostlivé zabalenie mojich objednávok, nech sa vášmu obchodu naďalej darí, som vaša spokojná zákazníčka
    • žiadna

Tovar prišiel pekne zabalený, velkosť egreša a černíc je výborná. Max. Spokojnosť.

Živé rastliny boli perfektne zabalené, dodanie rýchle.