Bez komunikácie so zákazníkom o stave objednávky ktorá bola pred týždňom uskutočnená. Tovar stále neprišiel.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Vaša objednávka bola vytvorená 11.04.2023 (utorok). Dodacia doba nášho e-shopu je spravidla 3 až 5 pracovných dní. Dňa 18.04.2023 mala byť zásielka expedovaná (5.deň), no Vy sám ste nás požiadal o zrušenie objednávky, nakoľko dodanie bolo pre Vás dlhé aj napriek dodržaniu lehoty. Preto nevidíme vo Vašej negatívnej recenzii zmysel.

Aj napriek tomu však prajeme všetko dobré!
    Tím Záhradníci.sk

Nie som spokojný, tovar nedorazil ani po troch týždňoch

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Dňa 12.03.2023 ste si u nás vytvoril objednávku. Spravidla mávame dodaciu dobu 3 až 5 pracovných dní a na 4. pracovný deň sa Vám kolegyňa ozvala e-mailom s tým, že Vaša objednávka nebude kompletná. Keďže ste na e-mail nereagovali, nechceli sme Vám posielať nekompletnú objednávku. Zároveň sme čakali na Vašu odpoveď, no bezúspešne. Po doplnení tovaru a kompletácií Vašej objednávky bola promptne vybavená a odoslaná. Tým pádom nevidíme na negatívnu recenziu žiadny dôvod, keďže sme sa s Vami snažili bezúspešne skontaktovať.

Tím Záhradníci.sk

• Opakovaně a vcelku obratem se mnou komunikovali informace o zboží, fundovaně a na základě těchto informací jsem se rozhodl objednat si zboží.
    • Zboží bylo velmi dobře zabaleno a došlo bez poškození
    • Objednal jsem si "Mini hruška stĺpovitá (Pyrus communis) ´GARDEN PEARL´". V komunikaci a myslím, že i přímo v objednávce jsem upozorňoval (nepřišla přímá kopie), že ji chci pěstovat jako sloupovitou. Na to mi odpověděli "Táto hruška už má mierne zapestovanú korunku ale kľudne si ju viete spraviť rezom podľa seba." Předpokládal jsem zapěstovanou korunku, tj. 3-5 kosterních větví s terminálem. Něco podobného jako mají i na fotkách. Přišla mi silná, pevná sazenice, kterou bych si však k slopovipovému pěstování vybral jako nejméně vhodnou. Přišel mi zapěstovaný dvoják a ještě bez terminálu.
    • Sazenice je nadprůměrně drahá, ale to jsem akceptoval objednáním.
    • Zboží jsem reklamoval a žádal o návrh řešení, ale za tři dny se mi nikdo neozval.

Pokud by přišlo vhodné zboží pro deklarovaný účel, tak bych jim dal 5 hvězdiček a i sazenice byla velmi kvalitní - pevná, silná, ale ne pro názvem deklarovaný způsob pěstování a mnou přímo požadovaný. Komunikace při reklamaci zatím žádná.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Priznáme sa, že veľmi tejto recenzii nerozumieme. Na jednu stranu ste boli so sadenicou spokojný, bola silná, zdravá a taktiež komunikácia z našej strany bola promptná. Vašu požiadavku o správny rez sme posunuli kolegovi z realizácií, ktorý sa Vám vyjadril hneď, ako to bolo pre neho možné. Napriek tomu do dnes svieti od Vás úplne zbytočná negatívna recenzia. Po dôkladnom prečítaní recenzie sme naozaj veľmi zmätení a myslíme si, že by bolo na mieste recenziu prehodnotiť.

Tím Záhradníci.sk

namiesto objednany tovar som dostal uplne ine

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Nakoľko sme si priznali chybu a v zhone a v plne rozbehnutej sezóne sa stala nechcená zámena, kolegyňa Vás kontaktovala vo veci výmeny rastlinky za správny druh. Bohužiaľ ste nám už na e-mail neodpovedali a namiesto toho ste nám dali zbytočne negatívnu recenziu.

Tím Záhradníci.sk

Opakovane sa mi stalo, že predávajú tovar, ktorý vlastne nemajú na sklade (obj. 2ks)

Dobrý deň prajeme.

Na skladovom hospodárstve neustále pracujeme, snažíme sa ho rozvíjať a zdokonaľovať, no chybičky sa nájdu vždy a veľmi nás mrzí, že sa stala už druhý krát v rade.

Veríme, že si ku nám ešte určite nájdete cestu a objednáte si z nášho e-shopu.

Tím Záhradníci.sk

už viackrát som si objednávala kvety z eshopu,prvýkrát ale musím povedať že obrovské sklamanie. Objednavala.som si streliciu v hodnote 50eur,došla mi kvetina síce asi s dvaciatimi listami a v popisovanej veľkosti ale jeden jediný list na kvetine nie je pekný,všetky sú poškodené.. úplne všetky,čiže budem musieť čakať minimálne rok kým kvetina bude pekná. kvet nebol poškodený pri preorave,listy su proste skarede,rozstrapkane poškodené. obrovské sklamanie. Cez tento obchod uz nikdy viac.

Kusikova

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Prečo ste sa nám však neozvali, že ste s rastlinkou nespokojná? V prípade, že by to bolo tak hrozné ako tvrdíte, mali ste sa ozvať a určite by sme sa dohodli. Bohužiaľ, žiadnu komunikáciu zaznamenanú nemáme a tak nemáme odkiaľ vedieť o nespokojnosti. Samozrejme, že v tomto jesennom období už rastlinky začínajú odpočívať a ich krása bude znova viditeľná až na jar budúci rok vo vegetačnom období. Taktiež sme iba ľudia a pri nápore objednávok urobíme chybu. No sme tu zároveň aj na to, aby sme ju napravili. Takto už s tým bohužiaľ nevieme nič urobiť.

Tím Záhradníci.sk

ja so iba dal sliovky do kosika..........predajca svojvolne tovar poslal, hoci pytal potvrdenie a dokoncenie objednvky co som neurobil, kedze este v nemecku....predajca za par dni podakoval za zaplatenie aj objednanie, hoci nikto nic nedostal, nikto nic nezaplatil.......pozeram sko Alenka z rise divov ako funguje Sloptensko........vcera som dostal asi 6 balikov este v nemecku......tam urobim cez net sto obchodov za rok, problem tak raz do roka.......tu objednam raz a 5 problemov.............

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

Dobrý deň. Vzhľadom na Váš štýl komunikácie si dovolím poďakovanie za objednávku a recenziu vynechať, poďme ale k veci.

Čo sa týka Vašej "nepotvrdenej objednávky", k tomu sa ani nebudeme vyjadrovať, je to úplne zbytočné. Evidentne máte veľmi smutný život, keďže Vašou snahou je dehonestovať našu prácu, dourážať celý kolektív a spôsobiť nám škodu. Vzhľadom na fakt, že ste nič z tohoto nedosiahli, sme sa iba pousmiali a zahodili to za hlavu.

Aj napriek všetkému Vám prajeme všetko dobré! :)
    Tím Záhradníci.sk

Uschnuty egres bez hliny len korene trcali ,listy uschnute...neviem ci sa vobec chyti...

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Keďže sme si detailne pozreli obsah Vašej objednávky, vnímame túto recenziu ako veľmi skoré a nie veľmi logické hodnotenie nášho obchodu.
    Treba brať do úvahy, že ste si v jeseni objednali egreš, ktorý je VOĽNOKORENNÝ. To znamená, že sadenica je po opade listov, s holým koreňom pripravená na expedíciu a následné zasadenie do zeme. Preto prosím v prípade budúcej objednávky sa nám stačí ozvať a my Vám pojem "Voľnokorenný" radi vysvetlíme, aby sme sa vyhli zbytočným a v podstate nepravdivým recenziám.

Tím Záhradníci.sk

Vavrín bol preliaty vodou,napadnutý hubovým ochorením, z veľkej časti som musela listy odtrhnúť a zahodiť, isť si kupiť fungicidín a rastlinu riadne vystriekať.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

S veľkou pravdepodobnosťou vavrínovec nebol napadnutý, mal iba zaschnutý ochranný postrek na listoch a tak ho trebalo iba očistiť. To by však problém nebol, keby ste nás kontaktovali ohľadom toho, že sa Vám na tovare niečo nezdá. Bohužiaľ sa tak nestalo a došlo k nedorozumeniu a zbytočnej negatívnej recenzii.

Tím Záhradníci.sk

Komunikácia s obchodom aj prepravcom bola úplne v poriadku…čo má však zarazilo v akom stave prišli stromy…nakoľko boli veľmi veľmi na pevno zabalené a vyzerali dosť zubozene a zároveň 2/3 boli plne mravcov

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prípade, že komunikácia s nami bola v poriadku, mohli ste nám o stave stromčekov dať vedieť. Keďže sme ale žiadnu e-mailovú komunikáciu nenašli, nemôžeme vedieť, čo sa pri preprave stromčekov stalo.

Tím Záhradníci.sk

Objednala som japonsku vŕbu, predtým som volala do obchodu,ze ako bude tá vŕba vyzerať,odpoved bola,ze presne taká ako na obrázku v online obchode,tak som ju objednala, prišiel mi tenký prútik s korunou s priemerom asi 10 cm a pár lístkami....za 20€..objednane v pondelok a dorucene v piatok..

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Asi ako jediný e-shop s rastlinným tovarom na SR máme na fotkách naše reálne rastlinky, ktoré sú na predaj. Samozrejme, prvá je ilustračná preto, aby si ľudia vedeli predstaviť, ako bude rastlinka v dospelosti vyzerať. Je veľmi zaujímavé, že z obrovského množstva odoslaných rastliniek Hakuro nishiki ste jediný zákazník, ktorý nebol spokojný. Čo sa týka dĺžky dodania - tak ani tu sme nepochybili a tovar bol doručený presne v rozmedzí, ktorý na e-shope garantujeme.

Tím Záhradníci.sk

• tovar mi prisiel poskodeny

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

V prípade že Vám prišiel tovar poškodený, mali ste sa bezodkladne obrátiť na náš tím, ktorý by to promptne vyriešil.

Bohužiaľ, e-mailovú komunikáciu sme nezaznamenali, inú komunikáciu ohľadom poškodeného tovaru taktiež nie.

• Hrozne dadenice

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Podľa e-mailovej komunikácie s kolegyňou ste nám síce poslala fotku a vyjadrila nespokojnosť, no po navrhnutí riešenia v podobe vrátenia tovaru a vrátenia peňazí ste odpísala, že ste tovar dala ku smetným košom a ešte ste nám aj napísala negatívnu recenziu.

Veľmi tomu nerozumieme, no aj napriek tomu ďakujeme a prajeme všetko dobré!
    Tím Záhradníci.sk

• Strašný problém s prepravou 123 kuriér !!! Toto sme v živote nezažili. Čakali sme 3 dní na kuriéra aj po niekoľkých telefonátov bol problém nakoniec dorazili stromceky úplne skapane suché a dolámané čo sme samozrejme nevideli keďže to prišlo zabalené ako to bolo zabalené.
    • Pán s prepravy sa smial že to bola chýba v Ba nie jeho.dalsia zlá skúsenosť : mi sme obchod mi nemáme nič s prepravou.

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

123 kuriér je pre nás iba sprostredkovateľ prepravy a bohužiaľ, akonáhle odovzdáme balík, nevieme ako sa s ním manipuluje alebo zaobchádza.

To, že stromčeky prišli "skapane suché a dolámané" ste nám oznámili v e-mailovej komunikácií. Chceli sme Vám ich zreklamovať, kolegyňa dokonca prišla s riešením, že Vám na naše náklady pošleme stromček inou kuriérskou spoločnosťou. A nakoniec ste odmietli aj túto možnosť. Preto otázka ostáva - prečo negatívna recenzia? Prečo posledné slová : "my sme obchod, my nemáme nič s prepravou"?. Ja osobne som s Vami volal a povedal som Vám - zavolajte na číslo kuriérskej spoločnosti, zistite, čo je vo veci. V prípade, že Vám príde zásielka poškodená, určite sa dohodneme a balíček na naše náklady vymeníme. Túto možnosť ste dostali, odmietli ste ju a napísali ste negatívnu recenziu. Priznám sa, že tomu veľmi nerozumiem.

Ale aj napriek tomu prajem všetko dobré a nech sa Vám darí!
    Adam Macko - Záhradníci.sk

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Višňa mi trocha pukla ale nerastú ďalej vôbec lístky aj ju polievam

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Prečo ste nás však pred tým, ako ste nám dali negatívnu recenziu, nekontaktovali? Bohužiaľ, žiadna komunikácia či už e-mailová alebo telefonická neprebehla a my tak nevieme o zlom tovare nič.

To, že tovar Vám dorazil za mesiac je klamstvo. Tovar Vám dorazil do 5 pracovných dní tak, ako sa zaväzujeme na e-shope.

• operatívny prístup
    • Poslali mi vyschnutý ovocný strom
    • Na emailovú komunikáciu ohľadne reklamácie nereagujú

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

Dobrý deň prajeme, ďakujeme za recenziu.

Čo sa reklamácie týka - žiadnu e-mailovu komunikáciu ohľadne reklamácie sme nenašli. Jediná e-mailová komunikácia medzi Vami a našim e-shopom bola zmena objednávky z voľnokorenných stromčekov za kvetináčové. To sme ochotne urobili a zásielku poslali.

Preto nás mrzí negatívna recenzia, keďže žiaden e-mail ohľadom reklamácie nám neprišiel. Každopádne, e-mailová adresa nie je jediná forma komunikácie a mohli ste nám kľudne zavolať, všetko by sme vyriešili.

• Uschnutá broskyňa

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

To, že Vám prišla uschnutá broskyňa nás samozrejme mrzí. Čo nás však mrzí ešte viac je to, že ste sa nám neozvali ani telefonicky, ani e-mailom a pridali ste nám bezdôvodne zlú recenziu, pričom by sme Vám veľmi ochotne stromček zreklamovali.

Tím Záhradníci.sk

• Ja som taky tovar ani neobjednala, nikdy som z tohto eshopu nic neobjednala

Dobrý deň prajeme.

Veľmi sa ospravedlňujeme, no dotazník Vám bol poslaný z nášho dcérskeho e-shopu.

Tím Záhradníci.sk

• zle amatérsky zabalený živý tovar

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Pri všetkej úcte vzhľadom na nepomer kladných recenzií ohľadom balenia, na túto, negatívnu, nemáme vôbec čo povedať. Pokiaľ Vám prišiel tovar v zlom stave, mohli ste sa ozvať do správy. Takto bohužiaľ nevieme, či bola chyba spôsobená balením alebo prepravou.

• 2krat zlomena visteria mi bola dorucena kurierom

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.

Otázkou však ostáva, prečo ste nás nekontaktovali kvôli poškodenému tovaru? Takto ostávame všetci nespokojní. My preto, lebo máte o nás zlú mienku a Vy zase preto, že máte zlomenú rastlinku. O zbytočne negatívnej recenzii nehovoriac.