• Kvalitne zabalene rastliny
    • Vo vybornej kondicii
    • Krajsie ako som cakala
    • Zatial najlepsia skusenost zo vsetkych záhradníctiev co sa tyka objednavky online
    • Bezproblemova zmena objednávky

• Zdrave rastliny, dobre zabalene, som spokojna, dobra komunikacia. Za rastlinu, ktoru mi nemohli dorucit mi obratom vratili uhradu.

• Obchod výborne fungujúci rastlinky na prepravu výborne zabalené, nehrozí riziko polamania rastlinky krásne čerstvé zdravé. Teším sa z nich.

• rychle dodanie dobre zabalene,pekne stromky

doporucujem

• Super komunikácia

Žiadna

Veľmi zle zabalené. Stiahnuté fóliou tak, že spodné konáre všetky polámané.

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu

Voľnokorenný stromček k Vám prišiel zabalený primerane svojej podstate, a keďže ste nás o prípadnom poškodení sama nekontaktovala, recenziu považujeme za neadekvátnu a rastlinka je v poriadku :)

Prajeme všetko dobré!

Perfektne zabalené pre bezpečné doručenie. Veľká spokojnosť :)

• Veľmi promtne vybavenie objednávky. Som spokojny s kvalitou tovaru.

Velka spokojnost, precizne zabaleny bananovnik bez poskodenia urcite nakupim aj nabuduce. V celku rychle dodanie

Tovar prišiel v poriadku,spokojnosť.

Veľmi pekné rastliny, silné korene za bezkonkurenčnú cenu. Snáď všetky porastú.. z minulého roka sa ujalo všetko,tak to snáď bude tak aj tento rok. Mala som jednu reklamovanú černicu,ale na môj mail som dostala promptnú odpoveď aj riešenie. Takže za mňa maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam každému.

Stromky som dostal v dobrom stave a perfektne zabalené nepoškodené prepravou.
    Spokojný na 100percent
    Fabián

velmi rýchle a kvalitné doručenie sadeníc

Pekné rastliny, skvele zabalené, rýchle dodanie, prijemna cena, ďakujem

• Da sa zvolit kedy maju tovar odoslat
    • Aj ked tovar zaplatite nerezervuju vam ho a ked si zvolite odoslanie o týždeň nezarucia vam ze ho skutočne dostanete pretože sa za ten tyzden moze vypredat (myslím si ze to tak je )
    • Stav rastlín ktore mi poslali nebol najlepší, malinu za 7€ poslali zlomenú (viem ze ju uz taky poslali lebo polka maliny chyba a je viditelny zlom nie rez) a listy boli zožltnute

Zysok rastlin bol relativne v poriadku.

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

ďakujeme za recenziu, ktorú žiaľ považujeme za dosť neadekvátnu.

Mali ste objednané frigo sadenice jahôd. Priznáme sa, že nám skladový systém trošku "zahaproval" a sadenice nemohli byť odoslané z dôvodu vypredania. Náš skladový systém stále zdokonaľujeme, aby k podobným situáciám už nedošlo. AVŠAK, na túto skutočnosť sme promptne zareagovali a navrhli sme Vám alternatívu v podobe DRAHŠÍCH jahôd v multipaletkách, s čím ste súhlasila.

Dostali ste teda kvalitnejšie jahody za nižšiu cenu. Skôr toto by ste mohli v recenzii spomenúť, pretože si myslíme že ste s tovarom nadmieru spokojná :)

Vašu objednávku stále evidujeme a žiadna poznámka o inom termíne dodania NEBOLA UVEDENÁ.

A maliny boli zostrihnuté, nie zlomené, je to v tomto období úplne bežné, navyše o tom informujeme na našom e-shope.

Napriek všetkému Vám prajeme všetko dobré!
    Tím zahradnici.sk

• Niektorý tovar pre mňa potrebný bol vypredaný.

• Rýchlosť dodania
    • Dobre zabalené rastliny
    • Zaslané rastliny v peknom stave

• Vyborn krasna palma rychle spokojne dorucenie

Odporúčam, krásny stromček, vhodné zabalený, maximálna spokojnosť!!!

• Zlá adresa doručenia, pričom adresa pri objednávaní bola správna
    • vrch stromčeka vyschnutý, hnedý, musím zostrihnúť značnú časť stromčeka

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

mrzí nás, že ste sa hneď uchýlili k napísaniu negatívnej recenzie, namiesto toho aby ste nás kontaktovala, určite by sme nedorozumenie s nesprávnou adresou a mierne poškodeným tovarom vyriešili k Vašej spokojnosti, k zákazníkom sme vždy ústretoví

Tím zahradnici.sk