• Da sa zvolit kedy maju tovar odoslat
    • Aj ked tovar zaplatite nerezervuju vam ho a ked si zvolite odoslanie o týždeň nezarucia vam ze ho skutočne dostanete pretože sa za ten tyzden moze vypredat (myslím si ze to tak je )
    • Stav rastlín ktore mi poslali nebol najlepší, malinu za 7€ poslali zlomenú (viem ze ju uz taky poslali lebo polka maliny chyba a je viditelny zlom nie rez) a listy boli zožltnute

Zysok rastlin bol relativne v poriadku.

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

ďakujeme za recenziu, ktorú žiaľ považujeme za dosť neadekvátnu.

Mali ste objednané frigo sadenice jahôd. Priznáme sa, že nám skladový systém trošku "zahaproval" a sadenice nemohli byť odoslané z dôvodu vypredania. Náš skladový systém stále zdokonaľujeme, aby k podobným situáciám už nedošlo. AVŠAK, na túto skutočnosť sme promptne zareagovali a navrhli sme Vám alternatívu v podobe DRAHŠÍCH jahôd v multipaletkách, s čím ste súhlasila.

Dostali ste teda kvalitnejšie jahody za nižšiu cenu. Skôr toto by ste mohli v recenzii spomenúť, pretože si myslíme že ste s tovarom nadmieru spokojná :)

Vašu objednávku stále evidujeme a žiadna poznámka o inom termíne dodania NEBOLA UVEDENÁ.

A maliny boli zostrihnuté, nie zlomené, je to v tomto období úplne bežné, navyše o tom informujeme na našom e-shope.

Napriek všetkému Vám prajeme všetko dobré!
    Tím zahradnici.sk

• Niektorý tovar pre mňa potrebný bol vypredaný.

• Rýchlosť dodania
    • Dobre zabalené rastliny
    • Zaslané rastliny v peknom stave

• Vyborn krasna palma rychle spokojne dorucenie

Odporúčam, krásny stromček, vhodné zabalený, maximálna spokojnosť!!!

• Zlá adresa doručenia, pričom adresa pri objednávaní bola správna
    • vrch stromčeka vyschnutý, hnedý, musím zostrihnúť značnú časť stromčeka

Reakcia obchodu ZAHRADNICI.sk - Garden centrum

mrzí nás, že ste sa hneď uchýlili k napísaniu negatívnej recenzie, namiesto toho aby ste nás kontaktovala, určite by sme nedorozumenie s nesprávnou adresou a mierne poškodeným tovarom vyriešili k Vašej spokojnosti, k zákazníkom sme vždy ústretoví

Rýchle dodanie
    Pekne zabalené proti poškodeniu
    Dobrá komunikácia

• Ochota,ústretovosť zákazníkom.

Vždy ochotný personál.

• Bezpečne zabalené, opatrne doručené
    • Informácie o tom, ako sa o rastlinku starať po jej príchode

nemám tovar

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu,

Pripadá nám však nefér, že ste zvolili negatívnu recenziu, objednávka bola vytvorená po sviatkoch, a vzhľadom na vysoké množstvo objednávok v týchto dňoch TOP záhradkárskej sezóny sme žiaľ všetko nestihli včas expedovať, a to aj po navýšení kapacít a posíl v baliarňach. Robili sme však maximum preto, aby sme Vašu objednávku vybavili čo najrýchlejšie.

Vaša objednávka je už v rozvoze, čoskoro je u Vás.

Napriek netolerancii z Vašej strany Vám prajeme všetko dobré!

Tím zahradnici.sk

• Rychle dodanie. Kvalitné sadenice. Dobre zabalené.

• Tovar doteraz nedorazil

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu,

Vaša objednávka je už v rozvoze, čoskoro je u Vás.

Napriek netolerancii z Vašej strany Vám prajeme všetko dobré!

Tím zahradnici.sk

• velky vyber, rychle dodanie

Prvý krát som nakupovala. Som spokojná

Rýchle doručenie, pekná koruna aj koreňový systém stromčeka. Maximálna spokojnosť.

Odporúčam!

Vrelo odporúčam, objednávala som viackrát, tovar prišiel vždy, dobre zabalený, do pár dní.

• Veĺmi ochotní pracovníci

Zatiaľ mi nič neprišlo ja len dúfam že zásielku nemá kuriér v aute celý víkend, bojím sa v akom stave mi dorazí.

Dodania lehota ako píšu a krásne veľké a zdrave rastlinky