• Dva z troch stĺpových stromkov ktoré mi prišli(broskyňa, marhuľa) sa zdajú byť suché, ak sa preberú, rad zmením hodnotenie

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Ohľadom stromčekov - pokiaľ sú vyschnuté ako píšete, mohli ste nás kontaktovať ohľadom reklamácie. Bohužiaľ, nestalo sa tak a my tým pádom nemôžeme vedieť, že sa stala chyba pri expedícií.

Každopádne - príde nám veľmi nelogické písať negatívnu recenziu ešte pred tým, ako ste tovar vôbec zasadili a uistili sa, že je naozaj nepoužiteľný. Zmena recenzie už asi bohužiaľ nie je možná a tak aj pokiaľ Vám stromčeky prežijú, negatívnu recenziu od Vás budeme mať stále.

Tím Záhradníci.sk

• dodali jeden prútik v zúboženom stave

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Treba poznamenať, že Vaša objednávka bola vybavená v období, kedy ovocné kríky (vo Vašom prípade egreš) ešte nemajú listy a nevypadajú veľmi prívetivo.

Recenziu by sme pochopili, keby sa egreš ani časom neolistil a nerozkošatil.

Tím Záhradníci.sk

za čo vás mám hodnotiť, keď som žiadny tovar nedostal?

Dobrý deň prajeme.

Dohľadal som si e-mailovú komunikáciu medzi vami a našou kolegyňkou a teda poďme si rozobrať, prečo ste ešte žiadny tovar nedostal a prečo je táto recenzia od Vás bezpredmetná a úplne zbytočná, poškodzujúca dobré meno nášho e-shopu.

Objednávka z Vašej strany bola vytvorená dňa 27.03.2022. Dňa 28.03.2022 ste nás informoval o tom, že do 31.03.2022 sa nebudete zdržiavať na dodacej adrese a teda že máme poslať tovar až po 01.04.2022. Keďže je logické, že cez víkend kuriérske spoločnosti bez príplatku nedoručujú a my v piatok zo zásady tovar neodosielame, kolegyňa Vám hneď stanovila termín odoslania na 04.04.2022.

Preto prosím nabudúce, pred tým ako pridáte negatívnu recenziu, skúste sa uistiť, aby bola adekvátna ale hlavne - aby bola k veci. Pretože to, čo ste urobili teraz je, že ste pridali negatívne hodnotenie e-shopu, ktorý Vám vyhovel v každej jednej požiadavke.

Ďakujeme za objednávku
    Tím Záhradníci.sk

Objednany stromcek dorazil v poriadku, avsak oznacenie druhu stromceka bolo uplne ine ako objednany tovar. Tym doslo k naruseniu dovery v to, co mi vlastne prislo. Bohuzial v aktualnej faze, ked je stromcek este zazimovany a nekvitne/nema listy, nieje mozne zistit, co mi to vlastne prislo. Taketo mylne oznacenie povazujem za absolutne neprofesionalne a vzbudzujuce nedoveru voci takymto obchodnym praktikam a druhykrat uz v tomto obchode nenakupim.

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Túto recenziu ohľadom nedôvery a "obchodnej praktiky" by sme pochopili, keby sme spolu nekomunikovali hneď po tom, ako Vám bol stromček doručený. Osobne ja som s Vami volal a prezistil som situáciu, na ktorú ste dostali adekvátnu odpoveď. Označenie štítkom sme Vám riadne vysvetlili, taktiež sme Vás ubezpečili o tom že to, čo ste si objednali Vám bolo aj doručené.

Samozrejme, pokiaľ u nás nechcete znova nakúpiť, je to Vaša voľba a my Vás k tomu nútiť nebudeme. Budeme však veľmi radi, pokiaľ by bol opak pravdou a Vy by ste si u nás znovu objednali :)

Tím Záhradníci.sk

Dobrá cena, ale Rakytník je suchý, uvidím, či sa preberie.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prípade, že sa Vám rakytník nezdal, mohli ste sa ozvať a my by sme sa na to pozreli. Takto nevieme či je rakytník reálne vyschnutý, či je v poriadku alebo či je ho potreba reklamovať. V tomto prípade ste vy nespokojný s dodaným tovarom a my nešťastní, že Vám nevieme pomôcť.

• Tovar som este nedostal

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Tovar bol odoslaný omeškane z dôvodu neskorého naskladnenia tovaru.

Ospravedlňujeme sa.

Tím Záhradníci.sk

Stromčeky objednané pred víkendom, vopred zaplatené, boli poslané až po mojej urgencii vo štvrtok poobede. Samozrejme stvrdli na víkend v dorucovacom depe.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Priznávame, stala sa chyba.

Tovar bol odoslaný neskôr, za čo sa ospravedlňujeme. Radi by sme však podotkli, že tovar nebol odoslaný po Vašej urgencii. V momente, keď ste nám písal e-mail, už bola objednávka zabalená.

Samozrejme, pokiaľ stromčeky utrpia vzhľadom na neskoršie doručenie a státie na depe, nemáme problém Vám stromčeky vymeniť.

Za vzniknutú chybu môžem osobne ja a ešte raz sa hlboko ospravedlňujem.

Adam Macko - Tím Záhradníci.sk

• Ani sa my neozavali a mail ani nereagovaly na mobil

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prvom rade treba podotknúť, že žiadny e-mail ste nám nepísali. V druhom rade - telefón sme určite dvihli, keďže v histórií hovorov sme našli Vaše telefónne číslo so 40 sekundovým telefonátom.

Keďže nedisponujeme nahrávaním hovorov, nevieme presne o čo v telefonáte šlo. Podľa nás to bolo asi oznámenie o tom, že Vami objednaný tovar je nachystaný u nás na predajni, keďže ste si zvolila osobný odber, po ktorý ste si do dnes neprišla.

Tím Záhradníci.sk

Kebyže sa neozvem kde je moja objednávka tak ani neviem že mi ani nepríde... Na nete skladom a zrazu vypredané.... strašne som bola nahnevane kedze tovar mi suril a čakala som zbytočne

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Vaša objednávka bola vytvorená 07.11.2021 o 17:15 večer. V pondelok, 08.11.2021 bola objednávka na spracovaní a na konci dňa nám prišla informácia, že objednaný tovar sa nám bohužiaľ vypredal.

Medzičasom ste nám napísali e-mail, v ktorom ste sa pýtala na odoslanie Vášho tovaru, na čo sme Vám promptne hneď ráno odpísali, že sa ospravedlňujeme za nedodanie tovaru.

Čiže vôbec nie je pravdou, že v prípade neodoslania tovaru Vám nedáme vedieť, že Vám tovar nepríde. Bola to prvá vec, ktorú by sme promptne riešili bez ohľadu na to, či by ste nám napísali s otázkou ohľadom odoslania tovaru.

Tím Záhradníci.sk

Stromčeky neboli v takej veľkosti,ako uvádzajú na stránke!

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Ospravedlňujeme sa za nedodanie tovaru podľa Vašich predstáv. Samozrejme, pred tým, ako ste nám napísali negatívnu recenziu ste sa nám mohli ozvať, všetko by sme vyriešili a pozreli by sme sa na zle zaslaný tovar.

Tím Záhradníci.sk

• Mali tovar o ktorý som mala záujem a nebol problém s doručením, aj rýchlo, aj dobre zabalený.
    • Rastlinky sú také poslabšie, žltkasté, bez mnohých listov, hoci je to neopadavý strom, všelijako postrihané (to už asi odstránili listy, ktoré boli asi ozaj zlé). Vôbec nezodpovedajú foto, ktoré majú na stránke, kde sú rastliny pekné, zdravé. Keď som ich vybalila, trochu ma to zarazilo a musela som sama seba presviedčať, že to bude ok. Za posledný rok som totiž v ďalších 3-4 eshopoch zakúpila tento produkt a bola som spokojná. Keď som sa konečne dala do kľudu, prišiel domov z práce manžel, a jeho druhé slová boli, to sú tie vavrínovce? To sú nejaké chúďatka, nie? :) No....Asi tak. Je jeseň, takže či sa rastlinky ujali alebo nie, uvidíme až v lete budúceho roka. V tom čase už reklamácia uplynie. A prípadný dodatočný argument, že môžem tovar vratiť, neberiem. Nie som záhradník a neviem posúdiť reálne, či to je ešte v norme alebo nie, len porovnávam a vidím, že sa mi to nepáči. Takisto eshop dobre vidí, čo balí.
    • Komunikácia. Možno keby napísali, že aký je stav, človek si to môže zvážiť, a niekto sa pre to riziko rozhodne. Toto je ale nefér.

Logistike eshopu sa nedá nič vytknúť. Kvalita rastlín sa mi javí slabšia, uvidíme, či sa ujmú, týmto pozdravujem eshop a myslím, že to nie je dobrá vizitka... lebo určite sú si vedomí, čo posielajú... toto sa nestalo za 2 dni v preprave. A slabá rastlina može byť chorá, čo môže byť nakoniec pohroma pre celý živý plot, ak nie aj záhradu.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Je nám veľmi ľúto, že nie ste s dodaným tovarom spokojná.

Prečo ste nás však nekontaktovali o horšej kvalite tovaru? Samozrejme, je pravdou, že za kvalitu tovaru zodpovedáme my, no tiež sme len ľudia a robíme chyby. Pri tak veľkom nápore sme bohužiaľ mohli pochybiť, za čo sa ospravedlňujeme.

Na druhú stranu - dodatočný argument že môžete tovar vrátiť "neberiete". Otázkou však ostáva, prečo neberiete?

Veľmi nás mrzí, že ste nás nekontaktovala, lebo takto iba dochádza k nedorozumeniu. Keďže sme e-shop, ktorý je loajálny a snaží sa zákazníkom výjsť v ústrety, by sme tento problém vyriešili tak, že by ste s vratkou tovaru nemali žiadnu prácu a vrátili by sme Vám peniažky v prípade nášho pochybenia aj vrátane dopravy. Bohužiaľ sa tak nestalo, čo je škoda.

Tím Záhradníci.sk

Vsetky kriky, ktore som si objednal prisli vo velmi zlom stave - bud suche alebo bez listov, niektore sa zdaju byt aj chore. Tiez boli vzrastovo mensie, ako deklarovane na stranke. Uz tu nebudem nikdy nakupovat, radsej si priplatim v Hornbachu a vyberiem si tie pekne a zdrave.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prvom rade treba pripomenúť, že objednávka, ktorú ste si robil a bola Vam odoslaná, bola urobená na konci mesiaca September, teda v pokročilej jeseni. Je teda jasné, že listy tovaru z Vašej objednávky už boli po opade, prípadne v procese opadnutia. Teda je normálne, že lístky sú fľakaté, nie úplne vábne na pohľad.

Spôsobené to može byť aj tým, že tovar, ktorý predávame, máme vystavený na predajnej ploche vonku, teda v exteriéri. Preto sa Vám zdá, že tovar vo Vami spomínanom obchode je krajší, olistený. Samozrejme aj tým, že sme na Kysuciach, teda na severe Slovenska, kde máme podstatne väčšiu zimu a jeseň sa u nás začína v podstate skôr.

• Poškodený tovar
    • Poškodený tovar

Tovar mi došiel poškodený. Jeden stromček bol zlomeny a druhy ošuchany...pravdepodobne pri preprave...ale vinu za to nesie aj obchod...pretoze tovar nebol zabaleny v krabici ale len omotany v tenkom igelite ! ...to som fakt este nevidel...

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Je nám ľúto, že Vám tovar prišiel poškodený. Pred tým, ako ste nám napísali negatívnu recenziu, ste nás mohli kontaktovať a všetko by sme radi vyriešili k Vašej spokojnosti.

Tím Zahradnici.sk

• Klamú s dobou dodania - 48 hodin. Isto nie!

Isto nie, vyhnite sa oblukom tomuto eshopu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prvom rade by sme chceli poznamenať, že objednávka bola vytvorená vo štvrtok, po tom, ako kuriér od nás už odišiel. Volali ste kolegyni, ktorá Vám dala mylné info, že doručujeme zásielky aj v sobotu, za čo sme sa ospravedlnili. Zásielku sme Vám odoslali hneď v utorok a doručená bola v stredu. Áno, uznávame - nebolo to 48 hodín, čo nás mrzí.

V druhom rade však nezabudnime poznamenať, že s tovarom, ktorý Vám bol doručený ste bol spokojný, prišiel v 100%-nom stave a nepoškodený, kvalitne zabalený a jediný problém bol ten, že Vám prišiel balíček oneskorene.

Samozrejme, pokiaľ je v dnešnej dobe dôležitejšia doba dodania ako kvalita tovaru, určite sa nám môžete oblúkom vyhnúť. Ako jediné záhradníctvo v Slovenskej Republike máme na portáli heureka.sk prestížny zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, ktorý nie je vymyslený a je vizitkou našej práce, ktorú sa snažíme robiť najlepšie, ako vieme.

Tím Záhradníci.sk

• Oneskorené dodanie,ovocné stromy vysušené,skoro umreté(umreté)citrovník neoznačené o aké druh je.
    • Balenie je super

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Pri objednaní voľnokorenných stromov z nášho e-shopu v období, keď to nie je vhodné sme na e-shop napísali pod každý voľnokorenný stromček, že odosielanie tovaru je možné, no iba na vlastnú zodpovednosť zákazníka.

Samozrejme, ako solídny e-shop loajálny k svojim zákazníkom aj napriek upozorneniu sme ochotní zreklamovať všetok Váš poškodený voľnokorenný tovar a pošleme Vám ho v období jesennej výsadby voľnokorenných stromčekov na naše náklady.

Tím Zahradnici.sk

• poslali skoro uz vysnute stromky
    uvidim co ztoho bude

Tím Zahradnici.sk

• V kamennom obchode by som si nikdy, tak krivy stromcek nekupila, vyuzivate internetom predaj nepredajnneho tovaru. Nevyhoda vybratia podla vlastnej predstavy, uz nikdy takto do zahrady nic nekupim.

Dobrý deň prajeme.

Je nám veľmi ľúto, že ste obdržala tovar, ktorý nezodpovedal Vašim predstavám. Samozrejme, pred tým, ako ste nám napísali negatívnu recenziu, ste nás mohli o tejto nepríjemnosti kontaktovať.

Taktiež máme mnoho zákazníkov, ktorí si pred odoslaním objednaného tovaru vyžiadajú fotku konkrétneho kusu rastlinky, s čím nemáme žiadny problém a ochotne by sme Vám fotky poskytli.

Tím Zahradnici.sk

Tovar prišiel v dezolátnom stave. Bez kvetináča, len hlina a piliny vtenkom igelitovom sáčku - žiadna voda.. Týždeň sa snažím vzkriesiť sadeničku, no zdá sa že márne.

Dobrý deň prajeme.

Objednali ste si u nás voľnokorenný stromček, kde je už z názvu zrejmé, že sa nejedná o kvetináčovú rastlinku.

Preto sa Vám mohlo zdať, že stromček prišiel ako hovoríte v "dezolátnom stave".

Tím Zahradnici.sk

Objednala som si 2ks Kany ktoré mi vôbec nevyrastli tak že za mna môj prvý a posledný nákup.

Dobrý deň prajeme.

S kanami sme mali problém a tak každému zákazníkovi, ktorému nevyrástli sme vrátili peniažky.

Tak isto to bolo aj vo Vašom prípade :)

Prajeme všetko dobré :)
    Tím Zahradnici.sk

Muchovnik mi bol doručený 1 ks iba 30 CM pričom predajna výška mala byť 60-90 CM ako otras čo si dovolia poslať , broskyňa vyzerala ako keby poslali poslednú aku mali zase výška nesedela a to nehovorím že kmeň je do z tiež otras hamba čo si dovolia poslať nikdy by som to nekúpil keby som videl naživo. Jednoducho prišla 50 percent dodávka čo som si objednal.

Dobrý deň prajeme.

Veľmi nás mrzí, že nie ste s nákupom na našom e-shope spokojný. Samozrejme tak, ako všetci ľudia, robíme chyby a za to sa ospravedlňujeme.
    Pred tým, ako ste nám napísali negatívnu recenziu, ste nás mohli kontaktovať prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Bohužiaľ, keďže sa tak nestalo, nemohli sme mať vedomosť o našom pochybení.